Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

    Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
    Понеже един сокол отлетя от "СОКОЛИТЕ" и се включи в друг отбор на "супер звездите",се налага един от "ДАРТАНЯНИТЕ" да попълни овакантеното място ................
    Не съм съгласен аз моя отбор на сополите,не си го давам,живи умрели там сме все два сопола ще се намерят за да участваме!!!!!Пускам обява:Търся 2 сопола само за събота

    Коментар


    • #32
      От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

      И още един отбор да запиша, от Самоков "Осмококерес" *







      * В превод от ромски, "Октопод"

      Коментар


      • #33
        От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

        И аз търся 3-ма инвалиди с колички.Може и с патерици.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #34
          От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          И аз търся 3-ма инвалиди с колички.Може и с патерици.
          Можеш да провериш в НС. Гледам вчера една с патерици се навърташе натам ...

          Грамотите за първите три отбора са готови !

          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #35
            От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

            Все си мисля, че можеш да развържеш кесията и да дадеш възпоменателни грамоти, и на всички участвали отбори.
            За най-атрактивен, за най-бавен, за най- нам си к'во.... импровизирай, време имаш бол, не ми излизай с фейсбук номерата, че ти ги знам наизуст.

            Коментар


            • #36
              От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение

              Crazy job няма да бъде представен .
              Обаче ще има Курбан джоб.
              ........................
              Иван Маринов
              CRF 250 X
              Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

              Коментар


              • #37
                От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                Айде щом има Соколи, Сополи да спазиме първата сричка от мен отбор "Соло" оти май си маам пак сам, ако ли не се пишем при Инвалидите.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #38
                  От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                  Ами колега и аз съм сам, към кого мога да се присламча???

                  Коментар


                  • #39
                    От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                    Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
                    Не съм съгласен аз моя отбор на сополите,не си го давам,живи умрели там сме все два сопола ще се намерят за да участваме!!!!!Пускам обява:Търся 2 сопола само за събота
                    Утре заминава и SAFETY CAR на отборите
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1661.jpg
Прегледи:1
Размер:65.2 КБ
ID:5534299
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1662.jpg
Прегледи:1
Размер:61.9 КБ
ID:5534300
                    аз ще снимам, след като стана ясно,че отбор на инвалидите няма да се сформира
                    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                      Хе-хе, много готино, Смилене ! Ще ти дам координати, къде да ги чакаш.
                      Пичове, не може соло ! Сформирайте си отбори на място, вярвам, че ще има и други солисти ... ем ще е по-весело !

                      Днес пак бях по трасето. След падналия дъжд, пясъкът, на който така разчитах, че ще позатрудни трасето из поизсъхналите заливи се е втвърдил и качванията към брега са станали елементарни. Теренът около Копринка е песъклив и дъждът за разлика от други места му придава повече тракшън.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #41
                        От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        ...
                        Crazy job също няма да бъде представен от отбора си на "звездите", които вече два пъти печелят това състезание, тъй като Данчо е извън България, а останалите са заети. В замяна на това, има още три отбора, които ще защитават реномето на Стара Загора, а те са: "Гулиемити" (Големите) с капитан и баш навигатор Митака Чукуров, "Младите мухи без глави" (сборна формация от различни клубове) с навигатор Кольо Марков, "Тикачите" и "Бутачите", чийто капитани все още не са ми известни.
                        Преброих четири отбора! Ей, на тия заралии номерата им край нямат ...

                        Нашият отбор си търси четвърти състезател, даваме най - доброто от себе си! Ама дали ще стигне ...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                          Да промотирам и един отбор с атв-та: Чалга тийм. Изпълнители в него са Мирослав Дочков, Стоян Стоянов и Христо Колев.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #43
                            От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение

                            Нашият отбор си търси четвърти състезател, даваме най - доброто от себе си! Ама дали ще стигне ...
                            По възможност да е непушач, за да станем мнозинство и да не спираме за фас пауза.
                            Диян Димитров

                            Коментар


                            • #44
                              От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                              Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                              По възможност да е непушач, за да станем мнозинство и да не спираме за фас пауза.
                              Откога две кутии са много за 60 км? Какво друго да правя, докато ми вадите мотора?
                              Ride to arrive.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Гочо и Алисия in Wonderland - Отборно ендуро състезание край Копринка

                                Ще може ли да качите трака на снимка за да знаем публиката къде да гледаме ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X