Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

    http://www.ivosiromahov.com/2_article/a46.html

    Много свежо

  • #2
    До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

    Някаква девойка ми беше изпратила покана да отговоря на теста “Навяваш ли на момчетата перверзни мисли, когато си с пола?” Гледах монитора вцепенен. Разбрах, че съм стигнал дъното. В този момент направих три важни заключения: първо - че никога не съм носил и няма да нося пола, второ – че не искам да навявам на момчетата перверзни мисли и трето – да ви пикая на социалната мрежа. Натиснах бутона “Изход” и излязох да пия бира.
    Краси, браво от дълго време не се бях смял така. А до колкото файсбук-а много хора развиват тази теза като г-н Сиромахов.

    Поздрави!

    Коментар


    • #3
      До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

      Старо, но готино.

      ...Вчера отворих профила си и бях потресен. Някаква девойка ми беше изпратила покана да отговоря на теста “Навяваш ли на момчетата перверзни мисли, когато си с пола?” Гледах монитора вцепенен. Разбрах, че съм стигнал дъното...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

        Интересно.Почти изцяло съм съгласен с това мнение на Иво Сиромахов.Аз също доста време изкарах без да си направя регистрация, но накрая се сломих.И аз си попсувах заради тея покани и подканвания и какво ли не.Естествено доста рядко се случва да ги отварям, вече почти никога.Винаги иска да изпращам нещо на по 10-15 души за да видя отговора и какво ли не - как ли пък не ще тръгна да изпращам спам към 10-15 души заради некво тъпо тестче "Какво БМВ е за теб?" примерно?Пълнеше ми се и електронната поща с по 20-30 писма за 1-2 дена само то феисбука, накрая просто му блокирах да ми изпраща писма за щяло и нещяло и приемам писма само за по важни работи (Коментари към мой снимки и т.н.)

        Единственото нещо за което ползвам "соц. мрежата" е да си гледам снимките на разни приятели, да си пишем от време на време с други с който си нямаме скаиповете и т.н. и са в странство.Макар че с 1/3 от абонатите ми не съм се виждал никога, с друга 1/3 не съм се виждал от 5-10г, а с останалите или се виждам всеки ден или поне се чуваме на някой по "жив" чат.

        А по сайтовете за запознанства какво става ... думи нямам.Там поне регистрации нямам, няма и да имам.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #5
          До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

          Иво Сиромахов е тъпанар и гей Просто не може да справи със спама Пречи му компютърната неграмотност.

          Коментар


          • #6
            До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...


            Хубаво се посмях. Макар, че за повечето неща е прав.

            Постепенно започнаха да ме атакуват и привърженици на различни каузи: “Да защитим децата от домашното насилие!”, “Да спасим ливадния дърдавец!”, “Искаме справедливост за Вълкан Хептенцоцов!”, “Да спрем доганизацията!”.... Тези кухи призиви ме вбесяваха. Как смятате да спрете доганизацията бе, фейсбукарчета бледи? Като си разменяте тука елхички и сърчица ли?

            Това и на мен ми е глупаво. Как ще помогнеш за дадена кауза като просто влезеш в някаква фейсбук група ?

            Коментар


            • #7
              До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

              "Колко приятели имаш.......във фейсбук"

              Коментар


              • #8
                До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                Аз си направих заради познати. И след време си изтрих акаунта. За мен е голяма глупост, ако си бременен в 8мия месец и по цял ден си в къщи сам може би има смисъл, за мен няма....
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                  Жена ми ми е направила профил, за да гледа някаква виртуална ферма и си праща подаръци!?! Не и се сърдя- по майчинство е, цял ден си е вкъщи и вероятно това и е някаква разтуха...)Но и аз почвам да се нервя, като ме пита "...Ти тоя познаваш ли го- иска да ти стане приятел?..." Ами ако го познавам и вече ми е приятел, защо пак ще иска?! Пълна простотия...
                  Пиша в 4 форума, като голяма част от участниците в поне два от тях се познаваме лично и се виждаме по няколко пъти в годината най- малко. Пък и там сме хора с близко мислене и ни интересуват близки теми- и това ми е достатъчно за контакти в мрежата.
                  Не влизам и не смятам да влизам във "фацето", така че съм съгласен на 100 процента с Иво Сиромахов...
                  Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                  ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                    Нямам регистрация в гейбук и се гордея с това.
                    Това е един проект на хамериканците за безплатна база данни на около 300 милиона досега и продължава..
                    Напълно съм съгласен с Иво Сиромахов без да съм прекарал и една минута в гейбук.

                    Този форум ми дава всичко от което имам нужда и при това не виртуално а напълно РЕАЛНО.
                    Всичко свързано с офроудуикендите ми е чиста доза приключение в природата, а не някакви си дриим чатове.
                    Всяка тема за разходки е РЕАЛНА, всяка техническа тема е РЕАЛНА, всяка тема за сбирки е РЕАЛНА...
                    Познавам ЛИЧНО от състезания, карания и разходки 70-80% от редовните участници в ендуро раздела.

                    П.П. Това мнение изразява личната ми позиция и нищо повече, нямам за цел да се конфронтирам с никого.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                      Голям смях падна, а това го бях чела и преди!
                      То фейсбука в общи линии е нещо като 'нямам си работа.com'. То не са крави, пилета, кОпане на ферми, спамове..., ама си има хора за всичко!
                      И аз имам регистрация там, но си контактувам само с приятели и познати, качвам, гледам снимки и т.н. А и чрез фейс-а 'се намерихме' със съученици отпреди мноооого години, с които сега сме в прекрасни отношения.
                      Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                        Четях с лека усмивка размислите на И.Сиромахов и съм съгласен с него че там приятели няма как да намериш както и в другите социални форуми. Дали ще си член във Фейсбук, BG-Mama ,или в "най-големия мъжки форум" тъпотията се лее на всякъде. Лошото е, че има хора които си вярват в това което пишат а на практика са гола вода. Забелязали ли сте как някой е издигнат на пиедистал заради това което е писал а в същото време е "гОла вОда" с действията си в живота. Много уважавам хора които се държат "мъжки" както в интернет прстранството така и в живота а такива за сега май само двама човека познавам макар че с някой техни действия не съм съгласен но опозиция винаги трябва да има за да излезе истината на яве. Според мен една социална мрежа (форум) трябва да е носител само на информация а не на безмислици. Ако е създадена като техническа трябва да си остане техническа ,ако е за разговори на безмислици да си остане за за такива. Много ми е тъпо ако трябва да намеря информация в пространство с много бълвочи защото този който се е ангажирал с подържането използва "власта" за да е над другите а не да вървят нещата в нормални релси. Забелязвам как хора които нямат място в дадената социална мрежа (форум) визирам тинейджъри са се набъркали в места за възрастни където не им е мястото ,че и са ги направили дори СуперМодератори. Може ли Аз да вляза например в BG Mama и да давам компетентни мнения,еми няма как да стане.
                        Иво Сиромахов се е набутал във Фейсбук и сам е разбрал че не е за това място и е излязъл от там защото има съвест. Представете си колко по-хубаво ще е ако има повече хора като него които си знаят мястото. Приятели неможеш да намериш сред лицемери а в реалния живот. Социални контакти се правят на четери очи а не през компютър. Приятели се създават в приятна компания с китара ,песни,природа и приятни изживявания. Приятели се губят от интересчийство ,власт и т.н.
                        Извинявам се за бозата която писах в този технически форум ама тук е пусната темата.
                        Последно редактирано от banjo; 10-03-10, 09:27.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                          Много е издържал. Аз не изтраях и 2 часа...

                          В по-известните "социални мрежи" най-много ме дразни, че бърникат по списъците с контакти на имейла, с който е регистриран даден потребител и после разпращат тъпанарски писма на всички подред. И фаце-то и хайфайв и уейн и така нататък.
                          Направо пощръклявам, когато на служебния мейл ми цъфне някое писъмце от сорта на "Еди-кои-си ви напомня...."
                          Звъня на въпросния човек, той и представа си няма. Проверявал съм няколко пъти, все същото
                          Вярно, че има спам-филтри, прекрасно нещо са, но пак си ме дразни. Това не е ли вмешателство все пак?
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                            Не е всеки ден да се кикотя толкова мощно рано сутрин, ей . Браво, колега!
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как влязох във фейсбук - Иво Сиромахов...

                              Моето мнение по въпроса.
                              (линка съм го побликувал вече във форума ,ама тук си е по-намясто)


                              Dude F@ck Facebook SERIOSLY!!!!
                              "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                              Mark Twain
                              СтоЕнчA

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X