Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Има! За Баха 1000 нали си чувал? 1000 километра нищо, само кръгли тръни като по каубойските филми. И един път по средата. Там може хич вода да не се пие. Врътката е да не стъпваш на асвалтираното и да си далече от останалите. И пак се трепят джигитите. Късмета ги събира даже и в 1000 километра пустиня. Абе, аз или пия или карам. И двете, не става! Все има къде да се пребиеш!
    Хубаво място........


    А иначе всичко си е до човека от Москва до Краснодар като валне дъждец няма да видиш излетял от пътя руски камион а на всеки лош завой има по един трезвеник сириец .;..ТИРа му нагоре с колетията и вика Алах.......

    Да не помислиш че съм некъв привърженик на пиянското каране ама летото некоя биричка.....


    П.П. Много обичах едно време у жегата северна Гърция от Игуменица за Промахон покрай северната граница из пустиняците на Пинд;караш бавничко камиона и у секо село си взимаш по една ледена биричка......караш и си цуцкаш......
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #32
      От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

      Старо, трепането ти е било малко....
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #33
        От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
        ...караш и си цуцкаш...
        Съдейки по темите, които пишеш след употреба на алкохол, не изглежда да ти влияе особено добре...
        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

        Коментар


        • #34
          От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

          Той алкохола на никой не влияе добре, че и не прощава. Обаче тялото разгражда дадено количество за дадено време без това да те опиянява. Дават го 30 мл твърдо или еквивалента в рамките на час. Зависи и от физиката, също и дали си ял и какво, но една бира за час да си я подпийваш трудно ще те напорка. Виж една бира на екс за час ще има повечко ефект. Така можеш на маса цяла нощ да изпиеш бавничко бая концентрат без да пролазиш под масата, пък ако джурнеш 2 големи на екс и да си мато, особено на гладно. Та в голямата жега примерно една бира да те освежи, пък без да си по-неадекватен, а в студеното чат пат да сръбнеш малко твърдо да те държи, а без да е по-зле. Доказано е, че в студеното алкохола вади топлото към периферията, а тялото би го държало за вътрешните органи с цел оцеляване. Съответно с малко алкохол да си по-подвижен, макар и с по-голям риск да измръзнеш. С което не искам да кажа, че трябва да се кара и пие, но всичко е относително. И понеже като цяло пиенето и карането води до мизерии е забранено. Това, че примерно 5% ще карат по-добре на 1 виски не означава, че останалите 95% няма да си повярват и от фалшива смелост да се очистят. Също така съм наблюдавал заклети алкохолета, дето така и така никога не изтрезняват, щото пият от сутрин до вече, без една бира сабале не могат да си кажат името, камо ли да карат. Пък с 1 бира влизат в "нормалното" си състояние и всичко си идва на мястото. Возил съм се при такъв със и без сутрешната бира и без бирата си караше едвам, но го виждаш, че ще излезе от пътя, пък с една бира просто фучи по пътя като луд. Е повече не повторих...

          Коментар


          • #35
            От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

            На Стария не му придиряйте, той така си пише, и пие яко, ноооо не кара, жена му го вози.
            Иначе що така на сериозно се фанахте, тя си е в раздела за пустословие.
            Май ще се мести в "общество".
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #36
              От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

              Има един лесен и доста безопасен начин да си дадете сметка какво влияние има алкохола върху рефлексите и възможностите за взимане на бързи и правилни решения на елементарни задачи. Компютърните игри. При мен всичко над 1 бира влияе. И то дотолкова, че разни съперници, с които игрите ни завършват 60/40 при игра след употреба на концентрат от моя страна стават 10/90.

              Коментар


              • #37
                От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                Има един лесен и доста безопасен начин да си дадете сметка какво влияние има алкохола върху рефлексите и възможностите за взимане на бързи и правилни решения на елементарни задачи. Компютърните игри. При мен всичко над 1 бира влияе. И то дотолкова, че разни съперници, с които игрите ни завършват 60/40 при игра след употреба на концентрат от моя страна стават 10/90.
                Е, сипи и на съперниците де! Това между другото е една от малкото ситуации в, която има далавера да дадеш на "другарчето" а не да си го запазиш за себе си!
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #38
                  От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                  Е то аз съм чувал дето пилотите на Германия в първата, а май и втората световна война са пафкали марихуана за по-добри резултати, че и амфети вкарвали със същата идея, но това не ги прави легални на пътя, нали? Е може и само слухове да са, но познавам лекари, дето бая амфети са си правили и взимали с цел учебен процес съкратен до 1 нощ преди изпит. Което мен никак не ме стимулира да пробвам и аз тая гадна лепкава прах.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Е, сипи и на съперниците де! Това между другото е една от малкото ситуации в, която има далавера да дадеш на "другарчето" а не да си го запазиш за себе си!
                    Съвсем се изместваме от темата, но е точно обратното. Аз не съм барман или кръчмар - "далавера" в пиенете нямам. Запазването на този род напитки само за себе си води до домашен алкохолизъм и поквара в характера.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                      ..., но познавам лекари, дето бая амфети са си правили и взимали с цел учебен процес съкратен до 1 нощ преди изпит. .....
                      За тази цел на времето се ползваше ефидрин и се продаваше съвсем легално в аптеките.
                      Лекарство за асматици и да, беше на амфетаминова основа.
                      Признавам, позвал съм, след един блистер, 2-те матури и 2-та държавни изпита ми бяха все едно са един ден,
                      а си бяха цели 4, след това съм спал повече от 24 часа.
                      Вярно е, помни се много и мисълта ти не спира. На матурата по БЕЛ, която беше върху произведение на Хр.Ботев, бях изписал 8 листа!
                      Ама на, детски акъл - сега никога не бих го направил.

                      И за да не е съвсем спам, по темата ще кажа, че пиенето и карането са несъвместими - мое мнение.
                      Ако живееш сам и околовръз няма жива душа, пии и карай колкото искаш, трепи се на воля.
                      Не смятам, че има оправдание за безмисленото застрашаване на чужд живот, това си е абсолютен келешлък!
                      Последно редактирано от valdivladi; 27-03-13, 09:50. Причина: Правописна грешка
                      "Bis dat qui cito dat"

                      Коментар


                      • #41
                        От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Старо, трепането ти е било малко....
                        Е аз може малце биричкано малко....Никога не съм карал след употреба на твърд алкохол винаги преспивам и после сядаш зад волана........Е некой път съня ти е малко и не си баш читав ама пак е по добре от хич...

                        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                        Съдейки по темите, които пишеш след употреба на алкохол, не изглежда да ти влияе особено добре...
                        Че то на кой му влияе добре?

                        Вие ме помислихте за по църен от гявола....А признат грех е половин грех....

                        И Павлине що да не предположим че писането по не ми се отдава от карането...Наздраве....
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #42
                          От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                          То и писането ти се отдава нелошо. Само че, демонстрираш превъзбуда, въодушевление и патос, което си личи и то много, т.е. налице е силно влияние. А, аз за по-опасно нещо на пътя от превъзбуден шофьор на тежък транспорт не се сещам. И дано наистина като си пийнеш да кара жена ти, защото като цяло си добър човек (съдейки по мненията ти).
                          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                          Коментар


                          • #43
                            От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                            Не че ще направим Стария трезвеник, ама що не са всичките пияници като него...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Не че ще направим Стария трезвеник, ама що не са всичките пияници като него...
                              Аааааааааа, без тия! Той си ни е уникален и нещем разни шварц копия.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #45
                                От: Особености на шофирането в "нетрезво състояние" в САЩ и у нас...

                                Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                                То и писането ти се отдава нелошо. Само че, демонстрираш превъзбуда, въодушевление и патос, което си личи и то много, т.е. налице е силно влияние. А, аз за по-опасно нещо на пътя от превъзбуден шофьор на тежък транспорт не се сещам. И дано наистина като си пийнеш да кара жена ти, защото като цяло си добър човек (съдейки по мненията ти).
                                Благодарим....

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Не че ще направим Стария трезвеник, ама що не са всичките пияници като него...
                                Кой е пияница бре ти не знаеш ли какво е хоби?
                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Аааааааааа, без тия! Той си ни е уникален и нещем разни шварц копия.


                                С такава подкрепа рипам в Сталинградската битка.......

                                И и вече не работя като шофьор......оспамихме на хората темата
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X