Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WRC в България !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: WRC в България !!!

    Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
    Ицо, мернах те по БТВ-то , на пресконференцията говориха за проблеми в трасето и организацията. Да не вземат да ни подминат?
    Не, Цанко, няма да ни подминат споко... Ама няма и да ни повторят...
    Значи, проблеми с трасето няма - единствено остава бригада с храсторези да поразчисти храстите, букнали след яките дъждове. Има известни проблеми с организацията що се отнася до сервизния парк - малко малък им се видял на фиа... А останалие проблеми са си ясни - криза, мрън-мрън, български все...

    Коментар


    • #32
      От: До: WRC в България !!!

      Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
      Ъхъъ,шом е за пари ще я измислят!!!Иначе трябва от вторник да сме по горите.
      Не точно ама само знай,че на този язовир съм израснал и не козите пътечки ами и без тях просто съм там! И не заради организатори разни а въпреки тях ще съм там!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #33
        От: До: WRC в България !!!

        И то заедно с това от аватара!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • #34
          От: WRC в България !!!

          Здравейте,

          Това , което ни предсоти, е голямо събитие от 7 годни баща ми ме води на Рали България и сега нямам търпение да гледаме Световния Рали Шампионат. Ей сега гледам новия сайт на Ралито много хубав на европейско ниво . А защо няма да има след тази година пак кръг , разбрах , че ще ги въртят трасетата на ротационен принцип , няма ли да има след време пак или ще ни изключат напълно?

          Коментар


          • #35
            От: WRC в България !!!

            Първоначално публикуван от peichinov Преглед на мнение
            Здравейте,

            Това , което ни предсоти, е голямо събитие от 7 годни баща ми ме води на Рали България и сега нямам търпение да гледаме Световния Рали Шампионат. Ей сега гледам новия сайт на Ралито много хубав на европейско ниво . А защо няма да има след тази година пак кръг , разбрах , че ще ги въртят трасетата на ротационен принцип , няма ли да има след време пак или ще ни изключат напълно?
            Сайтът е хубава, защото го прави Иво Върбанов и като активен състезател е вложил доста хъс и желание ...

            Относно ротацията, ако се представим добре, може и да ни върнат някога. Но, България е прекалено малък и неинтерсен пазар и за автомобилните фирми, и като туристическа дестинация, за съжаление...

            Коментар


            • #36
              От: WRC в България !!!

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              Сайтът е хубава, защото го прави Иво Върбанов и като активен състезател е вложил доста хъс и желание ...

              Относно ротацията, ако се представим добре, може и да ни върнат някога. Но, България е прекалено малък и неинтерсен пазар и за автомобилните фирми, и като туристическа дестинация, за съжаление...
              Видях програмата и маршрута . Трасето е изключително добро и ще минава през моя роден град . Организаторите са обединили отсечки от Рали Хеброс и Българя. Отсечка Добра вода еее уникална с много завои и хубав асфалт , но тук в района никой не знае за какво става дума и сега разпространявам новината Дано имаме успех !!!

              Коментар


              • #37
                От: WRC в България !!!

                А всъщност някой има ли информация, защо е затворен форумът на най-популярния сайт за коментари около ралито?
                имам предвид rally-club.net

                Да не би и там да са се намесили "органите" ?

                Коментар


                • #38
                  От: WRC в България !!!

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  А всъщност някой има ли информация, защо е затворен форумът на най-популярния сайт за коментари около ралито?
                  имам предвид rally-club.net

                  Да не би и там да са се намесили "органите" ?
                  Да ти кажа,не знам,ама ние на 9-ти сутринта от 4:30 до5:00 ще ги коментираме на лукойла след караулката на Църна Маца,и след това направо си отиваме на трасето! А ще сме голяма група,може който иска да се включи,за ориентир нещото от аватара,а и по рано защото сме си набелязали супер места за гледане и ако решат да се презастраховат и затворят етапа по рано ще гледаме Райконен и Кен Блок некой друг път! А друг път надали ще има!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #39
                    От: WRC в България !!!

                    Eто и за билетите -
                    http://www.ticketpro.bg/jnp/sport/44...-bulgaria.html

                    Коментар


                    • #40
                      От: WRC в България !!!

                      Ще сподели ли някой запознат с трасето за добро място за гледане - зрелищно и с добра гледка/видимост. Не съм ходил досега на Рали България, та затова реших да питам.

                      Коментар


                      • #41
                        От: WRC в България !!!

                        Първоначално публикуван от Сашо Пунчев Преглед на мнение
                        Ще сподели ли някой запознат с трасето за добро място за гледане - зрелищно и с добра гледка/видимост. Не съм ходил досега на Рали България, та затова реших да питам.
                        За кога точно питаш,щото аз ще съм на белмекен с мойта група,няма такъв кеф като там,страхотни наклони и завои,просто мястото е там,час на тръгване 5:00 в петък 9-ти от лукойла след църна маца!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • #42
                          От: WRC в България !!!

                          Колеги някой може ли да даде напътсвтия как точно може да се проследи такова събитие. Никога несъм ходил на рали и нямам представа, кога къде се гледа, къде си спираш колата и после колко ходиш пеш, кога трябва да си на даден етап, и как става придвижването до следващия, къде те спират за билети и колко за какво се плаща и т.н.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #43
                            От: WRC в България !!!

                            http://www.rallybulgaria.com/

                            тука пише доста неща
                            в общи линини се приготви за няколко дни в планината, с всичко необходимо - палатка, вода, топли дрехи, храна, пиене, барбекю, шатра, маси, столове, чували за смет, и въобще - необходимото за преживяване

                            Не забравяй знамето!!

                            разгледай сайта на ралито, избери си място и ...
                            Може да се видим по етапите

                            Коментар


                            • #44
                              От: WRC в България !!!

                              Краси, най-важното е че затварят пътищата доста преди самото състезание и ги отварят доста след. За да наблюдаваш макимален брой отсечки и на оптималните места най-важна е мобилността. Най-добрия начин за придвижване е велосипед с който да ходиш на местата където МПС вече не се допускат, а пеша си доста бавен.
                              Проучи подробно програмата и картите на трасетата и можеш да си направиш график да гледаш няколко отсечки.
                              Ако заложиш на барбекютата и статичното наблюдение, задължително проучи къде е добро място за лагер от опитните в бранша.
                              Ако не се организираш добре, може цялото WRC да ти се стори много куца история, защото ще видиш само едно преминаване, от лоша позиция... абе 100 пъти по-добре по ТВ.
                              Но ако подбереш правилно на кои отсечки, на кой завой, под какъв ъгъл да гледаш - ще останеш фен на този спорт завинаги.
                              Колкото до билетите - тва е за пръв път в БГ и как точно ще бъде организирано поне за мен е все още загатка.
                              К. Кулев

                              Коментар


                              • #45
                                От: WRC в България !!!

                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                Колеги някой може ли да даде напътсвтия как точно може да се проследи такова събитие. Никога несъм ходил на рали и нямам представа, кога къде се гледа, къде си спираш колата и после колко ходиш пеш, кога трябва да си на даден етап, и как става придвижването до следващия, къде те спират за билети и колко за какво се плаща и т.н.
                                Значи първо влез в сайта на ралито и си изтегли програмата на състезателните дни , за да се ориентираш във времето. Второ 30-40 мин. трябва да имаш време преди да затворят пътя както каза Калин , за да си избереш хубаво място. Аз лично ще гледам и на двете места първо на "Добра вода"- Пещера и после се качвам на Белмекен. За Белмекен те съветвам да си вземеш и яке , защото е студено . Най-добрите места са тези , на които можеш да видиш 3-4 или повече завои. На тв наистина ще видиш повече , но на етапите има друга тръпка. Значи , ако си на време минаваш с колата по етапа и си намираш място къде да спреш , за билети не знам още къде ще се закупуват , но за колата е 10 лв. за всичките дни и 50 лева билет за целия ден.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X