Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето го и моето ретро с нов дом

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ето го и моето ретро с нов дом

    Според този линк излиза, че шасито е 63г. а двигателя 61г.
    Извинявай че ти спамя темата, но досега не съм се захващал с ретро автомобили и ще съм ти благодарен за всякакви съвети, и информация относно реставрацията.

    Коментар


    • #17
      До: Ето го и моето ретро с нов дом

      интересно двигателя ти би трябвало тогава да е 1200 а не 1300 по документи как се води?даи по подробни снимки иначе с каквото мога ще помагам но и аз сам нов и тва ми е 1 вата такава кола но с повече четене и питане стават нещата

      Коментар


      • #18
        До: Ето го и моето ретро с нов дом

        Нямам документи засега, но ще се опитам да намеря предишния собственик. А междувременно се сдобих с една порядъчно изгнила Нива и сега се заемам с нея.

        Коментар


        • #19
          До: Ето го и моето ретро с нов дом

          Тези машини са ''железни''.Две съм имал вече.Да ти е честита!

          Коментар


          • #20
            До: Ето го и моето ретро с нов дом

            е... честито и от мен колега ! на мен ми подариха такава костенурка, със черните номера е, но е от 53 година , с малкото задно стъкло , дето е разделено на две , оригиналния двигател не знам колко е , но другия закупен от германия преди 15-тина години е 1600 куб.самата кола стои в гараж без да е палена от 10-тина години.голяма възтановяване ще падне..но ще стане. интерестно е че ми дадоха и оригинален гюрук за този модел със всичките салтанати като копчета,кликове ръчки и шейни...но самата кола е купе..струва ли си да направя трансформация...? както и да е .. не я бързам..защото преди това имам за въстановяване един форд от 69 Таунус комби V6.
            понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
            ********************************
            JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
            Honda Shadow VLX 600 - 1999
            FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


            0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
            Влади

            Коментар


            • #21
              До: Ето го и моето ретро с нов дом

              Честито колега, извинявам се за маймуницата, но няма кирилица на този комп. Пусни някоя снимка. А иначе аз напредвам, макар и бавно заради хронична липса на части.
              Последно редактирано от м20_маниак; 14-11-09, 11:39. Причина: превод от маймуница

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X