Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WRC в България !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • WRC в България !!!

    Най после получихме старт от Световния рали шампионат, въпреки инцидента на Боровец: http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2531032
    Дано да не се изложим и ралито да стане традиция за България.

  • #2
    До: WRC в България !!!

    Това е много хубава новина.Заслужаваме го защото имаме много добри трасета за каране,пък и време да видиме класни пилоти от WRC.Всеки любител на автомобилните спортове да заповяда на рали Твърдица.Повече инфо долу на подписа ми.Поздрави.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: WRC в България !!!

      Дано и телевизията покаже повече.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        До: WRC в България !!!

        Много се радвам и дано поститнем успех

        Коментар


        • #5
          До: WRC в България !!!

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Дано и телевизията покаже повече.
          По Eurosport дават репортажи от всички кръгове така че поне там ще гледаме, а ако имам възможност(може да не съм в BG) и на живо.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • #6
            До: WRC в България !!!

            Като фен на рали спорта (още от дете), това е стара моя мечта. За такава възможност се говореше (но тогава бяха спекулации) още от времето на рали Златни пясъци. Сега най-после WRC у нас ще има! Мечтата е сбъдната, но... наполовина. WRC шампионата вече не е същия. Само с двама производители и всичко на всичко 3ма-4ма пилоти с възможност за победа, шампионата много окуця. Далеч по-интересен е IRC шампионата към който се пренасочиха мечтите ни като фенове. То с нашия късмет, ще построят писта за F1 и шампионата ще дойде когато вече производителите са организирали алтернативен шампионат и участват 2-3 отбора
            А традиция няма шанс да стане, защото е въведен ротационен принцип и състезания като нашето ще се появяват в шампионата по веднъж, а на следващата година ще бъдат заменяни от други.
            К. Кулев

            Коментар


            • #7
              До: WRC в България !!!

              Льоб - Льоб -ли-ли-Льоб!!! Аз лично съм мега хипер ултра щастлив! Жалко само, че нашето рали е асфалтово, а няма dirt ride...

              Коментар


              • #8
                До: WRC в България !!!

                Аз също се радвам много за това нещо, преди си мислех,че няма как да стане и само напразно си говорят, но се случи подкрепям изо4х4
                Make a Wish!

                Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

                Коментар


                • #9
                  До: WRC в България !!!

                  Да това е една много хубава новина и за сега е сигурно, че поне веднъж ралито ще бъде в България. Ще видим тук най-добрите рали пилоти, а за трасетата ни не е съвсем така, хем ги има хем са хубави, но крайно недостатъчни особенно за WRC.
                  И за да не е за първи и последен път у нас има много работа, която да се свърши, а времето вече тече.
                  Тук е мястото да благодаря на всички от този форум, които доидоха и помогнаха в организацията на последното рали България.
                  Последно редактирано от IvanMarinov; 17-09-09, 13:31.

                  Коментар


                  • #10
                    До: WRC в България !!!

                    Аз също съм радостен от новината, сега дойде времето да видя нещо, което до сега само гледах.
                    [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

                    Коментар


                    • #11
                      До: WRC в България !!!

                      Крайно време беше да се случи нещо такова. Много съм щастлив че ще можем да наблюдаваме шофиори от този калибър.
                      [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                      [/SIZE][/FONT]

                      Коментар


                      • #12
                        До: WRC в България !!!

                        То за радването-ясно-всичко сме доволни, че ще имаме възможност да видим наживо пилоти от такава величина.
                        Но тук мисля е мястото да си излея една отдавнашна мъка.
                        А именно-рали "България' в сегашният си вид се подвизава на мястото на вече бившето рали "Албена"; Златни пясъци", и както там му променяха името през годините.
                        Преди няколко години, не знам по инициатива на кой корумпиран (повтарям корумпиран!!!) висш чиновник мястото за провеждане на най-голямото българско рали беше най-нагло променено, и вместо в региона Жарна-Шумен-Сливен, се премести някъде по-на запад. Щото е мнооого по-близо до София. Дотолкова съм обиден от този факт, че даже не знам точно къде се провежда в момента ралито. А бях луд почитател, даже са ме наказвали с глоба, защото не съм отишъл на работа, а на трасето да гледам ралито...
                        И поне в наглостта си, да не бяха писали, че това именно рали имало 30+годишна история. Историята е на рали "Албена", а сегашното тепърва трябва да си завоюва името.
                        Тогава бях бесен, и се зарекох, че повече никога няма да гледам рали, но сега се позамислям, Льоб не е за испускане. Ама ще ми е още по-гадно...
                        Защо всичко добро, хубаво, и доходоносно в тази държава трябва да е съсредоточено в София?.. Ние от провинцията също знаем нещичко, а и сме хора не по-долно качество...

                        Извинявайте за душеизлиянието, ама като си помисля, че това рали можеше да е в МОЯТ град, а не е, поради финансови интереси, ме хваща същия бяс както преди няколко години.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          До: WRC в България !!!

                          Споделям страданието ти, ама излиза че си фен не на рали спорта, а на града. Аз живея на 200м от старите отсечки и съм израснал с ралито, но то наистина се разви като се премести и стана по-добро. Сега ми е много далеч и рядко успявам да го посетя, но съм ходил няколко пъти и наистина там му е мястото. В старата конфигурация (доколкото това изобщо е едно и също рали) едва ли щеше да има шанс за WRC.
                          К. Кулев

                          Коментар


                          • #14
                            До: WRC в България !!!

                            Аз също много се зарадвах на новината! От 15 години по най-различни причини (къде извинителни, къде не), не съм стъпвал на рали, освен на Пътен възел Бояна в София (ама и то е едно рали....!?), но догодина ще направя всичко възможно да го посетя!
                            Кольо, не се сърди на софиянци, и ние сме хора като вас. Всичко това "добро, хубаво, и доходоносно" е добро, хубаво, и доходоносно само за шепа хора, някои от които дори и не са от София.

                            Коментар


                            • #15
                              До: WRC в България !!!

                              Tова е прекрасна новина, дано не се изложиме.
                              виш к'фо нешто е.......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X