Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волга Газ 21

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Волга Газ 21

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Цените които си им обявил са за покупка на средно голям цех в Горький - иначе съм убеден, че желаещи биха се намерили.
    поглядни на прайса цените на руска компания СОЛИТОН са казва.етуе линка .http://mrchrome.ru/index.php?option=...w&id=6&Itemid=

    Коментар


    • #32
      До: Волга Газ 21

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Цените които си им обявил са за покупка на средно голям цех в Горький - иначе съм убеден, че желаещи биха се намерили.
      Eдна броня да я направят струва повече от 1000евро. А пък ти ми казваш, че аз съм вдигнал голяма цена. Частите от хром никел никога няма да паднат в цената си. Само ще стават по-скъпи.
      Последно редактирано от м20_маниак; 25-08-09, 17:20.

      Коментар


      • #33
        До: Волга Газ 21

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Цените които си им обявил са за покупка на средно голям цех в Горький - иначе съм убеден, че желаещи биха се намерили.
        напълно съм съгласен! В момента съм пратил приятели в Украйна да ми потърсят частите които са ми нужни. Колкото и пари да ми вземе DHL ще са по-малко от 4000 лв

        Коментар


        • #34
          До: Волга Газ 21

          Първоначално публикуван от bodevb Преглед на мнение
          напълно съм съгласен! В момента съм пратил приятели в Украйна да ми потърсят частите които са ми нужни. Колкото и пари да ми вземе DHL ще са по-малко от 4000 лв
          Ако искаш може да ти пиша цените на Украйната. Една броня с долната престилка струва 500евро. И другите части които са на моето фото ще направят още 1000евро. Защото са почти всичките по 2 комплекта. Излиза че ги продавам както в Украйната.
          Последно редактирано от м20_маниак; 25-08-09, 17:22. Причина: правопис

          Коментар


          • #35
            До: Волга Газ 21

            Първоначално публикуван от velyr74 Преглед на мнение
            една броня да е направят.струва повече от 1000евро.а пък ти ми казваш чи аз съм вдигнал голяма цена.частите от хром никел никуга няма да паднат в ценатаси.саму жа стават по скъпи.
            Броня за Бентли ли продаваш или за Волга?
            Не ставай смешен Балки
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #36
              До: Волга Газ 21

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Броня за Бентли ли продаваш или за Волга?
              Не ставай смешен Балки
              И за Бентли са по ефтини
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #37
                До: Волга Газ 21

                Нова цена 3500лв

                Коментар


                • #38
                  До: Волга Газ 21

                  Екипа възстановил Волгата вчера е спечелил награда на Ретро изложението в Евсиноград с реставрацията на Пакард! Честито на Весо, Пепи и Емо! и да почерпите ей!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Волга Газ 21

                    Първоначално публикуван от bodevb Преглед на мнение
                    Екипа възстановил Волгата вчера е спечелил награда на Ретро изложението в Евсиноград с реставрацията на Пакард! Честито на Весо, Пепи и Емо! и да почерпите ей!
                    Явно напълно заслужено.Волгата е невероятна,браво! Благородно завиждам.
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #40
                      До: Волга Газ 21

                      Браво колега Волгата е страшна мн е красива

                      Коментар


                      • #41
                        До: Волга Газ 21

                        Волгата е прекасно реставрирана.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Волга Газ 21

                          Мога само да кажа че колата е прекрасна,много се радвам,че има хора които връщат от мъртвите такива автомобили .М 20,с теб сме горе-долу набори,но за първи път виждам човек,на моите години(освен мен)да се интересува толкова усилено от СОЦ техниката,евала .
                          harley davidson-fan

                          Коментар


                          • #43
                            До: Волга Газ 21

                            Вижте какво правят браята, обаче тук!
                            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Волга Газ 21

                              момчета,аз имам волга 21 и има огромно желание да си е резтаврирам,само че незнам каде,ако може някои да ми помогне моля пишете ми на mihailangelov@abv.bg и да ми кажете какъв двигател мога да и сложа,защото чух че в Стара Загора слагали двигател на Мерцедес,
                              МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ МИ НА ПОЩАТА
                              БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Волга Газ 21

                                Първоначално публикуван от mihailangelov Преглед на мнение
                                момчета,аз имам волга 21 и има огромно желание да си е резтаврирам,само че незнам каде,ако може някои да ми помогне моля пишете ми на mihailangelov@abv.bg и да ми кажете какъв двигател мога да и сложа,защото чух че в Стара Загора слагали двигател на Мерцедес,
                                МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ МИ НА ПОЩАТА
                                БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                ако ще реставрираш колата, двигателя трябва да остане оригиналния! ако ще правиш извращения слагай друг двигател и по възможност по-голям
                                Последно редактирано от bodevb; 05-01-10, 08:33. Причина: допълнение

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X