Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това ли е офф-роуд състезание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Това ли е офф-роуд състезание

    Първоначално публикуван от g3rmin Преглед на мнение
    Градски, не ги обиждай на паркетни старшите началници, че ще те наложат за назидание..
    Изобщо не става въпрос за обиждане. Железа някакви. Боли мъ ...
    Щеше да е обида ако беше казал че не мога да карам. В същност като се замисля и това нямаше да е обида защото аз наистина не мога да карам.
    В този форум никога не се е толерирало писането на глупости и е желателно като прочетеш нещо което ти се струва неправилно да напишеш защо. С повече мнения по лесно се стига до истината.

    Ти знаеш ли какво има под лъскавите ламарини на въпросното ГрандЧероки че реши че е паркетник. Ако беше с железни брони с лебетки и изрязани калници щеше ли да е офроуданимал.

    Коментар


    • #32
      Re: Това ли е офф-роуд състезание

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      ехееееееее ,тук за 24часа са се развили такива коментари че се чудя на всичките. Аз просто видях клипа на който един редови паркетник мина през реката по лесно от така наречените състезателни машини и реших да го споделя със всички без лоши чувства/каква я мислех каква стана/ ...
      Човек има пълното право да харесва или не дадено нещо, както и да сподели това си харесване/нехаресване. Но е добре, като се заеме една позиция, тя и да се защитава с някакви аргументи.

      А горното просто звучи като някакво оправдание. И то не особено добро. Защото клипът с "паркетника" така или иначе си беше вече "споделен".
      Това "така наречените състезателни машини" пък звучи доста .... мммм ... хайде да не казвам как. Защо "така наречените"?!? И нали не си мислиш, че състезателите не са минали през реката, защото те или машините им не могат?, а не просто защото трасето на състезанието е минавало от друго място?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        Re: Това ли е офф-роуд състезание

        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
        Изобщо не става въпрос за обиждане. Железа някакви. Боли мъ ...
        Щеше да е обида ако беше казал че не мога да карам. В същност като се замисля и това нямаше да е обида защото аз наистина не мога да карам.
        В този форум никога не се е толерирало писането на глупости и е желателно като прочетеш нещо което ти се струва неправилно да напишеш защо. С повече мнения по лесно се стига до истината.

        Ти знаеш ли какво има под лъскавите ламарини на въпросното ГрандЧероки че реши че е паркетник. Ако беше с железни брони с лебетки и изрязани калници щеше ли да е офроуданимал.
        Абе аз не знам какво има под броните, ама не знам и с какво те обидих. Защо сега светя черно и като щракна на везната ми пише "Обидни квалификации са недопостими" ? Къде са тия квалификации?

        Коментар


        • #34
          Re: Това ли е офф-роуд състезание

          "Паркетник" е обидна квалификация
          но аз нямам нищо общо с везните и цитираното изречение. Както вече казах не съм се почуствал обиден.
          Наи-вероятно си получил оценка от някои които знае какво има под опаковката. А какво е то придпочитам да остане загадка. Добре е от време на време да има и изненади.
          И мисля с последното да приключим с обясненията.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X