Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
    А регистрацията каква е?
    Трябва да една от разновидностите на албанската от времето на Енвер Ходжа . Тогава автомобилите в Албания бяха само държавни . Частно лице нямаше право да притежава четириколесно МПС най много мотоциклет . Там аномалиите на социализма бяха много. Шофьорските книжки бяха 2 вида патент бензин и за по тежките камиони с ремаркета патент дизел . Вземеш ли една от двете цял живот работиш шофьор няма мърдане . Понеже бяха близки само с Китай та копираха в общи линии китайския модел на военен комунизъм .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Регистрацията е стара финландска. Ето линк към един интересен сайт, чийто услуги ползвам за идентификация на регистрационни табели, когато ми се наложи:
      http://www.worldlicenseplates.com/

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        През 60-те години е започнало разработването на пикапи на базата на ЗАЗ 965 ,а по-късно и 968 от нови, но бракувани автомобили за вътрешно ползване които са транспортирали части и дребни детайли, ползвали са ги също и в държавни земеделски стопанства, центрове за отдих, ферми и др. На частни лица не са продавани.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a2ce10cs-960.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5695264

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bcce10cs-960.jpg
Прегледи:1
Размер:152.8 КБ
ID:5695265
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
          През 60-те години е започнало разработването на пикапи на базата на ЗАЗ 965 ,а по-късно и 968 от нови, но бракувани автомобили за вътрешно ползване които са транспортирали части и дребни детайли, ползвали са ги също и в държавни земеделски стопанства, центрове за отдих, ферми и др. На частни лица не са продавани. ....
          Хм... До съвсем скоро москвичи и ИЖ, правени по същата 'компановка' работиха в един завод В 'каросерията' имаше по една бутилка газ, и автомобилите си караха само на газ...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            ... от времето на Енвер Ходжа . Тогава автомобилите в Албания бяха само държавни . Частно лице нямаше право да притежава четириколесно МПС най много мотоциклет . Там аномалиите на социализма бяха много. Шофьорските книжки бяха 2 вида патент бензин и за по тежките камиони с ремаркета патент дизел . Вземеш ли една от двете цял живот работиш шофьор няма мърдане ...
            в последните години от същото това време - притежанието на СОБСТВЕН велосипед - равностойно на притежанието на собствена трамвай - у нас - сега!

            възможността да си купиш колело е била същата, както по татово време да си купиш лада 1500, не от корекома, и без чакане на ред.
            Става въпрос за велосипед!!!!

            та китайския модел явно е бил леко преекспониран в албанско ( прочее, бивше българско)
            Впечатления от първо лице

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
              Регистрацията е стара финландска. Ето линк към един интересен сайт, чийто услуги ползвам за идентификация на регистрационни табели, когато ми се наложи:
              http://www.worldlicenseplates.com/
              Човека най от ляво е с характерната за албанците шапка .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                А-а-а, за шапката не знам...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Струва ми се, че са се купували заради сравнително ниската цена и доброто съотношение качество-цена.
                  Последно редактирано от centurio; 17-12-15, 22:22.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Ето и ''ГАЗ 21 Волга'' като полицейски автомобил на финландската Poliisi.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:114-4-0-0-0-1-0-1-7-@-M 21 L Volga-politzeyski avtomobil na Poliisi-Finlandiya-.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5695279

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:114-4-0-0-0-1-0-1-6-@-M 21 L Volga-politzeyski avtomobil na Poliisi-Finlandiya-.jpg
Прегледи:1
Размер:45.0 КБ
ID:5695280

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:114-4-0-0-0-1-0-1-8-@-M 21 L Volga-politzeyski avtomobil na Poliisi-Finlandiya-.jpg
Прегледи:1
Размер:37.6 КБ
ID:5695281

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:114-4-0-0-0-1-0-1-9-@-M 21 L Volga-politzeyski avtomobil na Poliisi-Finlandiya-.jpg
Прегледи:1
Размер:42.0 КБ
ID:5695282

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                            През 60-те години е започнало разработването на пикапи на базата на ЗАЗ 965 ,а по-късно и 968 от нови, но бракувани автомобили за вътрешно ползване които са транспортирали части и дребни детайли, ползвали са ги също и в държавни земеделски стопанства, центрове за отдих, ферми и др. На частни лица не са продавани.
                            ]
                            Много практично... пикап с товарен обем.... 150 л....
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Много практично... пикап с товарен обем.... 150 л....
                              Трябвало е да копнат и някогашните Доджове ,за да бледнеят днешните Рамове..
                              Силата е нищо без контрол.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
                                Струва ми се, че са се купували заради сравнително ниската цена и доброто съотношение качество-цена.
                                Волгите никога не са били евтини нито в съюза нито тук . Моята ГАЗ 24 през 1970 година е струвала 11 000 лева което е било повече от тристаен апартамент в София .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 1 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X