Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спидуей в Търговище (2009-2010 г.)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Спидуей в Търговище

    Търговищкият вестник "Знаме" е поместил интервю с един от главните виновници за бъдещото състезание.
    Приятно четене.
    Прикачени файлове
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      До: Спидуей в Търговище

      браво на всички заети с възраждането на този спорт

      Коментар


      • #18
        До: Спидуей в Търговище

        БРАВО!
        Направо невярвам че това е възможно!!!
        Дай повече инфо как е минало състезанието!
        Току що гледах поредната (втора от 3 кръга) победа на Емил Сайфуйдинов в световния шампионат а той е само на 19години! и е страхотен състезател!!! Е да мечтая да видя българин на негово място не мога но поне да ида отново на спидуей в БГ мога да мечтая! Колко пъти съм ходил на пистата в Ловеч незная.... но че спидуея е останал в кръвта ми това е без коментар.
        Относно мотоциклетите за тази дисциплина:
        двигателите са 4 тактови, 500см3, мощност около 50kW или 65 коня а тежат около 80кг!, преди вертикално разположени сега под наклон за по нисък център на тежеста, не карат с бензин а с Метанол, сух съединител, нямат спирачки и скорости, мотоциклетите за класически спидуей нямат и окачване отзад. Със скорости (2) и с окачване отзад (централно) са за дълга писта която обаче не се практикува в БГ. JAWA скоро смени името на спидуей моторите на JRM.
        born to be wild
        Кольо Ковачев

        Коментар


        • #19
          До: Спидуей в Търговище

          Състезанието беше супер като за първо състезание от 13г насам.Имаше си доста публика според мен.Единствено ветровитото време беше малко гадно и сякаш поизгони част от зрителите към края, но това не зависи нито от организатор нито от публика.По-късно ще погледна и какви снимки съм правел и ще кача някой от по качествените.Като цяло доволен съм, че пътувах 120км и се забавлявах приблизително 2 часа.Надявам се да има още такива състезания и традицията да се възроди.Доколкото знам и пистата в Шумен и тя е била за спиидуей (или поне на такава прилича).
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • #20
            До: Спидуей в Търговище





            Всички снимки са на адрес:
            http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserI...AlbumId=131589

            Коментар


            • #21
              До: Speedway/ Писта

              Милен Манев с много добро представяне в италианския шампионат, който е един от водещите в света!

              Поздравления за нашия пистаджия!

              Ето цялата статия - http://sportni.bg/?tid=40&oid=2543195&cid=2625

              Коментар


              • #22
                До: Спидуей в Търговище

                пускайте нова спорт

                Коментар


                • #23
                  До: Спидуей в Търговище

                  Първоначално публикуван от BUMER Преглед на мнение
                  пускайте нова спорт
                  Има я в цифровия пакет на CableTel - Evrokom на мястото на ММ.
                  [B]Land Rover Discovery 300 tdi , 1995[/B]

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Спидуей в Търговище

                    Ако ви е интересно:
                    http://speedway.bg

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X