Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е Те Така Се Става Спартанец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Е Те Така Се Става Спартанец

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Аха, именно.
    В скандинавските страни за какво забраняват рекламата за деца? Изобщо всякаква. За човек с изграден смислен мироглед рекламата е единствено досада. Не съдържа даже информация. Проблемът е че в европогенните общества от десетилетия се насажда инфантилизъм. Умират от старост, но без каквато и да е базова философия. Без дори примитивно разбиране на света. Каквото кажат по телевизора - това е. За тебе и мене това ще е само виц. Тъп, хубав - друг въпрос, но виц. А за съседа ще е чиста монета и пример за подражание. После ще се окаже че изобщо не си представя друг модел на поведение. И че в крайна сметка няма що да риташ цигането - чалгаджийче. То никога в живота си не е чувало и едно парче на Вивалди, кво друго да пее?
    Филмът се казва Meet the spartans (инфо тук). Сега го гледам, защото се контузих и работата спря. Колкото до рекламата - да, за един човек е досада. Аз обичам да гледам специално реклами, тъй като по някой път има изключителни идеи в тях (учил съм и такова в унивеситета). Проблемът е, че хората, които ги приемат за "чиста монета" са мнозинство. И те ще, хмм асимилират по-интелигентните хора. Има един много тъп филм, чиято идея развива точно тази теория: че човечеството затъпява(инфо за филма). Като цяло е реализиран тъпо, но си заслжава да се гледа заради визията лансирана в него.

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Е покаже де, кво се хилите само за вас си?
    Мога да го кача на фтп-то, но май няма да е много хубаво. Има по няколко версии в торент тракерите.
    Георги Гатев

    Коментар


    • #17
      До: Е Те Така Се Става Спартанец

      "Това" е "Meet the spartians"... Поредната MTV боза... Гадно! Хората се смеят на цинизма и абсурда - говедата на същото, но по друг начин...

      Колегата горе го е написал - чак сега го видях... така съм се отвратил от тоя "Американски" хумор, че...
      Последно редактирано от господин никой; 05-07-08, 21:28. Причина: Добавка...

      Коментар


      • #18
        До: Е Те Така Се Става Спартанец

        Първоначално публикуван от trimata Преглед на мнение
        Има един много тъп филм, чиято идея развива точно тази теория: че човечеството затъпява(инфо за филма). Като цяло е реализиран тъпо, но си заслжава да се гледа заради визията лансирана в него.
        Това не е идея на филм, а живата истина, но поднесена различно:
        "Интелекта на Земята е константа. За сметка на това населението се увеличава."
        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

        Коментар


        • #19
          До: Е Те Така Се Става Спартанец

          Велика история! 300 спартанци срещу милион персийци.
          Да, ама Българската история - 240 депутата срещу 8 млн българи!
          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
          A2 (+)

          Коментар


          • #20
            До: Е Те Така Се Става Спартанец

            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
            То това е цял филм .Пародия на 300.Много е сполучлива,на моменти не можех да си поема въздух от смях.
            Започнах да гледам филма преди месец,да съм го гледал петнайситина минути,мисля,че може да кандидаства за най-тъп филм.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X