Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Ретро машини-снимки

    Първоначално публикуван от mankena Преглед на мнение
    преди години и аз си купих една от Германия,но още не съм я реставрирал, мерцедес 280 S ,1969г.,160 kc и клима работеща.
    Поздравления за чудесния избор! Хубаво е да знаем на какво са се возели хората, когато някои са немеели пред Москвич!

    Коментар


    • #77
      До: Ретро машини - снимки

      Ето снимки на едно фиатче от мен.
      Прикачени файлове
      898658335

      Коментар


      • #78
        До: Ретро машини - снимки

        Първоначално публикуван от mitko y260 Преглед на мнение
        Ето снимки на едно фиатче от мен.
        В движение ли е

        Коментар


        • #79
          До: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от mitko y260 Преглед на мнение
          Ето снимки на едно фиатче от мен.
          Колега там между фиатчетата забелязах небрежно подмотваща се карера , би ли споделил каква и е историята ?

          Това ми е следващия проект , умирам за PORSCHE !

          Коментар


          • #80
            До: Ретро машини - снимки

            Първоначално публикуван от SimeonStanchev Преглед на мнение
            Колега там между фиатчетата забелязах небрежно подмотваща се карера , би ли споделил каква и е историята ?

            Това ми е следващия проект , умирам за PORSCHE !
            Колите не са мои Видях ги и ги снимах.На един италианец са,докарал ги тук да ги реставрира,за да му излезе уш по евтино,но не знам кои ще се заеме да ги правиИначе фиатчето много ми хареса Поршето е в движение,не е толкова зле.
            898658335

            Коментар


            • #81
              До: Ретро машини - снимки

              Как бих дал всичко, само за да надникна през прозорчето на този музей...

              Коментар


              • #82
                До: Ретро машини - снимки

                Първоначално публикуван от SimeonStanchev Преглед на мнение
                Колега там между фиатчетата забелязах небрежно подмотваща се карера , би ли споделил каква и е историята ?

                Това ми е следващия проект , умирам за PORSCHE !
                Ако наистина си мераклия за такава кола - имам едно купе в повече.

                Коментар


                • #83
                  До: Ретро машини - снимки

                  Купе или кола , в квартал Витоша под околовръстното при един тенекиджия гниеха 2 купета , сега гледам само едно е останало !

                  Коментар


                  • #84
                    До: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от musuibie Преглед на мнение
                    Ако наистина си мераклия за такава кола - имам едно купе в повече.
                    А да ти се намират четири излишни джанти и две предни седалки
                    Само голо купе ли е, или поне малко е окомплектовано.Прати ми лично с повече инфо и снимки, като не забравиш и цена
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #85
                      До: Ретро машини - снимки

                      Ето тази грозна гледка видях днес докато пътувах-


                      Последното пътуване
                      на един добър автомобил.Газката върху която е натоварен също отива с него. Теглеше ги на буксир камиона на вторични суровини.Купето на Волгата беше в много добро състояние -малко ръжда по предните калници.Тавана зверски омачкан при натоварването.Направо ме е яд като си помисля как можех да я въстановя в оригинален вид.
                      Последно редактирано от VESO4AR; 13-05-09, 22:19.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Ретро машини - снимки

                        Гнусна работа, но за съжаление - редовно срещано явление.
                        Преди година в един пункт за вторични суровини видях един Москвич 412 от 1973 година. Беше на оригинална боя, по хрома нямаше и точка ръжда, седалките - отлично запазени. Ясно личеше - гаражна кола (или поне е била).
                        Е да, ама извергите, работещи там, вместо да го отделят някъде настрани, го бяха боднали точно в средата на двора, сред наистина кривите и негодни контейнери. И не само това - бяха му смачкали тавана (точно като на тази Волга), помлели ВСИЧКИ хромирани железа по него - брони, решетка, тасове. Интериора беше грубо изкормен, а стъклата - строшени.
                        От него намазах перфектно запазен волан и авентично етикетче с номера на цвета на боята, който е залепен на капака на багажника, както и някои други по чудо запазени дреболии.
                        С "Фармахим" - непобедим
                        Дизел - само дънки!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Ретро машини - снимки

                          Преди година май,в склада за вторични на ПЖИто имаше едно Пежо 404 и един автомобил Ровер с алуминиеви джанти ,от оня големия модел около 75та,не е много популярен у нас.И двете коли бяха в по-добро състояние от това при което аз стартирах моята.Поне бяха отделени на една страна,но на мен ми разрешиха да сваля задната поставка за номер от Пежото.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Ретро машини - снимки

                            Един ретро камион с волан от другата страна и марка "AEC" каквато видях за пръв път.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #89
                              До: Ретро машини - снимки

                              това прилича на американски МАЗ ,имаш ли друго инфо за него,мотор,задвижване,къде се намира?

                              Коментар


                              • #90
                                До: Ретро машини - снимки

                                Камиона е английски.
                                Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X