Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

    Ей ви го любимеца: http://www.razkritia.com/66839/%D0%B...0%D0%BD%D0%B5/

    http://twitter.com/search?q=%23siromahovfacts

    Коментар


    • #17
      От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

      http://e-bane.net/modules.php?name=N...ticle&sid=3081

      Коментар


      • #18
        От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

        Колегата banjo е много прав. А Фейсбук е за тези, които намират нещо в нея. Явно има доста такива. Това, че на мен не ми харесва, не означва, че всички трябва да споделят мнението ми.
        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

        Коментар


        • #19
          От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

          Га са фанах са сетих. Дали във Фейсбук има група мразеща Фейсбука?
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

            Аз пък успявам да извлека явно само полезното от Фейса като световна мрежа- благодарение на него отново възстанових позабравени мой приятелства с хора,с който по един или друг начин са ни се разделили пътищата и бях изгубил връзка.Отделно общуването между примерно нас и хората в Македония,Сърбия ,българите из Русия и т.н. сега е от лесно по-лесно.Който пък от тея общности се заинтересува от произхода си,история и т.н. също има откъде да прочете и види.Изобщо за човек,който знае какво иска да намери "фейса" предостави много голямо поле за изява.Е трябва и свободно време де
            Другата страна обаче наистина са "безмозъчните" (за мен ! ) потребители дето са там само точно да си теглят глупави късметчета,балончета и тем подобни идиотий.Айде когато това са 5-6 годишни деца мога да го оправдая,но има и екземпляри и на по 40 години дето само това правят.Това за мене са просто хора с ограничени умствени възможности и няма защо да им се сърдя -просто ги блокирам и дразнителите отпадат (ако и да са ми приятели някой и в живия живот).
            Изобщо като всяко нещо Фейсбука си има и плюсове и минуси -аз се убедих че плюсовете са много повече,а при безкомпромисно режене на "спамерите с късметчетата и умните фрази" минуси няма общо взето.

            Коментар


            • #21
              От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

              Хм. Този пост ме накара да се замисля и да вляза там да го проуча това чудо... Ще видим какво ще стане.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                Под 18 години не дава да се регистрираш. Можеш да излъжеш, разбира се.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • #23
                  От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                  Поддържам мнението на Ленин, а и го използвам като спешен телефон, ако нямам нечий номер или ми трябва някой спешно.(в рамките на деня)
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                    За да не остана по-назад, направих си и аз - после не намерих нищо интересно за мен там и се изтрих. Само че след време исках да намеря мои състуденти, семейство, с които се бяхме изгубили, и реших да се пробвам пак. Не ми направи нова регистрация - оказа се, че помни старата - помни мейла - малко се ядосах - това си е чисто шпиониране. Оказа се, че състудентите ми нямат профил, но децата им имат - и така се свързах с тях.
                    Всеки сам решава - ако му харесва, нека да си губи времето във Фейсбук. За мен лично е доста клюкарско място:-) От друга страна - интернет и социалните мрежи станаха част от живота на децата ни.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                      Най -безполезното нещо което е създавал човека.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                        Фейсбук си е чиста проба глобален лексикон...със всички последващи предимства и недостатъци от това.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X