Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ченгета vs врата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ченгета vs врата

    Това с полицаите беше епична битка но втория клип ме ужаси.

    Коментар


    • #17
      От: Ченгета vs врата

      Някъде по на запад ползват пушки 10 кал.със специални боеприпаси за целта.......
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #18
        От: Ченгета vs врата

        Тя вратата е подпряна просто

        Коментар


        • #19
          От: Ченгета vs врата

          Варианти много:
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • #20
            От: Ченгета vs врата

            Те румънските спецове много добри

            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • #21
              От: Ченгета vs врата

              Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
              Това с полицаите беше епична битка но втория клип ме ужаси.
              Има колкото искаш http://vbox7.com/play:9b35de26 http://vbox7.com/play:d90feb7f http://vbox7.com/play:48e2dd0c
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Ченгета vs врата

                Добро попадение.Коментарите бипа били в няколко аспекта.Найстина при пръв преглед като,че ли нещата са по-скоро комични.Би могло да се приеме и като реклама на входни врати,но това е малко вероятно.Нямам съмнение,че става въпрос за полицейска акция.В този контекст обаче нещата лично за мен са трагични.Почти 13 минути полицейските действия са концентрирани в отварянето на вратата и то при липса на организация.Дори и едно предварително проучване не е направено.13 минути са много време за "лошите".Ако спасяването на нечий живот зависеше от бързината на тези полицай,...............просто не ми се мисли.
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • #23
                  От: Ченгета vs врата

                  Да за това време спокойно ще изхвърлят всичко уличаващо ги в тоалетната или през прозореца и ще се направят на дълбоко заспали .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ченгета vs врата

                    Май много филми гледате. Само там полицаите с един шут и са вътре. Ако искат да влезнат по-бързо и незабелязано най-вероятно ще дойдат с ключар...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ченгета vs врата

                      Някои ключалки не могат да се отворят и каквито и легенди да се носят, апашите най-често си влизат по традиционния начин - чрез чупене на патрона или къртене на вратата. Румънците всъщност доста добре се справиха. По-бързо щеше да стане със Семтекс или Ц4, ама не винаги е възможно или оправдано използването на експлозиви.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ченгета vs врата

                        Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                        Те румънските спецове много добри
                        Хахахаха. Имах "честта" да изкарам 2 мисии под румънско командване в Косово и мога да потвърдя, че военните им са на същото ниво, като полицията им. Само дето в целия KFOR имат хора на ключови позиции, провеждат си националната политика, вземат хубави заплати, а ние лапаме му'и и им се смеем колко са смотани.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ченгета vs врата

                          Първоначално публикуван от РАДО/РАДОСТИН РАДНЕВ Преглед на мнение
                          Почти 13 минути.........Дори и едно предварително проучване не е направено.13 минути са много време за "лошите".Ако спасяването на нечий живот зависеше от бързината на тези полицай,...............просто не ми се мисли.
                          Радо, ако видя че пред вкъщи спират спецове някакви и имам от какво да се притеснявам, първата ми работа ще е да изсипя всяка тежка подвижна мебел и техника зад вратата а ти ходи проучвай.А колкото да ратегача, на нова година ми отвориха апартамента със хюнебег, като разтягали касата, потрошили тухлите около нея, но само отварянето им костваше 22мин.по видео записа,все пак е на резба и е ръчен
                          Око за око и светът ще ослепее

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ченгета vs врата

                            Много филми гледате,ние с разтегач на пожарната опитах ме да отворим едха каса и освен до бетона вътре нищо не постигнах ме а и кой ходи на акция с разтегач,по лесно е с горелка ако някой очаква такава врата,но от ромънското БОЙ явно са спали.Иначе лесно става само на старите врати от соц.време

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ченгета vs врата



                              Добре де, така както тия го правят, нямаше ли да стане? Като гледам и тая врата се заключва на няколко места.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ченгета vs врата

                                Само дето има "малка" разлика между тая врата и оная. А и бравите са "малко" по-различни. Тия евтините с топката, дето ги слагат масово по америчко съм ги късал с голи ръце и то без много зор.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X