Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вартбург 311 Де лукс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вартбург 311 Де лукс

    Kолега , коя кола според тебе е по добре да се реставрира първо ,Вартбурга 311 или Волгат М21? незнам от кое да започна първо много по малко работа ще имам по Вартбурга защото е по добре запазен и почти няма липсващи части само да се огледа като изгнило и маркучи и др. да се сменят . Много по малко работа ми се вижда на мене , но като казваш че частите му се намират много по трудно ?????
    Докато при Волгата нещата стоят по друг начин чати има или се намират но честно казано има доста повече работа по нея.

    Коментар


    • #17
      От: Вартбург 311 Де лукс

      Сложи някоя снимка да ги видим тия красавици.

      Коментар


      • #18
        От: Вартбург 311 Де лукс

        Първоначално публикуван от mickele Преглед на мнение
        Kолега , коя кола според тебе е по добре да се реставрира първо ,Вартбурга 311 или Волгат М21? незнам от кое да започна първо много по малко работа ще имам по Вартбурга защото е по добре запазен и почти няма липсващи части само да се огледа като изгнило и маркучи и др. да се сменят . Много по малко работа ми се вижда на мене , но като казваш че частите му се намират много по трудно ?????
        Докато при Волгата нещата стоят по друг начин чати има или се намират но честно казано има доста повече работа по нея.
        А какво искаш да получиш като краен резултат? Ако правиш ежедневка то Волгата си е като кола независимо, че ще поработиш повечко. Ако е само за Спасов ден то Вартбурга е по-интересната кола. Това е моето лично мнение. Аз винаги съм разглеждал колите си като ежедневно средство за придвижване.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #19
          От: Вартбург 311 Де лукс

          Колеги след малко консултация, намерих решение на въпроса си. Благодаря ви.
          Това за което се чудя от няколко дни и незнаех какво искам . И ето крайното ми решение.
          Махам едната кола (Волга м21) и с получените пари мисля да ремонтирам Вартбурга. Мисля си следното - коли като Волга,Варшава и Москвич са били масови и са карани - все още се намират както самите коли така и части за самите тях,
          така,искам дамо да кажа че ако някой се интересува от Волга М21 и желае да има, може да се свърже с мене.

          Коментар


          • #20
            От: Вартбург 311 Де лукс

            Даам делукса е върха на Вартбург в Айтос познавам човек които има такъв и принципно съм сигурен че би го продал цял или на части ,та ако се интересуваш мога да ви свържа ,за кола или за части .
            Поздрави

            Коментар


            • #21
              От: Вартбург 311 Де лукс

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=68759
              Една тема за Вартбург 1000 де лукс

              Коментар


              • #22
                От: Вартбург 311 Де лукс

                Благодаря ви , това вече го четох, няколко пъти предполагам тук във форума съм прочел почти всичко за Волга и Вартбург.И в момента съм в процедура на търсене на помещение за да започна разглобяване.на машината

                Коментар


                • #23
                  От: Вартбург 311 Де лукс

                  Келега Medison
                  ако е удобно предостави някакви телефони на Айтозлията
                  Проявявам сериозен интерес
                  Калоян
                  0888/243765

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X