Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ченгета vs врата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ченгета vs врата

    Аз за начина говорех. Че не са еднакви врати- ясно, макар че и тая метална и с многоточково заключване. И никой и не напъва бравата, просто кривиха вратата.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #32
      От: Ченгета vs врата

      Моята версия:
      -Корава врата;
      -Никакви ключалки (макар да са три броя)
      Според мене вратата беше плътно запъната отвътре с нещо в долната част. Това прави тарана напълно излишен (освен да почукват с него по щангата). Това се доказа на края, когато преодоляха ключалките, но пак не се отвори широко вратата. Стандартно коридорче (вътре) е около 1,30 м. Точно размера на европалет или някое бюрце, холна масичка и т.н. (С европалет съм го изпитал лично в едно мазе с отваряща се навън врата. Просто падна и... добре че в мазето имаше ракия и кисели краставички..)
      Виждал съм много врати след подобно отваряне. Сещам се за темата на Димо с гаубицата. Може и да не е заключено, но пак ще се знае, че сме били тук... Виж, Съдебните изпълнители са друга бира. Интелигентно, с ключар- чиста работа.
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #33
        От: Ченгета vs врата

        Подпряна врата с ключар се не отваря...

        Коментар


        • #34
          От: Ченгета vs врата

          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
          Подпряна врата с ключар се не отваря...
          Така е! Нямах в предвид ключар за конкретния случай. Тук бих действал по друг начин, ама ще си го спестя, че не знам кой чете...
          Последно редактирано от edoors; 12-09-11, 00:05. Причина: пп
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #35
            От: Ченгета vs врата

            Таз конкретна врата аз щях да я отворя с помпа/ако съм полицайче нали/, има си муниции за точно таз цел и да не носят, за толко време ще си починат момците, а някой ще бръмне да земе от районото...

            Коментар


            • #36
              От: Ченгета vs врата

              Евгени, любопитен съм колко ключари познаваш, които интелигентно ще отворят Герда?
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #37
                От: Ченгета vs врата

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                Таз конкретна врата аз щях да я отворя с помпа/ако съм полицайче нали/, има си муниции за точно таз цел и да не носят, за толко време ще си починат момците, а някой ще бръмне да земе от районото...
                Прав беше Румен по-горе, много филми се гледат. С помпа в това коридорче при две ключалки минимум два изстрела, два пъти зверски рикошети. И ако наистина се окаже подпрена....... Ако застанеш с/у вратата и стреляш, не е лошо да имаш завещание в джоба. Ако стреляш под ъгъл - чешеш на рогатия топките.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #38
                  От: Ченгета vs врата

                  Вратата сякаш е дървена, не?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ченгета vs врата

                    Абе сякаш, но май е с обшивка. Само дърво не би устояло на толкова блъскане.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ченгета vs врата

                      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                      Евгени, любопитен съм колко ключари познаваш, които интелигентно ще отворят Герда?
                      Мите, тука Герда не видях... А и като цяло не е от най-разпространените все още, макар че е прекрасна система, с леки минуси във визията.
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ченгета vs врата

                        Напоследък май са доста популярни сред определен кръг хора. Преди няколко месеца и ние "налетяхме" на една такава. Ключарят само я погледна и се отказа.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ченгета vs врата

                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          Напоследък май са доста популярни сред определен кръг хора. Преди няколко месеца и ние "налетяхме" на една такава. Ключарят само я погледна и се отказа.
                          И аз я препоръчвам. Хитро е направена срещу отключване.
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ченгета vs врата

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            И аз я препоръчвам. Хитро е направена срещу отключване.
                            А нещо по-интерестно за нея?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ченгета vs врата

                              Цената и това, че ако повредиш или изгубиш ключ, сменяш цялата брава. Дубликати не се правят.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ченгета vs врата

                                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                                А нещо по-интерестно за нея?
                                Ми, има доста (търговска) информация. Най-общо: Предвидена (най-разпространената) за външен монтаж, т.е. без вкопаване във вратата (вижда се цялата от вътре). От вън се заключва с неудобен за носене ключ с интересна форма (като тръбичка с пъпки) на два такта, от вътре с врътка на един такт. При заключване с ключа два пъти, врътката не отключва. Основно е в два цвята- кафяв и сив. Гаранция се признава, ако е монтирана от оторизиран ключар. Хубаво е при поръчка да види ключарят предварително вратата, защото ключовете са с различна дължина.

                                П.П. Моля, ако горното се сметне за реклама, постът ми да се изтрие.
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X