Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТОП 10: Най - опасните спортове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ТОП 10: Най - опасните спортове

    Не съм я писал,аз! А пък не знам как преценяш така през монитора кой, как реагира (не се заяждам).
    Просто според мен има много или поне други спортове които трябва да се добавят. Този голф е, баси смеха, за мен. Ама явно там където играят,е доста опасно.
    Става дума или искам да кажа, че ТОП-а трябва да е друг или поне малко по - реален.
    Това си е мое мнение.
    Между другото парашутизъма ми е любимия спорт! Имам няколко приятели които това им е хоби. За сега никой не се е оплакал да имат някакъв вид травма,а по- принцип винаги си кацат на крачетата.

    Коментар


    • #17
      От: ТОП 10: Най - опасните спортове

      В казармата бях в алпинодесантна рота,по време на скокове едно 10% бяха с травми
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: ТОП 10: Най - опасните спортове

        Като каза алпинизьм да смятаме ли процентно колко стигат вьобще до Вьрха и колко слизат от там ЖИВИ,за здрави да не говорим.Ебати голфа ебати чудото.


        А коментара ми беше по това,че сьжаляваш Димитре,недей,няма за какво,на мен ми е интересно да видя колко ги треска грьм.

        Риболова кьде е,тях не ги ли бият светкавици с тия карбонови прьчки?
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: ТОП 10: Най - опасните спортове

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          В казармата бях в алпинодесантна рота,по време на скокове едно 10% бяха с травми
          Е там има травми,защото се приземяват като тип "пирон". До колкото съм запознат.
          А при другите "любители", е различно кацането.
          Но който е бил в казармата, да има травми. Точно този моя познат който се занимава с парашутизъм ми е разправял разни случки с така нареченето кацане. Слава богу той няма трамви или разни инциденти. Но има доста приятели от казармата с проблеми в глезените.


          Много може да дълбаем в тази тема.
          А, за спортния риболов, аз лично нищо не съм чувал.... А чувал съм, особенно, за България - голямото напиване, за вечерта.

          Коментар


          • #20
            От: ТОП 10: Най - опасните спортове

            Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
            Е там има травми,защото се приземяват като тип "пирон". До колкото съм запознат.
            А при другите "любители", е различно кацането.
            Но който е бил в казармата, да има травми. Точно този моя познат който се занимава с парашутизъм ми е разправял разни случки с така нареченето кацане. Слава богу той няма трамви или разни инциденти. Но има доста приятели от казармата с проблеми в глезените.


            Много може да дълбаем в тази тема.
            А, за спортния риболов, аз лично нищо не съм чувал.... А чувал съм, особенно, за България - голямото напиване, за вечерта.

            Гаранция в България загиват от токов удьр повече рибари ударили жиците с дьлгата прьчица от колкото парашутисти.Да се чуди човек ма на,това ти го гарантирам на 100%.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: ТОП 10: Най - опасните спортове

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Гаранция в България загиват от токов удьр повече рибари ударили жиците с дьлгата прьчица от колкото парашутисти.Да се чуди човек ма на,това ти го гарантирам на 100%.
              Как така, че нещо не разбирам. Защо жиците и какво общо? Ако може малко повече да разясниш?

              Коментар


              • #22
                От: ТОП 10: Най - опасните спортове

                За пиенето никой нищо не спомена..

                Коментар


                • #23
                  От: ТОП 10: Най - опасните спортове

                  Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                  Как така, че нещо не разбирам. Защо жиците и какво общо? Ако може малко повече да разясниш?
                  http://offnews.bg/index.php/44776/ri...-ot-tokov-udar

                  Ето така става и не е единствен случай.

                  Колко парашутиста загиват на година в България?Знам,че процентно няма как да стьпят на рибарите в топьл сльнчев Неделен ден
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: ТОП 10: Най - опасните спортове

                    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                    За пиенето никой нищо не спомена..
                    Това е в раздел Кьчмарски бой,пуцание и пиение.То трябва да вкараме и сватбите,що народ после я куца я окото му затворено
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: ТОП 10: Най - опасните спортове

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      http://offnews.bg/index.php/44776/ri...-ot-tokov-udar

                      Ето така става и не е единствен случай.

                      Колко парашутиста загиват на година в България?Знам,че процентно няма как да стьпят на рибарите в топьл сльнчев Неделен ден
                      тцтцтц Съжалявам, за човека. За първи път прочитам такова нещо или по - скоро такава случка.

                      Обещавам днес и утре да се погрижа, да намеря статистика, за Българските парашутисти в близките 5 години. Свързано с инциденти. Тука тези спортове, са слаби развити.
                      А човек като стане дума, за думата СПОРТ... Се сеща, за футбол и всичко останало, поне така са моите наблюдения, за България.
                      За чужбина не знам как е. Но преди малко се зачетох, за една публикация, за Мото-Кросовите състезания. Почти всяко състезание от 20 души например, има един(1) който е след състезанието с гипс!...

                      Коментар


                      • #26
                        От: ТОП 10: Най - опасните спортове

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        http://offnews.bg/index.php/44776/ri...-ot-tokov-udar

                        Ето така става и не е единствен случай.

                        Колко парашутиста загиват на година в България?Знам,че процентно няма как да стьпят на рибарите в топьл сльнчев Неделен ден
                        Наскоро един наш доктор така го фрасна тока, иначе сега е добре, но си полежа в болница..

                        Коментар


                        • #27
                          От: ТОП 10: Най - опасните спортове

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          http://offnews.bg/index.php/44776/ri...-ot-tokov-udar

                          Ето така става и не е единствен случай.
                          На рибар и ловец не вЕрвай, закачила се била кукичката му на АЕЦ Козлодуй ...

                          (...водата е проводник на ток, а рибата няма как да избяга...после я събират като гъбки на поляна след хубав топъл дъжд....)

                          Тенис на корт е един от рисковите спортове. Много травми се получават,не фатални но постоянни, повече от ски алпийски дисциплини например.
                          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                          В. Иванов

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X