Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Курс за навигатори - февруари 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Курс за навигатори - февруари 2008

    Колеги, има идея в началото на следващия месец да се организира курс за навигатори като този, който се проведе миналата година.

    Моля тези, които проявяват интерес, да се обадят в тази тема или на ЛС на Иван Маринов.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    До: Курс за навигатори - февруари 2008

    Само трябва да има достатъчно желаещи и да се съберат и коли с които да направим едно, две излизания около София.
    Така като гледам датите около 10-ти и 17-ти февруари може да спретнем нещо.
    За да имаме готовност за 1-ви март.
    Няма нужда от ЛС, по добре тук напишете кой кога има възможност и дали има кола на разположение за разходката.

    Коментар


    • #3
      До: Курс за навигатори - февруари 2008

      Говорих с Асен, и мисля че ще е доста полезно. Която и да е от двете дати (може и двете) сме на линия.

      Коментар


      • #4
        До: Курс за навигатори - февруари 2008

        Брой още 2 души.
        И двете дати ме устройват по принцип. На по-късната има по-голяма вероятност камиончето да е вън от бокса.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Курс за навигатори - февруари 2008

          Има ли някакви специални изисквания към желаещите?

          Коментар


          • #6
            До: Курс за навигатори - февруари 2008

            Аз искам, но не разполагам с подготвен автомобил за целта.

            Коментар


            • #7
              До: Курс за навигатори - февруари 2008

              Здравейте,

              И аз проявявам интерес.

              Какво е необходимо за участие?

              Бих желал да уповестите датата максимално рано за да успеем да се подготвим като ангажименти и т.н.

              Много поздрави,
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                До: Курс за навигатори - февруари 2008

                Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                курс за навигатори като този, който се проведе миналата година.
                вероятно щом нямам идея, не ми и трябва, ама да питам: какво преподаваха на курса миналата година ? да не стане като в Одеса ?
                Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                Коментар


                • #9
                  До: Курс за навигатори - февруари 2008

                  Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                  вероятно щом нямам идея, не ми и трябва, ама да питам: какво преподаваха на курса миналата година ?
                  Е, аз не съм бил, ама чух че ставало въпрос за това как по-качествено да се загубиш в гората по време на състезание с помощта на нещо подобно ...


                  П.П. Гледам, че гордостта на миналогодшния випуск е тук, така че той вероятно ще ти даде по-компетентен отговор.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Курс за навигатори - февруари 2008

                    Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                    вероятно щом нямам идея, не ми и трябва, ама да питам: какво преподаваха на курса миналата година ? да не стане като в Одеса ?
                    Щом не ти и трябва, за какво питаш Преподавали са, това което е било нужно, а ако беше поне малко заинтересован, щеше да разбереш какво е то Мисля, че темата си има цел и тя е да се обучат хора, КОИТО ИМАТ ИНТЕРЕС ДА СТАНАТ навигатори, а не разни хора, да си чешат езиците или да са видяли шанс за някоя разходчица Хората от клуб "4х4 София" имат сериозни намерения и няма да им е приятно да си трошат колите и времето за тоя дет го д..а

                    П.С.: Ще помоля всички, които просто си търсят къде да пишат или нямат наистина сериозни намерения към навигирането, да не пишат в тази тема
                    Последно редактирано от Асен Василев; 21-01-08, 19:57.
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #11
                      До: Курс за навигатори - февруари 2008

                      За да няма недоразумения , ще се опитам да поясня. На този курс ще трябва джипките да са в "пълна бойна готовност", защото няма да се провежда в класната стая, а ще е в реална обстановка. Аз се надявам, че до тогава отдавна ще съм вън от бокса.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Курс за навигатори - февруари 2008

                        Здравейте,

                        Бих желал да поясните на навигаторите нужни ли са им джипки в " пълна бойна готовност" защото се опитвам да си представя навигатора като човек, който стои и помага на шофьора, тоест навигатора не шофира а ориентира себе си първо и после шофьора?

                        Аз искам да участвам но нямам състезателен джип, класирам ли се за участие при това условие?

                        Много поздрави,
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Курс за навигатори - февруари 2008

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          Бих желал да поясните на навигаторите нужни ли са им джипки в " пълна бойна готовност" ...

                          Много поздрави,
                          Естествено че да. Иначе как ще навигира Предполагам, клуба ще осигури някоя и друга бегачка, но си мисля, че това няма да бъде достатъчно и затова е за предпочитане да има и други подготвени машини. Естествено, ако желаещите са повече, ще се намери и друг начин, но пак казвам - трябва да има желание и хъс от страна на учениците, за да има смисъл обучението .
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #14
                            До: Курс за навигатори - февруари 2008

                            И аз имам желание да изкарам този курс.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Курс за навигатори - февруари 2008

                              Аз желание имам огромно, но за съжаление все още не разполагам с "много добре подготвен" автомобил...

                              Екипировка не ми липсва, дори напротив но все пак това е курс за навигатор...

                              Много поздрави,
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X