Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Diamant 1938

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Diamant 1938

    Първоначално публикуван от xyligan_s_balkan Преглед на мнение
    Браво! Изглежда все по-добре. Искам да питам педалите от къде ги намери, купи ли ги, или си ги имаше моторетката. Трябват ми и на мен един комплект за един Балкан Люлин
    Търси от някое старо колело.Преди големите Балкани бяха със същите педали.

    Коментар


    • #17
      От: Diamant 1938

      Завиждам ти за находката. Дай боже всекиму (или поне на този, който търси)

      Коментар


      • #18
        От: Diamant 1938

        Morgi, знам, аз и велосипед Балкан имам да стягам с такива педали, тъй че ще са ми нужни 2 комплекта, но...... когато тогава

        Коментар


        • #19
          От: Diamant 1938

          Не са само съседите.И аз минавам понякога покрай гаража ти и крадешком хвърлям по едно око
          Идвал съм във вашия блок да гледам един Москвич, само че гаража беше от другата страна.Нищо не стана с Москвича-беше затрупан с боклуци и не можах да направя хубави снимки,а колегата за който го гледах трябваше да дойде от другия край на България.

          Коментар


          • #20
            От: Diamant 1938

            Първоначално публикуван от ivan_valchev Преглед на мнение
            Не са само съседите.И аз минавам понякога покрай гаража ти и крадешком хвърлям по едно око
            Идвал съм във вашия блок да гледам един Москвич, само че гаража беше от другата страна.Нищо не стана с Москвича-беше затрупан с боклуци и не можах да направя хубави снимки,а колегата за който го гледах трябваше да дойде от другия край на България.
            Здравей! Ами заповядай,да погледнеш и от близо,тъкмо ще видиш и другия който е наред и съм започнал.Че и от 2-3 седмици и още един пристигна...За Москвича се сещам кой е,но не съм чувал съседа да го продава!

            Коментар


            • #21
              От: Diamant 1938

              Здравейте колеги! Бързам да се похваля-днес запалих мотретката! Вярно,малко примитивно,защото резервоара още не е боядисан и монтиран,пък и ауспуха не е монтиран поради липса на кривка,но все пак заработи и то прилично.Аз и преди бях припалвал мотора както беше свален,но то си беше моментно.Та поработи около минута и го изгасих,че стана страшно.Мотора беше обилно пълен с масло още при сглабянето,сега пък попрекалих с маслото в бензина,та скрих кооперацията в пушециДобре че някой съсед не викна пожарна/то от страшния шум дето вдигнах им е станало ясно какво става де/.Иначе визуално няма кой знае какъв напредък по нея.Разликата от положението на снимките по горе е,че вече кормилото е оборудвано,както и всички жила са монтирани.Напоследък,не съм работил много по нея,защото се занимавам с дооборудване на гаража.В началото на темата писах,че се чудя дали да не купя струг,защото не мога да търпя да ме размотават разни майстори.Е,да се похваля и това-взех ,че наистина купих!И да не нарушавам традицията,струга е немски,със сигурност набор на моторетката! Доста компактен,но достатъчно голям да се върши работа на него.По нататък ще го снимам да добиете представа.Ами това е,похвалих се Поздрави!

              Коментар


              • #22
                От: Diamant 1938

                Първоначално публикуван от dashev_ec Преглед на мнение
                Е,да се похваля и това-взех ,че наистина купих!И да не нарушавам традицията,струга е немски,със сигурност набор на моторетката! Доста компактен,но достатъчно голям да се върши работа на него.По нататък ще го снимам да добиете представа.Ами това е,похвалих се Поздрави!
                Без снимки не се признава!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #23
                  От: Diamant 1938

                  Ами ето го.В момента е полуразглобен заради пренасянето,има и за ремонт.Вече е уговорено,прегледа го "специалист" и чака ред за освежаване и ремонт на необходимото.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00810.jpg
Прегледи:1
Размер:170.6 КБ
ID:5425396

                  Коментар


                  • #24
                    От: Diamant 1938

                    Ха честито,и да снимаш "първа стружка"!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Diamant 1938

                      Честито за струга Емо! И моторетката става все по-близо до диаманта . Ако се беше похвалил вчера, щях да те навивам да ги видя на живо. Струга ми се струва много добро попадение.

                      ПП Не се сдържах и Тошибата я сглобих още вчера вечерта. Всичко е 6. Благодаря!
                      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X