Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Simson SR2

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Simson SR2

    Първоначално публикуван от exton Преглед на мнение
    38 mm е Симсонското от Sr серията и 40 mm на по новите, ако не бъркам нещо
    ако е за Балкан ми го дайте на мен

    Коментар


    • #17
      До: Simson SR2

      Бихте ли ме извинили ако подновя малко темата ? Дядо ми се е заел да оправя неговото симсонче, закупено 1961г. (дата на производство - неизвестна, но добре че попаднах на тази тема да разбера модела...) Моторчето е на малко над 23 000км... От поне 15 години не е карано, но е успял да го спретне. Преди да го навестя, е излизал 3 пъти в селото, но следващия е имал проблеми с изкачването на един лек баир. Моторчето пред мен запали от първия път. Искам да му помогна да го стегне, затова търся да закупя лявата дръжка със скоростите откъдето се сменят, ключ за фара, двигател с буталото и сегментите. За връзка с мен, пишете ми на скайп simeon40. Ако някой прояви интерес може да публикувам снимка моторчето

      Коментар


      • #18
        До: Simson SR2

        Двигателя на тези моторетки четиритактов ли е?

        Коментар


        • #19
          До: Simson SR2

          Първоначално публикуван от simeon40 Преглед на мнение
          Бихте ли ме извинили ако подновя малко темата ? Дядо ми се е заел да оправя неговото симсонче, закупено 1961г. (дата на производство - неизвестна, но добре че попаднах на тази тема да разбера модела...) Моторчето е на малко над 23 000км... От поне 15 години не е карано, но е успял да го спретне. Преди да го навестя, е излизал 3 пъти в селото, но следващия е имал проблеми с изкачването на един лек баир. Моторчето пред мен запали от първия път. Искам да му помогна да го стегне, затова търся да закупя лявата дръжка със скоростите откъдето се сменят, ключ за фара, двигател с буталото и сегментите. За връзка с мен, пишете ми на скайп simeon40. Ако някой прояви интерес може да публикувам снимка моторчето
          Един мой познат има доколкото си спомням два такива двигателя и са му за продан.Цена не мога да дам,но ако проявяваш интерес мога да ти дам телефона да му се обадиш!

          Иначе двигателя на този мотопед,както и на всички останали симсони е двутактов.

          Коментар


          • #20
            До: Simson SR2

            Аз мисля, че е добре да си продължите лафа на лични.
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X