Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно вируси и простотии ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Относно вируси и простотии ...

    Аз бих ти препоръчал на HDMI да записваш.PCI Expressa издаде багажа пък ми трябва нова записвачка.Ако някой може да предложи нещо.

    Коментар


    • #47
      До: Относно вируси и простотии ...

      имам четири XLR кабела 'секи по 10 метра..... нема да си купувам повече носители на памет ;-).
      висете отпуснато

      Коментар


      • #48
        До: Относно вируси и простотии ...

        абе я си инсталирайте в 1 дистанционнот малко драйвери , лягайте на леглото и почвайте да сърфирате мойто дист. е с 2гб памет , 512Mhz Qualcomm процесор и има Wi-Fi
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • #49
          До: Относно вируси и простотии ...

          Абе искам да питам тука. Снощи един субпиксел на монитора ми светна зелено. Защо не ми го засече антивирусната? Мога ли да му направя на тоя монитор нещо като "дълбок формат" при хард диск. Нали там е на същия принцип.. некви сектори некви байтове. Пиксели миксели все там.

          Коментар


          • #50
            До: Относно вируси и простотии ...

            Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
            Абе искам да питам тука. Снощи един субпиксел на монитора ми светна зелено. Защо не ми го засече антивирусната? Мога ли да му направя на тоя монитор нещо като "дълбок формат" при хард диск. Нали там е на същия принцип.. некви сектори некви байтове. Пиксели миксели все там.
            Ей, ама не четеш! Казаха ти хората - в кабела е особено ако е по-дълъг, хеле пък ако е DVI, там най-трудно ги лови антивируса
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #51
              До: Относно вируси и простотии ...

              По този повод, да попитам как се прави "low level format" на кабелите, щото моите са от по-старите и си нямат биос... ?
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #52
                До: Относно вируси и простотии ...

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                По този повод, да попитам как се прави "low level format" на кабелите, щото моите са от по-старите и си нямат биос... ?
                Нали си виждал камерите за размагнитване на магнитни ленти? При кабелите за същата цел служи микровълновата печка.

                Коментар


                • #53
                  До: Относно вируси и простотии ...

                  Първоначално публикуван от Vichko0o Преглед на мнение
                  Дори от няколко години насам можеш да си мяташ файлове в мишките щот и там наслагаха флаш памет. Който не ми вярва да отиде в първия магазин за компютри и да разпита. На вирусите им се задава една проста команда, която при заразяване на компютър ги кара да се копират във всяко едно място което има някакъв вид памет и тя не е "read only".
                  На 21 години съм и се ползва уиндоус у нас тъй като 1-во, че компютъра го ползва цялото семейство, 2-ро от след нова година почвам да се занимавам по професионално с линукс и евентуално ще имам възможността за отделен компютър. При първа възможност махам тази боза от компютъра си в това съм на 101% убеден !
                  Не разбирам защо ми се подигравате при положение, че споделям наблюдения и наученото с времето, което един ден може да ви е от полза и не може да ви навреди по никакъв начин ? Изчел съм 90% от мненията на повечето от вас и съм забелязвал елементарни пропуски, които имате но въпреки това се подигравате. Няма човек, който знае всичко, всеки се учи докато е жив. 100% има човек тука на който темата един ден ще му свърши работа. Не съм я пуснал тая тема за да трупам постове или просто да спамя форума щото е най-лесно ...
                  Човека питащ ме как да "изключи" монитора на лаптоп, ами като махнеш батерията той целия угасва ... Очаквам новата вълна шеги .
                  Благодаря! Аз се бях спрял на антив 30-06
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X