Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Историята на една Импала...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Историята на една Импала...

    От малък помня този автомобил(от Хиподрума съм), беше в движение и се товарехме по десет човека и обикаляхме из квартала, дори някои момчета ходиха до морето с него. Не беше в добро състояние и тогава, но усещането да се движиш с подобна машина е невероятно. От време на време се сещам за Импалата и ми е много приятно, че чета тази тема тук и че автомобила ще ЖИВЕЕЕЕ!
    На разположение съм за всякаква помощ!
    Успех, дръж ни информирани!
    VARADERO SD2

    Коментар


    • #17
      До: Историята на една Импала...

      - "бугарете имат една поговорка: коет не става с паре -става с много паре, а коет не става с много паре - става с още повече паре"!
      А което не става "с още повече паре" става с ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ
      0887632135-Краси

      Коментар


      • #18
        До: Историята на една Импала...

        Наистина една страхотна кола,а идеята е повече от смела.Много добре си я спомням тази кола ,как си седеше в Красно село и гниеше.Честно да си призная и на мен ми се искаше да намеря собственика някои ден и да я купя с цел реставрация.

        Коментар


        • #19
          До: Историята на една Импала...

          Извинявам се, ако не е по темата.
          Миналото лято в центъра на Прага видях една Импала. За съжаление за снимане имах под ръка само GSM, и снимките не са с кой-знае какво качество.
          Дано имаме и българска Импала в такова състояние !
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            До: Историята на една Импала...

            Май точно такава идваше едно време на Спасов ден,но скоро не съм я виждал.Беше много добра.
            Има много модификации Импали.

            Коментар


            • #21
              До: Историята на една Импала...

              Това е Импала 1959 година. Типични за нея са тези полегнали перки отзад и таблото, което е с много характерен дизайн. Има няколко в България, но нито една не е в това състояние.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #22
                До: Историята на една Импала...

                Чавдар Джуров докато е живял в Плевен откъдето съм и аз,служил е на летище Долна Митрополия е карал някакъв шевролет.Това вероятно е твоята Импала.Продава я след като катастрофира с нея-удря ГАЗ-53 натоварен с въглища и го преобръща(камиона)вероятно това ти е удара отляво.

                Коментар


                • #23
                  До: Историята на една Импала...

                  Да, явно е така. Имам снимка на пораженията, които са пооправени и почти не си личат, но е на целулозен носител, а не на дигитален и не мога в момента да ги кача. Точно в ляво, отпред. Бих се радвал да науча и други подробности за колата, неизвестни на мен. Явно връзката ми с Плевен е по-голяма отколкото си мислех, защото две мои бивши американски коли сега се подвизават при вас.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Историята на една Импала...

                    Хъм, явно съм вече изкуфял, но до колкото си спомням 1970, когато постъпих в ШЗО към ВНВВУ "Г. Бенковски" с. Д. Митрополия, Чавдар Джуров беше ст.лейтенант-инструктор и караше червен "Мустанг" - кабрио. Страшно му завиждах, но май повече за бегача, с който се движеше в поделението - ние маахме пеша с километри. За съжаление загина 1972 г. Все пак, ако държите да знаете предишните собственици на реставрираната от Вас кола - проверете ги в Кат. Завиждам Ви за това, че се нагърбвате с такава трудна задача.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #25
                      До: Историята на една Импала...

                      С тази Импала ходихме на море през далечната вече 1993г. Освен,че бяхме атракцията на Созопол си спомням ,че импалата ни разби с разхода си.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Историята на една Импала...

                        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                        От малък помня този автомобил(от Хиподрума съм), беше в движение и се товарехме по десет човека и обикаляхме из квартала, дори някои момчета ходиха до морето с него. Не беше в добро състояние и тогава, но усещането да се движиш с подобна машина е невероятно. От време на време се сещам за Импалата и ми е много приятно, че чета тази тема тук и че автомобила ще ЖИВЕЕЕЕ!
                        На разположение съм за всякаква помощ!
                        Успех, дръж ни информирани!
                        Мда ..тази Импала успя да стигне веднъж ритуално до морето! И това беше! Аз я помня ,че беше бяла преди червеното ама за сиво не се сещам! Не мисля ,че ще се пусне отново в движение но ,успех в начинанието!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Историята на една Импала...

                          Малко странно ми се вижда,на кого е бил този автомобил ,че хора от София и от Плевен и от.... го помнят от много години ,толкова ли е уникален и как всички го помнят,чий е ?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Историята на една Импала...

                            Първоначално публикуван от belov15 Преглед на мнение
                            Малко странно ми се вижда,на кого е бил този автомобил ,че хора от София и от Плевен и от.... го помнят от много години ,толкова ли е уникален и как всички го помнят,чий е ?
                            Представи си България в края на 70-те и началото на 80-те.Море от Лади, Москвич, Шкода, Фиат, Волга, Заз, тук таме нещо вносно като Фолксваген, Пежо и изведнъж виждаш такава Импала...дали няма да ти се схване врата от обръщане назад
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #29
                              До: Историята на една Импала...

                              В момента по GTV дават един филм с Луи Дьо Финес - "Кацнал на едно дърво". Със същата Импала 1965 кабрио!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Историята на една Импала...

                                eх ,венко...като гледах филма как се надъхах...твоита ако беше на по добър етап,и имах малко повече пари...ех..мъка...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X