Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резачки Дружба Урал Тайга

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Резачки Дружба Урал Тайга

    Я какво си имаме!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160604_13_24_31_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:5718036Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160604_13_23_56_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:133.6 КБ
ID:5718037Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20160604_13_24_53_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:113.8 КБ
ID:5718038

    Коментар


    • #92
      От: Резачки Дружба Урал Тайга

      Първоначално публикуван от ural2 Преглед на мнение
      Така на двете резачки които имам урал 2 електрон-1993г и Дружба 4M електрон-1992г са с развалени КАРБУРАТОРИ и на двете ако имате части и ги оправяте ще ви ги изпратя двата КАРБУРАТОРА да ги оправите и настройте и и ми ги връщате на определената цена за ремонта от вас, че адски много искам да ги оправя резачките ,пишете ми
      Това със платната е редовният номер, а платна и аз не мога да намеря!
      Та моят съвет е да си купиш един карбуратор за китайски скутер или АТВ за 100кубика двигател, струва 50 лева. Прави се един елементарен преходник и си решаваш проблемите завинаги!
      Поздрави!
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • #93
        От: Резачки Дружба Урал Тайга

        Когато имах тази инженерна полюция, си правех платната от мембрани ниско налягане от изпарител за газова уредба. Изкарват значително по-дълго от оригиналните.
        Когато счупих поредния стартер, я палех с един винтоверт и вложка от гедоре. Накрая направих това, което трябваше - изхвърлих я с КЕФ.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #94
          От: Резачки Дружба Урал Тайга

          Имам чисто ново платно за бензинова помпа на резачка Дружба. Също така имам технически паспорт, инструкция за експлоатация и каталог с всичките части, ако някой има интерес да ми пише на лично съобщение.

          Sent from my JY-S3 using Tapatalk
          УАЗ 452АЭ 1975г.

          Коментар


          • #95
            От: Резачки Дружба Урал Тайга

            Значи да попитам някой може ли да обясни как се настройват ОБОРОТИТЕ на карбуратор за резачка ДРУЖБА 4М ЕЛЕКТРОН-1993Г.

            Коментар


            • #96
              От: Резачки Дружба Урал Тайга

              АКО НЯКОЙ ПОПРАВЯ ЕЛЕКТРОННИТЕ на урал и дружба да ми пише на лично че имам ТРИ броя за поправка аз плащам двете доставки за еконт както и за ремонта на електронните пишете ми

              Коментар


              • #97
                От: Резачки Дружба Урал Тайга

                Ако някой продава напълно работещ МАХОВИК за Дружба ЕЛЕКТРОН да ми пише да го купя, поздрави

                Коментар


                • #98
                  От: Резачки Дружба Урал Тайга

                  СЪЩО така ми трябва здраво БУТАЛО със сегменти за резачка дружба, ако някой има да ми пише

                  Коментар


                  • #99
                    От: Резачки Дружба Урал Тайга

                    На времето взимахме такова бутало за Балкан 75. Сега пък може да направиш обратното.
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: Резачки Дружба Урал Тайга

                      Най после я подкарах дружбата но имам проблем със съединителят имам два броя но и двата са разхлабени хлопат и резачката неиска да работи само пропали и гасне а като го разкача редуктора си работи постояноно,въпроса ми е ако намеря съединител напълно стегнат от друга дружба или пък такава която не е дружба електрон а е такава със чукче и наковалня ще работили съединителят на мойта дружба електрон 1992г.

                      Коментар


                      • От: Резачки Дружба Урал Тайга

                        Някой иска ли да ми подари Урал 2 ?
                        Ако има, пишете на лични...

                        Коментар


                        • От: Резачки Дружба Урал Тайга

                          имах голям проблем със съединителете за дружба просто неможах да намеря здрав съединител за дружба от няколко обяви ме измамиха с износени съединители за дружба и даже един меизмами уж щеше да ми прати здрав съединител за дружба ,когато го вех от еконт що да видя не за дружба а за урал съединител и днеска с много големи усилия итруд гоприсъдих успешно на дружба електрон изапали от раз от пээрвия път рязах един час него ,ако някой има същия проблем да знае че от урал става съединителя за дружба но трябва да се отреже да се скъси съединителя от урал 2 ида се махне от дружбата това където се слага семерингата и ауминиевия обръч където сеслага на лагера демек да се махнат частите от картера тези три части които споменах исе слага една тънка шайба на коляновия вал върху лагера да не опира съединителят отурал и като се сложи съединителя слагате няколко шайби за зашото остава празно място инеможе да хване резбата и да се затегне гайката и сте готови, просто тези съединители отурал самного здрави от тези на дружба браво че стана успях да си направя да стане интаче щеше даме лъжат мошениците по обявите спрецакани съединели за дружба

                          Коментар


                          • От: Резачки Дружба Урал Тайга

                            Някой поправя ли ги тези карбуратори на урал 2 аз и преди питах и един човек ми отговори че карбуратор от атеве или скутер 100кубика ще стане за урал но не ми се разправя много скъпо ще излезне ,

                            Коментар


                            • От: Резачки Дружба Урал Тайга

                              Предай на този който ти е казал, че карбураторите от АТВ или скутер, може да полваш при резачка, че е кретен. Мога да обясня защо, но едва ли ще ме разбереш, предвид, че , крайно елементарното съветско недоделие те затруднява.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: Резачки Дружба Урал Тайга

                                Ако някой ми даде напълно работещ карбуратор за урал 2 ще му дам цял двигател дружба 1988г много запазен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X