Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойота /може би /от скрапа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тойота /може би /от скрапа

    като казвам може би съм 90% сигурен,но утре ще пробвам да направя някоя снимка и да я кача. случката е такава :в един пункт за вторични суровини до нашия паркинг има тойота предполагам LC някакъв но много възрастна никъде не открих надпис с модела според стикера на предното стъкло 99год се е движила последно, не се вижда да са махани някакви части от нея с бензинов мотор е и абе без снимки написаното е безмислено,но въпроса е че този пункт е фалирал и се разпродава всичко за колкото може включително терена и ако на някой може да му е полезна може да се вземе на килограм като хората от пункта казват че могат да дадат документ за продажбата с който ако това нещо тръгне да се регистрира. надявам се да не забравя утре за снимкине иначе тел. ми е 0888 139 368

  • #2
    До: тойота/може би /от скрапа

    Ами утре тогава кажи и какви пари ще искат за тази антика, и телефона за връзката с тях...... А и къде се намира.

    Чакаме информацията.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Тойота /може би /от скрапа

      И аз има няма месец откак не съм си купувал Тойота
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        До: Тойота /може би /от скрапа

        намира се в Дебелец -В.Търново

        Коментар


        • #5
          До: Тойота /може би /от скрапа

          Значи,остана да направиш снимки
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: Тойота /може би /от скрапа

            снимки има ама за пръв път пробвам да ги кача неуспешно за съжаление въпреки че метнах един бърз поглед в помоооощ,та ако може да ги изпратя на някого лично и той да ги качи май ще е по бързо

            Коментар


            • #7
              До: Тойота /може би /от скрапа

              Дай ги на nikeca123@abv.bg
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                До: Тойота /може би /от скрапа

                Ето две снимки:





                Имало и още, като ги прати ще ги пусна.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  До: Тойота /може би /от скрапа

                  Малиииии..... Не знам дали да рева като виждам такава кола в пдобно състояние, дали се радвам, че подобни екземпляри се срещат по наште земи.......

                  Реставрация на този екземпляр е голяма игра, обачи този който го направи ще заслужи РЕСПЕКТ доживот
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тойота /може би /от скрапа

                    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                    Малиииии..... Не знам дали да рева като виждам такава кола в пдобно състояние, дали се радвам, че подобни екземпляри се срещат по наште земи.......

                    Реставрация на този екземпляр е голяма игра, обачи този който го направи ще заслужи РЕСПЕКТ доживот
                    ... какво мога да направя на този, докарал я до такова състояние не искам да разказвам. Няма и да кажа моето мнение, само искам да се разберем кой ще я купи, защото ако отидат двама или трима цената няма да е като тази ако отиде един.
                    Що ли ми мяза моторът на уазик?
                    Последно редактирано от Танасе; 11-06-09, 20:07. Причина: допълнение
                    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тойота /може би /от скрапа

                      Ето още снимки:















                      Ех, защо нямам пари да я купя, и да я реставрирам...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тойота /може би /от скрапа

                        Тоя мотор оригинален ли е?
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тойота /може би /от скрапа

                          относно цената понеже днес ми звъняха двама колеги,едното момче което работи при нас е от Дебелец и го пратих да провери цената която е обявил собственика на пункта е 10к несъм запознат но си мисля че е крайно не актуална,другато което знам е че този човек е в мнго лошо финансово състояние /не го пожелавам на никого,но пък от нищо нещо не става/ и може да се говори за цена и с кредиторите му.Тази кола е там от доста време може би повече от година и виждам покрива,но понеже сега почити нищо не е останало на плаца защото и той се продава ми се набива на очи отняколко дни.това е информацията с която разполагам и която предадох на колегите по телефона,ако мога да съм полезен на някого да звъни

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тойота /може би /от скрапа

                            мотора се оказа че не е оригинален мисля че е от газ-21 или 23.човека с жълтата тениска е собственика

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тойота /може би /от скрапа

                              въпросния собствек каза че е 1955 год.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X