Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Честито колега в страхотна форма е колата,да не е от тези които са сглобявани в Ловеч?

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
      Малко Жигули(шега)! Добре изглежда.
      От този модел на Фиат ли произлизат старите застави?
      От Фиат 600 е лиценза на първите Застава ако става дума за тези със задно разположен двигател,защото и други модели на Фиат са произвеждани от Застава.

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        да имам книжки на фиат Пирин взех го от една баба на 90 години купила го е от кореком в момента е на 60000км

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2511.jpg
Прегледи:1
Размер:146.6 КБ
ID:5242646

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Тази последната снимка заслужава специално внимание! Това ще стане един изключително интересен автомобил! Ранно следвоенно производство Мерцедес 170Va, но за съжаление през годините е бил поразграбен, останали са общо взето само външната форма и шасито. Събирането на всички части е просто невъзможно, затова собственикът го комбинира с части от много по-нов мерцедес. В момента забравих точния модел, но е от 70-те, ако не и по-късно. И колкото и странно да звучи, независимо от разликата в технологичните епохи, всичко пасва идеално! Успял е перфектно да присади предното окачване от модерния мерцедес на оригиналното шаси, да сложи двигателя, трансмисията, заден мост. Крайната цел е кола, която на вид е 100% автентична, стара, без отклонения от оригиналното, но отвътре ще е с модерен мощен мотор и окачване, всички удобства на нова кола, ще върви както трябва! Естествено, заради мощния мотор ще върви с по-широки, по-нови гуми за ежедневно каране, но се оказва, че оригиналните джанти пасват идеално на новите главини, така че за паради външният вид ще е 100%!! Страшна работа!
            Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Една лада 2103
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 083.jpg
Прегледи:1
Размер:167.8 КБ
ID:5242877Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 085.jpg
Прегледи:1
Размер:190.9 КБ
ID:5242878Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 087.jpg
Прегледи:1
Размер:137.3 КБ
ID:5242879Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 086.jpg
Прегледи:1
Размер:171.0 КБ
ID:5242880

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Извинявам се за спам-а, но колко "ретро" може да е един автомобил от 80-те, с каквито са пълни градовете ни?
                Джийп-ът от подписа ми, като е на почти 24 години, и той ли да се счита за "ретро"?
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  С кой двигател е този линкълн? V8 6,6 или V8 7.5? Някой да знае историята му и техническото състояние? Не че ще го купувам,но много ми допада

                  http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...650&f1=details
                  https://www.facebook.com/JDMClassicsBG

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:40308_142797442418417_100000644873864_266891_6682928_n.jpg
Прегледи:1
Размер:128.4 КБ
ID:5242961Това е в пловДИВашкия район...ако не се лъжа

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      Извинявам се за спам-а, но колко "ретро" може да е един автомобил от 80-те, с каквито са пълни градовете ни?
                      Джийп-ът от подписа ми, като е на почти 24 години, и той ли да се счита за "ретро"?
                      Формално, догодина си готов. Съвсем друг е въпросът - до каква степен има някаква стойност конкретният автомобил.
                      Имай предвид, че в този раздел средната възраст е под двадесет и пет години! От една страна, тези момчета това могат да си позволят, от друга - за тях 80-те, наистина са отдавнашни времена.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Ладите, Москвичите, Шкодите и другите соц. автомобили вече са на изчезване. Няма ги и на пунктовете за вторични суровини.

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Първоначално публикуван от alenalen Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]289429[/ATTACH]Това е в пловДИВашкия район...ако не се лъжа
                          Прилича ми на Опел ммм Олипмия 38-40г ?!

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture.jpg
Прегледи:1
Размер:46.0 КБ
ID:5243017Една волга м21
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 109.jpg
Прегледи:1
Размер:37.5 КБ
ID:5243016

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                              Прилича ми на Опел ммм Олипмия 38-40г ?!
                              Не, онези са мънички, това е по-голям автомобил, Опел Капитен. Ама дали е предвоенен, дали е от следвоенните серии, нямам идея!
                              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Коеги недейте така това е американска кола, Опелите от който и да било модел (преди и след военени ) не са с разделен заден прозорец.
                                :eek:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X