Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Случай с камион - СОАТ/СТОП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Преди много години бях по работа в ДЛС Преслав. Ходихме из гората и на една полянка видях 4-5 дървени камиона с различна фаза на разпад. Обясниха ми, че местността е наречена "СОАТ"-а, където някога паркирали "частниците", за да са скрити от "народа". Сегашните картографи решили, че името е "правописна грешка" и на новите карти тази местност вече е "Совата"...
    Те така се прави "история" ...
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #17
      Срещу нас имаше СОАТаджийски гараж и ни беше любимо място като хавели да кибичим, как омаслени и измъчени пичове караха,ремонтираха и много псуваха едни камиони-монстъри, винаги зверски претоварени и жестоко ръмжащи. Имаше уникални чудовища : Рено камион с профил на тесла; Изота фрескиня - камион; Феномен гарант, студебейкър,опел блиц,ман, шкоди, но най-много бяха ЗиС, и молотовка и разни други на които не си спомням имената.
      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

      Коментар


      • #18
        Дядо ми е имал Форд А , от тогава е останал само крика му - Билщайн и един чифт плоски клещи.
        Фиат Купе
        Опел Фронтера В
        Мицубиши Паджеро Пинин

        Коментар


        • #19
          За тоя дето пише стария Чепел от Горубляне камиона беше на тъста на един познат и поне до преди 15 години човека още си го пазеше в добро техническо състояние .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X