Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за навигатори - февруари 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Курс за навигатори - февруари 2008

    Щом курса се организира от Маринов искам и аз да се запиша. Трябва да се усвоят някой тактики ... каране по азимут и т.н.

    Коментар


    • #32
      До: Курс за навигатори - февруари 2008

      Няма ли как практическата част, да не е след Трифон Зарезан, а примерно следващата седмица?
      Че баш след Трифончо, ще бъдем малко главозамаяни!

      Коментар


      • #33
        До: Курс за навигатори - февруари 2008

        Първоначално публикуван от XJ Преглед на мнение
        Щом курса се организира от Маринов искам и аз да се запиша. Трябва да се усвоят някой тактики ... каране по азимут и т.н.
        Колега, то си беше написано от мен се организира. Просто помолих Чавдар да направи самата организация. Радвам се, че има какво да покажа. Нали трябва да стане интересен шампионата, а не 3-4 джипа да си карат сами.

        Коментар


        • #34
          До: Курс за навигатори - февруари 2008

          Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
          Няма ли как практическата част, да не е след Трифон Зарезан, а примерно следващата седмица?
          Че баш след Трифончо, ще бъдем малко главозамаяни!
          Аз проблем с това нямам, нали не пия. Така, че ако имате желания относно датите, кажете да се съобразим. Все пак трябва да го направим февруари преди първото състезание в Троян.

          Коментар


          • #35
            До: Курс за навигатори - февруари 2008

            Уточнено е времето за първото теоретично занятие:

            8 февруари, петък, в 19:00 ч., ул. Орфей № 17
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              До: Курс за навигатори - февруари 2008

              С този петък направо ме съсипахте

              Въпрос: Това е анонсирана като първа част - втората кога се очкаква да се проведе?

              идеята за теоретичните курсове става да бъдат през седмицата след нормалното работно време ли?

              Коментар


              • #37
                До: Курс за навигатори - февруари 2008

                Някой ще каже ли орентировъчно цената на курса, поне да носиме достатъчно пари в нас.

                Коментар


                • #38
                  До: Курс за навигатори - февруари 2008

                  Първоначално публикуван от vasil lazarov Преглед на мнение
                  Някой ще каже ли орентировъчно цената на курса, поне да носиме достатъчно пари в нас.
                  Курсът е безплатен.


                  Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                  С този петък направо ме съсипахте

                  Въпрос: Това е анонсирана като първа част - втората кога се очкаква да се проведе?

                  идеята за теоретичните курсове става да бъдат през седмицата след нормалното работно време ли?

                  Идеята е теорията да е в петък, за да може през уикенда да се направи практическа подготовка с каране по пътна книга.
                  При условие, че има достатъчно на брой подготвени джипове за целта де. А това май се очертава като лек проблем ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Курс за навигатори - февруари 2008

                    Извинявайте предварително че ще ви оспамя темата ама искам да изкажа БЛАГОДАРНОСТ на цялата група която си провеждаше заниманията за навигатори и прекъсна мероприятието си и че помогнахте да извлечем на колегата АТВ-то от дерето където се беше набухал, знам че не мога да помогна кой знае колко много но искам да се включвам когато има нужда от помощ занапред за някой колега хич да не е може поне храна,вода и някоя част да закарам не е кой знае какво ама пак е неква помощ докато дойде тежката кавалерия, като цяло доста преусмислих колко е важно цялото оффроуд общество да си помага още веднъж много БЛАГОДАРНОСТИ.
                    0899/186-529 Пламен вече съм на линия за такива мероприятия и ще се радвам да бъда полезен с каквото мога.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Курс за навигатори - февруари 2008

                      Колеги, моля тези, които не са били на теоретичната подготовка миналия петък (8 февруари), но желаят да присъстват на такава, да се обадят.

                      В случай, че няма нови желаещи за теоретично занятие, този петък (15 февруари) теория НЯМА да има.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Курс за навигатори - февруари 2008

                        А практиката пак в Неделя ли ще е?

                        Коментар


                        • #42
                          До: Курс за навигатори - февруари 2008

                          Аз мисля, да се съобразим с времето. Защото ако навали малко сняг, нищо не правим ( или го правим почти невъзможно).
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #43
                            До: Курс за навигатори - февруари 2008

                            Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                            Защото ако навали малко сняг, нищо не правим ( или го правим почти невъзможно).
                            А ако на 1 март в района на Троян падне сняг?
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Курс за навигатори - февруари 2008

                              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                              А ако на 1 март в района на Троян падне сняг?
                              Няма страшно - Тодор каза, че е поръчал дъжд
                              RB Patrol Team

                              Коментар


                              • #45
                                До: Курс за навигатори - февруари 2008

                                А само да попитам информативно, участниците от колко до колко години могат да бъдат навигатори.Какво е ограничението на възростовата граница за навигатори?
                                Последно редактирано от petiofi; 11-05-08, 21:22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X