Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неловки ситуации.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неловки ситуации.

    Нека в тази всеки да сподели за някаква неловка ситуация в която е изпаднал.Лично в момента се сещам как паднах в Марица с колелото.
    Карам си по брега а тои е висок около 2 метра и е овесен.Спирам и под мене земята се срутва...добре че бях с приятели та ме измъкнаха.Най-интересен беше разговора който проведохме с баща ми-гледа ме той през прозореца и ми вика:
    -Да не си паднал в някои гьол?
    -Не бе тате в реката.
    -КАКВО?БЪРЗО ВЪТРЕ!
    Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

  • #2
    До: Неловки ситуации.

    Аз имам два случая, на ски, при влизане в гората за ходене по г.н.
    и непредизвикано тръгване на ските по посока на пистата, ама не са много за разказване....!!!

    Коментар


    • #3
      До: Неловки ситуации.

      Направо си те представям как хвърчиш надолу по склона в стойка клек, оставяйки след себе си диря в кафяв пунктир
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Неловки ситуации.

        Все едно е пробил картера на.... и тече масло...
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • #5
          До: Неловки ситуации.

          Купил съм си ново въже и отивам с една мацка на Комините хем да го пробвам, хем да я уча на скално катерене. С колата до където може, после с раницата с всички железа и т.н. вървене нагоре. Жега, едвам се диша. Обикаляне докато се намери свободно лесно турче. Слагам й седалката. Проверявам всичко два пъти. Слагам моята. Обувам си с триста зора еспадрилите. Накичвам всички железа по мен. Слагам каската. Тя беше свикнала само с осмица да осигурява, а аз носех само реверсо и пластина, както и да е, намерих някво парче прусек и проведох един курс по ползване на реверсо. След цялата тази подготовка дойде време да се връзвам и да тръгвам нагоре... опа... къде ***** ** е въжето!?!?!?!

          А през целия път си виках "Брей, че готино въже съм си купил! Адски леко! Хич не тежи!"...
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            До: Неловки ситуации.

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Направо си те представям как хвърчиш надолу по склона в стойка клек, оставяйки след себе си диря в кафяв пунктир
            Tъй щеше да се получи, за малко,
            но успяй да прицеля и гушна един бор.
            Само дето катеричките, наоколо изпаднаха в ужас
            при звуха на чупещи се орехчета
            и рева ми, като на лос захапан от вълк за топките.
            При втория случай, беше още по-конфузно,
            защото тръгнах "на задна" и щях да излетя на пистата гъзнак!!! Добре че спрях с "задно" рало.

            Коментар


            • #7
              До: Неловки ситуации.

              Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
              Tъй щеше да се получи, за малко,
              но успяй да прицеля и гушна един бор.
              Само дето катеричките, наоколо изпаднаха в ужас
              при звуха на чупещи се орехчета
              и рева ми, като на лос захапан от вълк за топките.
              Поне при удара си седнал на меко в новообразуваната топла купчинка а не на студения сняг
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Неловки ситуации.

                И после се чудим защо българската природа е толкоз о***на.

                Коментар


                • #9
                  До: Неловки ситуации.

                  Миналия месец в Метро се наведох да взема един стек Фанта и панталона реши, че е време да излезе от експлоатация... Добре че черните боксерки не бият много на очи на фона на черен панаталон, иначе грозна работа
                  Последно редактирано от Иван Горчев; 25-11-07, 22:30.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Неловки ситуации.

                    Неловка ситуация...неловко е да отидеш с компания на заведение и в момента,
                    в който седнеш да ти стане леко по-студеничко...и да се окаже, че ленената
                    ти полата "леко" се е цепнала(отгоре до долу) и си останала по прашки
                    А и разбира се яке или някакъв суичер нямаш..
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Неловки ситуации.

                      Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                      Неловка ситуация...неловко е да отидеш с компания на заведение и в момента,
                      в който седнеш да ти стане леко по-студеничко...и да се окаже, че ленената
                      ти полата "леко" се е цепнала(отгоре до долу) и си останала по прашки
                      А и разбира се яке или някакъв суичер нямаш..
                      Е шашна ли компанията?
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Неловки ситуации.

                        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                        Поне при удара си седнал на меко в новообразуваната топла купчинка а не на студения сняг
                        Ааа не!!! Купчинката беше далече!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Неловки ситуации.

                          Като стана въпрос за "кафяво"....

                          Ресторант с големи претенции, компания от четири националности. Отивам да пусна една вода, след това заставам пред мивката да си измия ръцете. Явно през деня водата е спирала, и при отварянето на крана той "плюва" една яка порция ръждиво-кафява вода.

                          Е как да обясня на чужденците защо след излизане от тоалетната ризата ми е цялата на кафяви петна?!?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Неловки ситуации.

                            Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                            Като стана въпрос за "кафяво"....

                            Ресторант с големи претенции, компания от четири националности. Отивам да пусна една вода, след това заставам пред мивката да си измия ръцете. Явно през деня водата е спирала, и при отварянето на крана той "плюва" една яка порция ръждиво-кафява вода.

                            Е как да обясня на чужденците защо след излизане от тоалетната ризата ми е цялата на кафяви петна?!?
                            Не си гледал Mr. Been значи
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • #15
                              До: Неловки ситуации.

                              Хъм... Явно не ви се е налагало да обяснявате на чужденец, че клекалото на бензиностанцията е вид тоалетна, а не е открадната тоалетната чиния...
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X