Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Ето снимки от Пежо 404 ..

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:me_and_404.jpg
Прегледи:1
Размер:153.2 КБ
ID:5396415

    дизел белгийски, Indenor 2.0, 43Kw. Колата е версия Familiale и има 7 седалки. Ангренажа е на зъбни колела.

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Айде и от мен един истински SUV



      JEEP CJ6 '74-а
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        И една 50-годишна бегачка



        MG-A '55-'62-a
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-05-24 19.38.11.jpg
Прегледи:1
Размер:130.9 КБ
ID:5396431Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-05-24 19.38.23.jpg
Прегледи:1
Размер:144.6 КБ
ID:5396432малко и от мен.Не е кой знае колко стара или красива.Мисля че беше симка.
          Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
          GSM +359 895 236 182

          А Rhf +

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Това би трябвало да е Simca 1307 GLS от 1977 г.

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Според мен колата е Талбот/роднинството им с Симка и Пежо е добре известно/,но не помня точно как бяха кръстили модела.Даже цвета си е характерен.Преди около 25г един приятел караше такава,а аз имах от по малките.Между другото руснаците до такава степен са крали от него,че почти всичко е заменяемо! Като пример ще разкажа един случай.Стоим до колата,и както си говорим изведнъж стъклото на задната врата се пръсна! Почнахме едно обикаляне около нея,какво да правим.....Изрязахме от картон шаблон ,и хукнахме да мерим дали ще стане от нещо.По онези времена,нямаше кой знае какъв избор,и веднага се насочихме да сверим с Москвич Алеко.Като отидохме в магазина,и човека само като видя шаблона и каза-имам обикновенно,тонирано,с нагревател......Стъклото си пасна до милиметър! Вече открили това,почнахме да проверяваме за какви ли не други неща по окачването/естествено руснаците въобще и не бяха успяли да доближат като дизайн и качество салона,който е имал взимане даване с Талбот знае за какво говоря/,и се оказа че сме на прав път.Между другото,ако в Гугъл напишете Талбот,и разгледате снимките, ще установите ,че почти всичките модели на фирмата са копирани от други производители.Понеже стана на въпрос за руснаците,и Лада Самара идва от там

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Пропуснах да напиша,че поради съвместната работа по това време,колата я има както и с емблеми на Симка,така и на Талбот но са напълно идентични...

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Колата е Симка, а не Талбот. Емблемата отпред е на Крайслер и това показва, че е произведена преди 1978 г. когато е продадена на ПСА и пускана под името Талбот със съвсем друга емблема. Иначе и Симка 1307 GS, и Талбот Алпин SX са едно и също. Ето:



                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    на предния капак пишеше "симка" снимах я в гърция преди няколко месеца защото е относително рядка в България а и собственникът си я ползваше всеки ден.Караше зеленчук и какво ли още не на багажника /но не и в купето/ за някакъв магазин.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-01-01 15.28.46.jpg
Прегледи:1
Размер:161.3 КБ
ID:5396593..........а това също е от Гърция.Форд капри.Хареса ми непретенциозния начин на употреба
                    Последно редактирано от alex052; 06-08-12, 20:07.
                    Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                    GSM +359 895 236 182

                    А Rhf +

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Този хубавец го снимах днес с телефона. В движение и в работа..Возеше една тумба пенсионери...Вътре си беше с оригиналната боя..може и отвън да е така

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC339.jpg
Прегледи:1
Размер:120.6 КБ
ID:5398907Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC340.jpg
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5398908Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC341.jpg
Прегледи:1
Размер:135.8 КБ
ID:5398909
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Бюсинг! Прекрасна фирма, за съжаление днес изчезнала. Или пък не съвсем? Отговорът е в емблемата на Мановете!
                        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                          Бюсинг! Прекрасна фирма, за съжаление днес изчезнала. Или пък не съвсем? Отговорът е в емблемата на Мановете!
                          Не съм специалист , но съм фен на класиката...Автобуса просто "грабва окото" с този хром ..със сините стъкла на покрива..изобщо си беше красавец...Водача беше с фуражка..и отключи вратите с един ключ като от бабината къща...Да емблемата си е на МАН ..даже аз първо нея видях и помислих , че е МАН После прочетох под нея..Като им знам стандартите на германците мога да си представя в какво състояние е машината за да работи още и да вози хора
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:265.jpg
Прегледи:1
Размер:121.4 КБ
ID:5400480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:266.jpg
Прегледи:1
Размер:178.5 КБ
ID:5400481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:246.jpg
Прегледи:1
Размер:163.9 КБ
ID:5400482...в Жеравна видях този уникален ретро представител...
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Този уникат го видях в Манчестър.За съжаление не знам каква марка е.Ако някой знае нека да пише Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P4051579.jpg
Прегледи:1
Размер:89.1 КБ
ID:5400491
                              Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]483674[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]483675[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]483676[/ATTACH]...в Жеравна видях този уникален ретро представител...
                                Колата на живо е още по ефектна но не е ретро а е реплика или даже т.н. кит кар.Внесена е от щатите,със съвременен мотор на Форд и автоматични скорости.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X