Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Winch challenge BG ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Winch challenge BG ???

    Ако в скоро време няма такова състезание значи са верни слуховете че в България състезанията се правят за Г-класите а не обратното.
    Което е пошло и искрено се надявам да не отговаря на истината.

    Коментар


    • #32
      Re: Winch challenge BG ???

      при г класата е наградния фонд

      Коментар


      • #33
        Re: Winch challenge BG ???

        Идеята е много добра и аз я приветствам с особен интерес

        надявам се не е прозвучало грубо това с кирилицата, но наистина е много по удобна за четене

        ако и не позваш болд 'секи път /т'ва вече е майтап, аз малко бързам с копчето за изпращане на мненията, но не съм лош/

        Коментар


        • #34
          Re: Winch challenge BG ???

          Състезатели ще има, но се съмнявам за организатори на подобно състезание. Колите ни са подготвени достатъчно за да направим шоу, разбира се, не са като колата на Иво, но гарантирам за всички състезатели, че ще минат през места през които малко организатори биха си помислили че е възможно. Помислете за човека който ще направи трасето, това ще определи дали състезателите ще доидат.
          Освен това трябва да се съобрази и с шампионата като дата, за да има и някоя здрава кола.
          IvoVarbanov.bg

          Коментар


          • #35
            Re: Winch challenge BG ???

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            Ако в скоро време няма такова състезание значи са верни слуховете че в България състезанията се правят за Г-класите а не обратното.
            Което е пошло и искрено се надявам да не отговаря на истината.
            Е, не си прав, според мен състезателите подбират г-класи за да са конкурентни.
            иначе - Иво Върбанов и Пламен Йоцов са с тойоти, ама не им пречи да са винаги напред в класирането и да са побеждвали г-тата. Има и добри карачи с Нисан.

            Коментар


            • #36
              Re: Winch challenge BG ???

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              Е, не си прав, според мен състезателите подбират г-класи за да са конкурентни.
              иначе - Иво Върбанов и Пламен Йоцов са с тойоти, ама не им пречи да са винаги напред в класирането и да са побеждвали г-тата. Има и добри карачи с Нисан.
              Ама аз не казвам че е така. Хората говорят. А листата без вятър не се клатят. Пък може и да си търсят извинение. Знам ли.
              Може да не съм прав само за това че разпространявам слухове. Времето ще покаже.

              Коментар


              • #37
                Re: Winch challenge BG ???

                Високите скорости и липсата на много/демек над 85% от трасето/ сериозни офроуд препятствия обуславят нискък интерес. Лично мнение. За мен рали по трева не е особенно интересно. Както и преминаването на някой и друг крив хълм с бабуни също. Друг пак лично мой си проблем, е че не мио допада звукът на Г-то при високи обороти .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X