Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сиера 2,9

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Сиера 2,9

    Коментар


    • #32
      От: Сиера 2,9

      колеги помагайте взех един мотор 2,8 mfi PRT 150 коня механична инжекция К-jetronic обаче имам липси по мотора и ще помоля който е с такъв мотор ако може да ми снима подробно маручите по инжекцията кой къде влиза излиза отива и така нататък,вакума на делкото къде се върже общо взето тези работи,тръбите по инжекцията са ясни, и някой ако има излишна планка за газта,тръбата на смукателя с гъбата и бенз. помпа и картер да свирка че без тях не мога да запаля звяра

      Коментар


      • #33
        От: До: сиера 2,9

        Става интересно!
        Поздрави и успех!

        Коментар


        • #34
          От: До: сиера 2,9

          здравейте запалих мотора без проблеми от раз,и звука е невероятен но имам два проблема,понеже оригиналното реле на бензиновата помпа е изгоряло и сложих друго 40 ампера пише на него но проблема е че на контакт не изключва изобщо помпата и си надува маркучите яко и постоянно изпускат та кое спира помпата като е на контакт релето ли? държи ми 2000 оборота на студен мотор,това от кое се определя стъп.мотор гледах го отворено държи вътре дупката не е затворена от биметалната пластина,а главния маркуч за бензина към щуцера за студен старт дюзата която е ли се връзва? и на колко градуса е центровката дават я 12 градуса но нещо високите обороти мудно ги вдига при каране малко много въпроси станаха http://www.vbox7.com/play:574811dc

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X