Обява

Свий
Няма добавени обяви.

няколко стари мотоциклета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • няколко стари мотоциклета

    Преивет на всички,нов съм тук
    и викам като за сефте тема да се похваля
    с няколко моторчета който реставрирахме,и продължаваме да реставрираме в свободното време
    Прикачени файлове

  • #2
    От: няколко стари мотоциклета

    Поздравления огромни! А имаш ли снимки на етапите от реставрацията? Ще ми бъде интересно(а на вярно и на другите) да ги видя.

    Коментар


    • #3
      От: няколко стари мотоциклета

      Браво,оценявам труда и времето което сте отделили.Ако имаш снимки на етапи от реставрацията пускай наистина ще са интересни.Имам и аз едно АВО турист за реставрация ,но нито остава време нито пара-стои в гаража и чака.

      Коментар


      • #4
        От: няколко стари мотоциклета

        Респект пред вложения труда ............

        Коментар


        • #5
          От: няколко стари мотоциклета

          имам някакви оскъдни снимки на етапите на реставрация,само трябва да ги издиря по флашките,паи да снимам и другите мотори по-обстойно,а сега сме захванали едни симсончета ср2е и съмрешил тяхната реставрация да е съпътствана с богат снимков материал

          Коментар


          • #6
            От: няколко стари мотоциклета

            Браво! Чудесни машини!
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: няколко стари мотоциклета

              Браво!Качи снимки по етапи от реставрациите на машините.

              P.S.По ИЖ-а има неща които се разминават по модели...
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #8
                От: няколко стари мотоциклета

                по ИЖ-а няма неща който се разминават по модели всичко е планета 2

                Коментар


                • #9
                  От: няколко стари мотоциклета

                  само ауспусите са от планета 3 но просто не намерих други близки по вид с хубав никел,а в българия не намерих някой да никелира ауспуси
                  p.s извинявам се за разпокъсаните мнения ам необяснимо за мен мненията се публикуват доста време след постването им

                  Коментар


                  • #10
                    От: няколко стари мотоциклета

                    Първоначално публикуван от gergo0wski Преглед на мнение
                    само ауспусите са от планета 3 но просто не намерих други близки по вид с хубав никел,а в българия не намерих някой да никелира ауспуси
                    p.s извинявам се за разпокъсаните мнения ам необяснимо за мен мненията се публикуват доста време след постването им
                    Капаците на кутиите са от юпитер,както и предната капла,но това са подробности.Мненията ти излизат със закъснение,защото си младши участник и трябва да бъдат одобрени от модератор,това за известно време.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #11
                      От: няколко стари мотоциклета

                      Разликите между Юпитер и Планета от едно поколение, се свеждат до двигателя, системите му и закрепването му към рамата. Няма разлики в другите части, освен емблемите.

                      Поздравления за възстановените мотоциклети. Карат ли се или ще стоят като експонати? Имат ли регистрации?
                      Разбира се, реставрациите се отличават от оригинала, но тук не сме комисия на конкурс, всеки е свободен да направи мотора си, както сметне за добре.
                      Ще си позволя само една забележка - лепенките на МЗ-то никак не му ходят.

                      Коментар


                      • #12
                        От: няколко стари мотоциклета

                        в момента седят като експонати защото са 10 броя готови и е малко проблем място,иначе всеки е каран по година поне след реставрацията(всички могат да бъдат карани,двигателите им също са възстановени)
                        колкото до мз-то и аз съм на мнение че нему тичат но това е друга тема,а за иж-а
                        капаците и кутията са си точно от планета 2,на юпитера захващането е малко по различно и не стават на планета
                        Последно редактирано от gergo0wski; 08-02-15, 17:14. Причина: допълване

                        Коментар


                        • #13
                          От: няколко стари мотоциклета

                          Сега на дневен ред са няколко броя Simson SR2E/малко снимки от процеса на реставрация/
                          днес бе разглобяването
                          P.S пиша няколко броя защото не знам колко ще се получат в завършен вид
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            От: няколко стари мотоциклета

                            Чудесна колекция!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: няколко стари мотоциклета

                              Поздравления за това което правиш!
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X