Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вартбург де лукс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Вартбург де лукс

    Първоначално публикуван от dido1903 Преглед на мнение
    Аре, някой да пусне СНИМКИ бе , ...........!!!

    Колега, предупреждавам те, че подобни изрази (дори и с опит за цензуриране), са недопустими тук!!!
    Знам много добре правилата,колега, НО благодаря за предупреждението. От теб го приемам,понеже си истински фен
    Сам виждаш обаче - някой някъде видял нещо и хоп-темата!
    И после какво?????
    Виждам ,че други колеги и ти сте сложили снимки на същия модел Вартбург.
    Не говорех за снимки на модела-познавам го прекрасно, а за снимки на КОНКРЕТНИЯ автомобил!
    Айде да видим колко след началото на темата, ще пуснат снимките; става ли?!
    Последно редактирано от dido1903; 14-04-10, 14:57.
    Let there be Rock!
    Opel Rekord C Coupe 1971
    Opel Rekord D Coupe 1975

    Коментар


    • #17
      До: Вартбург де лукс

      ето един и от мен
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=68759

      Коментар


      • #18
        До: Вартбург де лукс

        По принцип подкепям мнението на Дидо, че говорейки за конкретно возило, е добре и да го видим, освен всичко останало. Инъче снимки на Wartburg от 1963-та всеки може да си намери.
        В случая колегата, който е пуснал темата, е писал, че е поръчал снимки, все пак колата не е и негова, но все пак... Да видим колегата с Triuph-а колко бързо ще се похвали

        И за разтуха - страхотен IFA сайт - http://www.die-besten.de/wartburg/homepage1280x1024.htm

        Коментар


        • #19
          До: Вартбург де лукс

          Ми аз никакъв шибедах не виждам,а това отзад на седалките са пепелници ли?

          Коментар


          • #20
            До: Вартбург де лукс

            Това за шибедаха не е показател за екстри,при модела 353 даже и при версия стандарт има бройки със шибедах.

            Коментар


            • #21
              До: Вартбург де лукс

              Първоначално публикуван от a.ngelov Преглед на мнение
              Ми аз никакъв шибедах не виждам,а това отзад на седалките са пепелници ли?
              да това са пепелници,а и незнам за такъв вартбург с шибидах

              Коментар


              • #22
                До: Вартбург де лукс

                Има, има и със шибедах. Има и с платнен (това се води ролдах), както и с метален шибедах като на 353. Шибедах има и над багажника на версията "Турист" (5 врати) - наскоро снимах един такъв, но без знанието на собственика, и не смятам да го показвам тук. "Комби" се нарича версията с 3 врати - имахме такъв в квартала (отдавна го върнаха на вторични). Има фабричен "Пикап". Има "Купе" и "Кабриолет".
                311 е по-стария (до 1965г.) модел с 15-цолови колела и окачване с напречни листови ресори отпред и отзад.
                312 е междинния модел (1965-1966г.) - той е с пружини и 13-цолови колела - шасито е като на 353, само каросерията е старата.
                Красиви автомобили, но проблемни за възстановяване - за тях вече наистина няма части, особено за 311. Почти няма общи части с 353. Тук-там по нещо става от "Баркас".

                Коментар


                • #23
                  До: Вартбург де лукс

                  Имах в предвид вартбург делукс с шибидах

                  Коментар


                  • #24
                    От: Вартбург де лукс

                    Чувал съм, че на тези Вартбурзи( старите) ламарините са калайдисани. Вярно ли е?
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Вартбург де лукс

                      Калайдиса ни са само на снадките.
                      0 8 76 36 8 542

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Вартбург де лукс

                        Първоначално публикуван от xpu100 Преглед на мнение
                        Това за шибедаха не е показател за екстри,при модела 353 даже и при версия стандарт има бройки със шибедах.
                        Показател е, показател е

                        В Кореком опцията "Люк" (така се водеше официално) струваше 50$ отгоре. Докарвайки цената до баснословните 2950$ от 2900.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #27
                          От: Вартбург де лукс

                          Много е хубава колата!Направо е луксозна!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X