Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вартбург 1000 delux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Вартбург 1000 delux

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    А тръбата до резервоара проходима ли е?
    Да проходима е и съм я продухал с компресор.И в дватя края гъвкавите връзки маркуччите са хванати здраво със скоби

    Коментар


    • #32
      От: Вартбург 1000 delux

      Ако имаш някаква механична бензинова помпа, можеш да опиташ с нея. Като я свържеш на мястото на оригиналната и опиташ да подкачиш на ръка ще разбереш дали наистина целия бензинопровод е проходим. Ако успееш да подкачиш на ръка значи вакуума, който зодейства оригиналната помпа не стига. Виж дали не може да се сложи по-мека пружина под платното. Освен това и върху смукателя в резервоара има цедка. тя може да е задръстена от боклуци в бензина и отлагания от маслото. А сигурен ли си, че и на двете помпи, които си пробвал клапанчетата са добре уплътнени. Може и по тях да има отлагания от сместа. Не знам каква литература ползваш, но в книгата "АЗ РЕМОНТИРАМ ВАРТБУРГ" са описани и стария и новия модел помпи и тяхното разглобяване.
      Последно редактирано от коко келеша; 15-03-11, 10:31. Причина: допълнение
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        От: Вартбург 1000 delux

        Браво, следя с нетърпение темата качвай снимки да се радваме на машинката.

        Коментар


        • #34
          От: До: Вартбург 1000 delux

          Първоначално публикуван от jpmitko Преглед на мнение
          Здравейте,
          Бихте ли ми помогнали в едно начинание.Немога да намеря външни маншони на полусоките на вартбурга(имат втулка,това бешеостанало от тях).Направих ги от гумиран брезент,но не си е работа.Ако някой може да ми помогне от къде мога да се сдобия с 2бр. такива ще му бъда благодарен
          имам маншони- обади се на ЛС

          Коментар


          • #35
            От: До: Вартбург 1000 delux

            Първоначално публикуван от Селски пич Преглед на мнение
            Колега, до къде го докара с Вартбурга? Виж дали няма да станат маншони от 353?
            много са малки и не стават

            Коментар


            • #36
              От: До: Вартбург 1000 delux

              Първоначално публикуван от jpmitko Преглед на мнение
              Обиколил съм всякакви мазазини за резервни части за вартбург,трабант и барказ,но за съжаление не пасват както се казва.Стигнал съм почти до края остават довършиелни неща но за жалост доста пипкави.Сбъсках се с друг проблем бензиновата помпа не ноже да засмуче гориво от резервоара,от бутилка няма роблем но от него не иска.Предполагам че е от мембраната на помпата т.е. гумата е стара и няма необходимата еластичност,но това са само мои твърдения.
              P.S.Голяма тръпка е да подкараш такава машина.
              помпата е заменима с новия модел, но по- добре е ако се оправи оригиналната

              Коментар


              • #37
                От: До: Вартбург 1000 delux

                Първоначално публикуван от doctorZizi Преглед на мнение
                помпата е заменима с новия модел, но по- добре е ако се оправи оригиналната
                И двете които имам са оригинални, едната от които е чисто нова,но... знам ли къде е проблема?

                Коментар


                • #38
                  От: Вартбург 1000 delux

                  къде се намираш- имам маншони и да се надяваме, че ще ти помогна и с помпата

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X