Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за акъли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Тема за акъли

    Браво, че размърдахте малко темата.

    Коментар


    • #92
      От: Тема за акъли

      Мен също ме интересуват решенията по-специално за атв класовете

      Коментар


      • #93
        От: Тема за акъли

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        И аз не разбрах какво стана решихме едно прави се друго.
        Класовете трябваше да са:
        Екпперт
        Стандарт
        Хоби
        45 ветерани които карат трак на Стандарт
        АТВ Експерт
        АТВ хобиц.

        Пък тук е писано съвсем друго..............
        Абсолютно си прав, така беше. И аз се учудих като излезе темата. Може би Ники Колев трябва да каже защо и кое е наложило промяната. А и не е късно нещата да се оправят.
        Диян Димитров

        Коментар


        • #94
          От: Тема за акъли

          Някои ще напише ли какви решения са взети на това събрание. Има ли промени и какви са те. Или ще ги разбираме по време на кръговете?

          Коментар


          • #95
            От: Тема за акъли

            Клас АТВ е на изчезване!!!Защо ли?Кой е този, който ще кара за първи път на състезание и ще може да разчете GPS и съответно да завърши състезанието?Нима няма атевисти......?На Калайджи имаше около 60 атевета на Копринка също голям участие !И не забравяте тези които имат желание, но нямат опит.....!

            Коментар


            • #96
              От: Тема за акъли

              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
              Някои ще напише ли какви решения са взети на това събрание. Има ли промени и какви са те. Или ще ги разбираме по време на кръговете?
              Жорката,вчера обеща да внесе пояснения по текущите въпроси и да изглади възникналите неразборий.Всички ги очакваме ,както поправките и измененията по правилника ,така и календара за годината

              Коментар


              • #97
                От: Тема за акъли

                Не виждам какъв е проблема. Класовете са както ги определихме на Шипка, има промяна в наименованието която е направена за по добро определение на това какво се очаква от съответния клас. Две години говорим, че хобито при нас е прекалено трудно и е по скоро ЕКСПЕРТ според това което се практикува в другите страни. Не виждам нищо лошо в това да уеднаквим наименованията като тези в други държава. Ако повече хора преценят, че това не е правилно и не става въпрос за чиста проба инатлък ще кръстя въпросния клас ако трябва и НЕСТАНДАРТ, че да се различаваме както трябва. И не на последно място ако някой се страхува да се запише ЕКСПЕРТ от името то мястото му определено е в хоби. Идеята на третия клас за който говорихме на Шипка в крайна сметка е да разбием миналогодишния СТАНДАРТ на два класа - ако запазим името според мен това няма да се случи.
                Това все пак е мое мнение - решението е правилно да вземе Жоро Хаджиев.
                Колев

                Коментар


                • #98
                  От: Тема за акъли

                  Първоначално публикуван от Делта Преглед на мнение
                  Не виждам какъв е проблема. Класовете са както ги определихме на Шипка, има промяна в наименованието която е направена за по добро определение на това какво се очаква от съответния клас. Две години говорим, че хобито при нас е прекалено трудно и е по скоро ЕКСПЕРТ според това което се практикува в другите страни. Не виждам нищо лошо в това да уеднаквим наименованията като тези в други държава. Ако повече хора преценят, че това не е правилно и не става въпрос за чиста проба инатлък ще кръстя въпросния клас ако трябва и НЕСТАНДАРТ, че да се различаваме както трябва. И не на последно място ако някой се страхува да се запише ЕКСПЕРТ от името то мястото му определено е в хоби. Идеята на третия клас за който говорихме на Шипка в крайна сметка е да разбием миналогодишния СТАНДАРТ на два класа - ако запазим името според мен това няма да се случи.
                  Това все пак е мое мнение - решението е правилно да вземе Жоро Хаджиев.
                  Точно така е няма значение как се казват класовете важно е само да не стане объркване при състезателите.
                  Първоначално преди сбирката на шипка и аз ги бях направил така но след събирането ги промених.
                  Да изчакаме Шефа какво ще каже и продължаваме напред в клас Гъбарка.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #99
                    От: Тема за акъли

                    Маке му и трън !
                    То страшна работа бе, всеки казва нещо и никой нищо не знае.

                    Краси е прав, трябват елементарни и ясни правила. Не да се решават през сезона , според ситуацията.

                    Аз съм никой да казвам на организаторите какво и как да правят. Но искам да знам как да го правя, и как да играя.

                    Успех на всички в новия 2016-Сезон.
                    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • От: Тема за акъли

                      Колеги, аз не искам да решавам нищо сам, затова говорих и с вас. Повечето се обединихме около предложението за три класа + сеньор при мотоциклетите и съответните наименования на класовете.
                      Крайно време е да се приравним по стандартите на останалите страни, още повече, имаме вече добри състезатели за калс "PRO"!
                      Относно трасетата, които правим за клас "Стандарт", всички чужденци са на мнение, че нашите са наистина трудни, затова има необхоримост от един по-лек клас.
                      С по-леки правила и повече класове, мисля че вървим в правилната посока.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • От: Тема за акъли

                        А за каручките?
                        Или ние отново сме извън класацията?
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Тема за акъли

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          А за каручките?
                          Или ние отново сме извън класацията?
                          Има и за каручките в новата тема за правилника 2016.
                          .
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • От: Тема за акъли

                            Сега вече като има три класа при моторите:
                            Клас PRO- си остава най-голямото предизвикателство за всички, които им стиска да се запишат в него и да мерят сили с най добите !!!
                            Клас EXPERT- всъщност е миналогодишното ХОБИ разделен на две. Би трябвало да стене по-ТРУДЕН и по-СЛОЖЕН и така да се приближи към клас PRO.
                            Клас HOBBY- е за всички, които искат да карат състезание и да го завършат...... това не важи за горните класове!!!

                            Коментар


                            • От: Тема за акъли

                              Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                              Сега вече като има три класа при моторите:
                              Клас PRO- си остава най-голямото предизвикателство за всички, които им стиска да се запишат в него и да мерят сили с най добите !!!
                              Клас EXPERT- всъщност е миналогодишното ХОБИ разделен на две. Би трябвало да стене по-ТРУДЕН и по-СЛОЖЕН и така да се приближи към клас PRO.
                              Клас HOBBY- е за всички, които искат да карат състезание и да го завършат...... това не важи за горните класове!!!

                              Май четете през редовете ясно е написано.

                              ПРО е досегашния Експерт.

                              Експерт е досегашното Хоби.

                              А Хоби ще е за начинаещи като моят клас Полянка.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Тема за акъли

                                Затова пиша тука.Това е само идея, като се разделя да стане и по лесен и по труден!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X