Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето го и моето ретро с нов дом

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето го и моето ретро с нов дом

    здравейте колеги след дълго издирване най-накрая попаднах и аз на търсената от мен кола и сега съм на седмото небе въпреки че колата има доста забележки което е съвсем нормално за възраста и


    още не е регистрирана но скоро и това ще стане
    и се почва идилията по оправянето

  • #2
    До: Ето го и моето ретро с нов дом

    Супер е колата и документите щом са и перфектни няма за какво да съжаляваш ! Честито !!!

    Коментар


    • #3
      До: Ето го и моето ретро с нов дом

      Честито и от мен за прекрасната придобивка, брат ми имаше същия преди години. Много здрава машинка
      Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
      Honda CB 919 Hornet
      0898849413-Светльо
      Кръвна Група: 0+

      Коментар


      • #4
        До: Ето го и моето ретро с нов дом

        Честито колега, страхотна машина.
        Ако може да си позволя един въпрос.Имам подобна машина, но без документи.Правя някакви магий да я регистрирам, но не откривам номера на рамата.Ако можеш да ми кажеш къде се намира този номер?

        Коментар


        • #5
          До: Ето го и моето ретро с нов дом

          Първоначално публикуван от Lubo_ Преглед на мнение
          Честито колега, страхотна машина.
          Ако може да си позволя един въпрос.Имам подобна машина, но без документи.Правя някакви магий да я регистрирам, но не откривам номера на рамата.Ако можеш да ми кажеш къде се намира този номер?
          колега пусни снимки какво имаш и ако имаш нещо излишно пиши че както се вижда има доста липси
          иначе номера на шасито се намира на шасито под задната седалка на тва изпукналото дето ти е скоростния лост малко преди съединението за скоростната кутия дано съм обяснил като хората за регистрацията .....има си начин
          Последно редактирано от Goblin; 12-07-09, 18:40.

          Коментар


          • #6
            До: Ето го и моето ретро с нов дом

            Мерси за инфото, довечера ще проверя и ще го снимам.

            Коментар


            • #7
              До: Ето го и моето ретро с нов дом

              Честито за придобивката!
              Да си я възстановиш и караш с кеф!

              Коментар


              • #8
                До: Ето го и моето ретро с нов дом

                Прекрасна е ! Цветът е страхотен . Пожелавам ти бързо и безпроблемно възстановяване и много изминати безаварийно километри !

                Коментар


                • #9
                  До: Ето го и моето ретро с нов дом

                  Честито и от мен.Колега,има една такава машинка в доста окаяно състояние на ул.Капитан Андреев (точно преди бившето Американско консулство),доколкото ми става ясно от външния й вид,то става дума за вандалщини от страна на местните младежи-хулиганчета.Колата стои там от доста време и никой не й обръща никакво внимание.Мисля,че ако се разходиш до там и потърсиш кой е собственика (ако е жив),то лесно ще си я вземеш за без пари.Поне да не стои така,а да ти послужи като "донор" за части.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ето го и моето ретро с нов дом

                    С малко закъснение и моята костенурка.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ето го и моето ретро с нов дом

                      e готина е колега мислиш ли да си е въстановяваш ?
                      иначе номера не е това което си снимал а е под задната седалка а това е от пред под резервната гума
                      иначе колата вече мина КАТ след доста главоболия от рода дай брони къде и са коланите и такива.....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ето го и моето ретро с нов дом

                        Мисля да я възстановявам, като остане време. Номера го намерих след твоята помощ, за което ти благодаря. На табелата която снимах пише "TYP 1/255A", знаеш ли какво означава? Номера на рамата завършва на 63, което предполагам е годината на производство, но на двигателя цифрите са други. Означава ли това че двигателя е сменявян?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ето го и моето ретро с нов дом

                          малко снимки
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ето го и моето ретро с нов дом

                            пич провери тук за година и номер на шаси и двигател http://www.thesamba.com/vw/archives/...ssisdating.php
                            а тая табела която си снимал ми е интересно от къде е дали е от пред където е резервната гума

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ето го и моето ретро с нов дом

                              Точно там се намира табелата. Зад резервната гума.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X