Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся заз966

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Търся заз966

    Аз имам двигател, ск.кутия, ходова част, задна седалка, дясна врата, стопове и други чаркове от 966-цата.

    Да ви покажа и какво си намерих:
    http://img145.imageshack.us/i/dsc03483v.jpg/
    http://img691.imageshack.us/i/dsc03478m.jpg/

    Ама не го дава дядката. И накрая той ще се превърне в грешка М-5 вместо да ходи по ретро паради и ралита и да си почива на старини в гаража. А и е удрян.
    Аз пазя пари за проекта иначе, ако излезе 966/968 с читаво купе да реагирам, ама си правя и 968М-ката (тоест 966-цата с купе на 968М).

    Коментар


    • #32
      До: Търся заз966

      Първоначално публикуван от Lacho Botev Преглед на мнение
      Разликата е има и в скоростите,на 966 са нормални,докато на 968А са обратни-първа е на местото на втора...
      Аз имам 968А и скоростите са си нормални, възможно ли не всички 968А да са с обратни скорости или са обръщани и моите?

      Първоначално публикуван от Angel171 Преглед на мнение
      А иначе понякога търся някоя част за другата, която имам - 965, и смятам да я стегна за тая зима - сезонът в който се чувства най - добре, а покрай нея и аз.
      Напиши тук какво търсиш може да помогнем нещо.
      Последно редактирано от g06ko; 02-12-09, 14:02.

      Коментар


      • #33
        До: Търся заз966

        Засега не търся части, тъй като навремето съм ги събирал толкова усърдно, та чак съм се затрупал. Но като ги сортирам /вероятно скоро/ сигурно ще ми потрябва и още нещо. Между другото, знам че не му е мастото за това, но не ми се отваря тема - накратко ще спомена че се продава една зеленичка 965 тук във Варна. Приличат си с моята но не моята, а друга. Малко по - занемарена, но пак е лесна за възстановяване.

        Коментар


        • #34
          До: Търся заз966

          А какви пари й искат на тази 965-ца и ако можеш качи някоя снимка.

          Коментар


          • #35
            До: Търся заз966

            Дано не се разсърди колегата че му използваме темата, но мръдваме от 6 на 5 /966- 965/ и продължаваме.
            Собственика я дава в диапазона 300 - 500 лева. Закърпена е, има сменени дъна, прагове, ремонт на двигателя. Но не е боядисана. А собственикът е разбирач на заз -ки. Той ме нави да си взема моята и не съжалявам. А той в момента има 2, и е правил по тях какво ли не, включително и колянов вал с който е минал цели 3000 км. Без майтап човекът е експерт по метали и тяхната обработка, работи в Т Университет тук във Варна.
            Увлякох се. Цветът и е на "млада трева" т. е. - зелен. Моята също. Имам една стара снимка на моята, но те си приличат.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #36
              До: Търся заз966

              Един приятел от бургаския Ретро клуб, сега прави от такава Заз-ка Хот-Род, накрая ще има и аерография
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #37
                До: Търся заз966

                Може ли някакъв телефон за зеления 965?

                Коментар


                • #38
                  До: Търся заз966

                  Колега,дай телефон за връзка със собственика на зелената ЗАЗ-ка 965,че проявявам интерес.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Търся заз966

                    Да, упълномощен съм да играя посредник при евентуални кандидати за покупка, тъй като собственика няма интернет. А моето желание е автомобилчето да попадне на ценител. Иначе няма проблеми - ще ви заведа на място да приказвате с човека и да огледате "жабката". Трябвало и само "акумулатор и бензин", но се съмнявам след като не е вървяла дълго време да е само това. Но само нека малко се постопли, че сега във вилната зона е трудно за ходене, а и аз съм до тъмно на работа. Иначе телефонът ми е 0894 710 352 - Ангел.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Търся заз966

                      Благодаря!Като поотпусне времето ще ти звънна да кажеш кога може да отидем да я видим!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X