Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Еее, това че някой притежава, поддържа и използва дваесе и няколко годишен служебен автомобил в никакъв случай не го прави малоумен. Аз се кефя и възхищавам на таквиз хора, даже.

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Малоумни са за друго, не че ползват Ниса!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
        Еее, това че някой притежава, поддържа и използва дваесе и няколко годишен служебен автомобил в никакъв случай не го прави малоумен. Аз се кефя и възхищавам на таквиз хора, даже.
        Кефиш се от форума. Ако ТИ работиш с тази Ниса, едва ли ще си толкова възхитен.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          От всичко произвеждано в соц. лагера едва ли има по дървено превозно средство .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
            Кефиш се от форума. Ако ТИ работиш с тази Ниса, едва ли ще си толкова възхитен.
            Е анджак де, нали това съм написал на клавиатурата - кефя се и само мога да се възхищавам на таквиз хора. Оттатък в темата за тракторите може да видиш че се кефя и на хората които са запазили 40+годишни Болгарчета, но аз ако трябва да изкарам сега една смяна на тая машинка и ще си търся друга работа. Хубаво стана и че колегата поясни какво е имал предвид за малоумните, ама все пак... Иначе аз кръгчета с Ниса съм правил преди повече от 25 години, последно съм се возил преди 18години, а на Жук преди 16 години. Кво да се прави такава ми е работата и не ми се налага да работя с "тази Ниса"... Имаме два служебни буса, 22 годишни, товарен ФИАТ и товаропътн. Рено, чатпат ги попокарвам, като ми дадат шоферите, хаха. И двата са в отлично състояние, на Реното даже му викаме френски Жук, глезотия...

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Само не разбрах на кого се възхищаваш - на шофьорите или на шефовете?
              Щото шоьфора няма голям избор какво ще кара - или се мъчи с нисата, или отива на борсата. Гаранция не е щастлив от факта. А шефа за мен не е за възхищение.

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Във "ВИК Варна" има и един или два "ЗИЛ"а, и те върят и вършат работа. Не вярвам да са полагани големи грижи за тях, обаче държат.
                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10556417_732555703525856_6241577126495584024_n.jpg
Прегледи:1
Размер:62.7 КБ
ID:5650210

                  Не е баш за тука ама е старо календарче...

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]788094[/ATTACH]

                    Не е баш за тука ама е старо календарче...
                    Благодаря за календарчето колега! Точно за темата е.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Ето също от 1983 година и ДАП Бяла Слатина.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06423.jpg
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:5650213Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06439.jpg
Прегледи:1
Размер:152.0 КБ
ID:5650214
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Това което съм качил леко го копирах от фейса на имам някъде цялата колекция от седемдесет и някоя година понеже баща ми рабатеше дълго време там.

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                          Това което съм качил леко го копирах от фейса на имам някъде цялата колекция от седемдесет и някоя година понеже баща ми рабатеше дълго време там.
                          Дай снимки на цялата колекция.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Ще ги търся.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Само не разбрах на кого се възхищаваш - на шофьорите или на шефовете?
                              Щото шоьфора няма голям избор какво ще кара - или се мъчи с нисата, или отива на борсата. Гаранция не е щастлив от факта. А шефа за мен не е за възхищение.
                              Абе аз не съм ли го написал като за грамотни хора? "Притежава, използва и поддържа" - само на тебе ли не ти е ясно кои хора участват вътре? Шефовете мислиш ли че не им се иска да работят с коли в гаранция... Шест 19годишни Лада Нива имаме, няколко западни марки по над 300000 и всичко го крепим щото без коли не може... Транспорта, ако не е основна дейност на фирмата или организацията си е загуба, но без него не може. Някакви години бях началник /айде шеф, дето викаш/, заповеди, командировъчни, инструктажи, пътни листи, лимити, фактури, навсякъде моя подпис. Работата трябва да върви обаче, щото и над мене има шефове. И хората трябва да ги пазиш, че не е лесно вече да се намират хора за работа. Всичко що е на път ми е било в акъла... ами гуми, ами акумулатори... И никой от нищо не е застрахован, ей го днес падна Ербъс на Луфтханза, съболезнования на жертвите. Ама айде стига сме философствали в тая чудесна тема. Сега изчезвам три дена в командировка, внимавайте да не спамите много без мен, хаха. Ще гледам и някоя снимка да донеса.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0053.jpg
Прегледи:2
Размер:121.0 КБ
ID:5653000
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 3 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X