Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честит 9 май

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Честит 9 май

    Честит празник !
    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

  • #2
    Мерси!
    К'ъв е тоя девети май ?
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Ако това е шега, не е хубава ...
      В тая война са загинали 130 000 български войници... София е деветият най-пострадал от бомбардировки град в цялата война...
      Лошо ли е че е свършила?

      Коментар


      • #4
        И много пъти по толкова руски, чепки, полски..... Война след която пак сме подписали мирно споразомение с тези, които са ни освободили. Ех политици наши.....
        LZ1JJJ

        Коментар


        • #5
          Воините на първо място НЕ трябва да започват, а тази добре че е свършила, честит празник

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
            Мерси!
            К'ъв е тоя девети май ?
            24000000 руси,6000000 еврей,350000американци,500000 брииитанци и още няколко милиона канадци,французи,поляци,негри,цигани и още и още!
            Доста народ си е заминал за да можем да живеем свободно!
            Редно е всеки образован човек да знае и почита този ден!
            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

            Коментар


            • #7
              diavol koleda

              Стефане с риск да ме намразиш и въпреки че знам че ще донесеш от девет дерета вода за да ме убориш(това беше маитап да не се хванеш )снощи в едно предаване гледах полковник Петко Йотов по познат на всички нас като шеф на националния военно исторически музеи та тои каза че загиналите български воини във втората световна воина били някъде окло 13 или 15 хилади не си спомням точно,а общия брои на загиналите,ранени и пострадали воини е окло 36000 души така че е изключено да са 130 000 освен ако нямаш предвид и загиналите мирни невинни граждани при бомбандировките на София и други градове(впрочен честно да си призная не знам да са бомбардирани целенасочено други градове исвен София но понеже не невъзможно слагам и вметката други градове) И като краи честит празник на всички свободомислещи хора и от мен
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                Българите загинали през втората световна са приблизително35000!
                Поклон пред геройте!
                Честит празник!
                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                Коментар


                • #9
                  В учебника по-история пише 32000 български войни
                  Поклон
                  LZ1JJJ

                  Коментар


                  • #10
                    diavol koleda

                    Наистина поклон пред загиналите воини те го заслужават
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #11
                      Не забравяйте ветераните!
                      Ние можем много да си говорим,знаем и спорим,но те са ни живата история!
                      Да ги поздравим!
                      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                      Коментар


                      • #12
                        Стига бе, това са силни чувства, и до тях не се стига току-така ... Там омраза, любов ... Пък и трябва човек да е рядък глупак, за да намразва хората задето повеждат спор. Никога не знаеш откъде кво ново може да научиш.
                        Не знам за загиналите ... Чувал съм кво ли не, ама то след толкова много време ... Стари хора в Македония казват само на Страцин и за Куманово 30 000 са легнали ... Не знам ...
                        А с Йотов се скарахме като изтърси че на Шипка трябвало да се прави паметник на турците. Знам че е много умен и знае много, ама тогава се разсърдих много. Прав-не прав, така стана ...
                        Единствената нарочна цел на ония вандали е бил единственият в Европа завод за лиофилизирани храни в Ихтиман, и разбира се са го разрушили. Та и космическите храни не са от вчера А София - терористично, доктрината Дуе може да е на италианец, обаче американците са варварствали и над Европа, и над Япония ...
                        А на 10 септември май че за запалили грамадните бензинови резервоари в Бодрово, горели цяла седмица и пушека се е виждал от София, ама това вече немците. И на 24 май 40-та сърбите прелетели над Кюстендил, над манифестацията хвърлили бомби, три самолета.

                        Коментар


                        • #13
                          Това беше провокация, тъй като никой не се закачи за темата!
                          Нека споменем и милионите немски войници и мирни немски граждани, които нямат никаква вина и са толкова жертви, колкото и всички останали!
                          Нека бъде МИР!
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #14
                            Важното е да се знае и помни!
                            Вчера гледах една анкета по тв.Срамна работа!
                            Млади хора не знаят за какво иде реч!
                            Заприличахме на щатите!Там профаните като ги питаш за втората световна,се сещат за Виетнам!
                            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                            Коментар


                            • #15
                              И тука бъркат войните, но е така. Аз имах съученици дето не разграничаваха Балканската и Междусъюзническата, така че май всичко с времето си. Затова има и нови войни, защото бързо се забравя за съжаление!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X