Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това ли е офф-роуд състезание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това ли е офф-роуд състезание

    http://vbox7.com/play:25a5b0be- Организаторите на Българските състезания трябва много да се замислят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    Re: Това ли е офф-роуд състезание

    Не се отваря
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      Re: Това ли е офф-роуд състезание

      Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
      Не се отваря
      Има едно тире в повече.

      Верният адрес е http://vbox7.com/play:25a5b0be
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Re: Това ли е офф-роуд състезание

        При все че не съм гледал състезанието в Пловдив, смятам че е непочтено и глупаво такова отношение, и то аргументирано с два 5-секундни кадъра! Нещо като да оценяваш филм след като си гледал само трейлъра му! Аман от хора в форума, които са готови да напишат каква да е глупост, само и само да са в "играта"!!!

        Коментар


        • #5
          Re: Това ли е офф-роуд състезание

          Мнения всякакви! На едни им харесва, на други не
          До сега разбрах че колкото хора има толкова мнения какво точно Аджеба е Оффроад, хеле пък състезание, така че аз лично уважавам избора на организаторите, състезателите и зрителите който са на състезанието и се радвам че има мераклии който да инвестират пари и време в организацията, а какво на мен ми харесва е съвсем друг въпрос и аз си го правя за кеф, без да виня някого за вкусовете му
          Мир да има и кеф

          Коментар


          • #6
            Re: Това ли е офф-роуд състезание

            понеже и аз съм намесен в клипа ще си кажа мнението. Състезанието беше изключително тежко! за състезателите и джиповете макар това да не го разбра по-голямата част от публиката не всеки би устискал толкова км на такова натоварване. Все пак ако се вземе пред вид мнението на повечето хора може да се наблегне на траялите и всички да са доволни.

            Коментар


            • #7
              Re: Това ли е офф-роуд състезание

              Аз също не съм гледал състезанието в Пловдив,но не смятам,че трябва да стоварят състезателите с хеликоптери в някаква пустош,никому неизвестна и само тогава да го броим за оффроуд състезание.Ако можете организирайте по-добро,ние зрителите ще сме най-доволни.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #8
                Re: Това ли е офф-роуд състезание

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                http://vbox7.com/play:25a5b0be- Организаторите на Българските състезания трябва много да се замислят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                че в самото име на състезанието си е написано че е рали а не траял, просто различни стилове явно на хората които се занимават със състезания им допада тоя тип все пак те са участниците и си го правят за свой кеф, сигурно е въпрос на време да се появят и паралелни по хард версии знае ли човек
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #9
                  Re: Това ли е офф-роуд състезание

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  http://vbox7.com/play:25a5b0be- Организаторите на Българските състезания трябва много да се замислят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Не те познавам и понеже пропусна Пловдив или ти е под достоинството да покажеш какво можеш, ела в края на месеца във Варна да те видим.
                  Защо нямаш кадри от първия етап дето се обърнаха няколко коли или да беше минал с това чероки от там. Или между камъните нагоре по тясната пътека или ще кажеш не я намерих може би ще бъде по вярно не можах да стигна защото имаше доста хора и на двете места.
                  Не трябва да се говорят глупости за хората дето са организирали толкова голямо и тежко състезание (това дали е било тежко или леко оже да го каже само човек дето е покарал поне малко в състезанието).
                  Понякога се учудвак как едни хора се опитват да направят нещо, а други се оптват само да им намерят грешка вместо да им помогнат.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Това ли е офф-роуд състезание

                    Аз също не съм съгласен с подобни обвинения. Все пак е вложен доста труд в организацията и тожа трябва да се оцени.На мен по-ми харесват траялите ама не тръгвам да омаловажавам усилията на състезателите,един ден като тръгнат и траялните състезания ште видим за какво тогава ще мрънка българина. И не знам дали ти си този с черокито ама ако си не си сторил кой знае какво постижение.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Това ли е офф-роуд състезание

                      Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                      Понякога се учудвак как едни хора се опитват да направят нещо, а други се оптват само да им намерят грешка вместо да им помогнат.
                      Изобщо не се учудвай, нали все пак сме в България (това е типичната българщина - вместо хората да си помагат един на друг, те си завиждат що оня имал нещо повече, а пък аз нямам ... - може би примера не е много подходящ, но смисъла се схваща мисля)
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Това ли е офф-роуд състезание

                        Джипа не е Чероки а Гранд Чероки и мене ме нема в цялата схема. Изобщо не ме замесваите във вашите интриги.
                        На мен състезанието ми хареса много и с каквото можех помагах. Аз лично накарах хората да си преместят джипките от трасето на първия завои след моста.
                        На това състезание имаше истински офроуд. Евала на организаторите. Публиката може и да иска да гледа траяли но аз не съм сиирджия и ме вълнуват повече конструкциите така че един завои ми е достатъчен да разбера за какво става въпрос.

                        Останете си в мир.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Това ли е офф-роуд състезание

                          Малииий.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Това ли е офф-роуд състезание

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            http://vbox7.com/play:25a5b0be- Организаторите на Българските състезания трябва много да се замислят !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Понеже питаш да ти кажа. Да точно това беше офроуд състезание.
                            Това на видеото е детска игра в пясъчника.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Това ли е офф-роуд състезание

                              Ако тези дни си ги събрал в една минута- ЕВАЛА!!!
                              Ако трябва да ти оценим клипчето кажи? Тука търсим оператор-монтажист, па ще те наемем.
                              Борислав Русенов - 0889593977

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X