Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота /може би /от скрапа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Тойота /може би /от скрапа

    Първоначално публикуван от bogi Преглед на мнение
    цената която е обявил собственика на пункта е 10к
    Усетил е интереса към колата......Ноу комент..... Накрая тази кола така ще изгние от алчноста на един.........

    Първоначално публикуван от bogi Преглед на мнение
    мотора се оказа че не е оригинален мисля че е от газ-21 или 23.човека с жълтата тениска е собственика
    И на мен на такъв ми заприлича.......
    Последно редактирано от Goblin; 12-06-09, 17:52.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #17
      До: Тойота /може би /от скрапа

      интереса е едно а нуждата друго,ако е имало реални оферти нямаше да остане без къща/информацията за този човек от нашия работник, който живее в същия град моето наблюдение че базата е празна и обявена за продан/ или пък алчноста и глупоста понякога са тандем

      Коментар


      • #18
        До: Тойота /може би /от скрапа

        Първоначално публикуван от bogi Преглед на мнение
        въпросния собствек каза че е 1955 год.
        Според мен е малко изсилил годините:

        Като гледам май е серия 40 на 20ката предната решетка е различна:

        това е 40


        ето 20
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #19
          До: Тойота /може би /от скрапа

          Първоначално публикуван от bogi Преглед на мнение
          ......цената която е обявил собственика на пункта е 10к ....
          ))))
          Още една изпушила китара. Бих дал за това нещо не повече от 500лв и то при положение че съм в супер настроение. За 1000лв ще очаквам да ми я достави до Бургас. Такова в подобно състояние се продаде в Бургас за 300лв. И то трудно. Човека сега го възстановява. Това е една купчина желязо. Колко мъка има по тоя свят....
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            До: Тойота /може би /от скрапа

            Пък и с тоя мотор ... извинявай

            Иначе доста интересна находка наистина. Документи обаче не ми се вярва да има, да не говорим да е плащан данък или нещо друго.
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #21
              До: Тойота /може би /от скрапа

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              ))))
              Такова в подобно състояние се продаде в Бургас за 300лв. ...
              Ехххх как не го разбрах по-рано, драсни, ако обичаш едно лично, ако ти изпадне някаква подобна оферта, че съм ретро фен, но и покрай няколко човека от форума се паля и по джипките, та искам ретро джип, колкото по-зле, толко по-добре, да знам, че няма поне да оправям и чужди грешки и че ще има кой да ви вади от калта по мероприятия...
              VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
              SXS-Restorations 0886513079
              Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

              Коментар


              • #22
                До: Тойота /може би /от скрапа

                Тази Тойота беше на птицекомбината в Славяново до Плевен. Преди години се продаваше там на търг заедно с други машини.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #23
                  До: Тойота /може би /от скрапа

                  Защо да ревеш? Тойотата е в чудесно състояние за занемарен автомобил.Просто трябва някой реставратор я хване с яко желание и пари и да я стегне.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Тойота /може би /от скрапа

                    Дам,находката е интересна,жалко за мотора.Много се учудвам как има такива екземпляри в България.Такива коли със сигурност трябва да са придружени с някаква книжка,разказваща историята им и на техните собственици.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Тойота /може би /от скрапа

                      Първоначално публикуван от bg2001 Преглед на мнение
                      Дам,находката е интересна,жалко за мотора.Много се учудвам как има такива екземпляри в България.Такива коли със сигурност трябва да са придружени с някаква книжка,разказваща историята им и на техните собственици.
                      Точно описание на собствениците.... за да ги разтреля някой
                      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                      Коментар


                      • #26
                        До: Тойота /може би /от скрапа

                        Има тук една такава май 58 година.в подобно състояние.и тя със сменен мотор.Къде ще го намерш оригиналния.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Тойота /може би /от скрапа

                          знам къде има оригинален мотор 6 цил, 3200куб

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X