Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    6трака, Човек, ти уби змея . Гледах клипа и мога само да те поздравя за това което си постигнал от нищото .
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Покажи на тези хора!

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Е това "творение" русите каки в Мама-та ше го гледат кат' извънземно творение сигурно, ама тук?
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          За втори път обръщам внимание, че темата не й е тук мястото. Много недовършени и калпави проекти се мъдрят по техническите раздели. Този проект е завършен и действащ. Целта, която си беше поставил автора на темата е постигната.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Нищо им няма на темата, конструкторът и изпълнителят. Просто 30€ за отличник с 3,5 не стигат. Все пак нали всеки труд се поощрява. Или вече не?
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Да кажа-то и аз направих една машина с части от срапа( и оригиналната витара си беше за скрап като я купих), та толкова и си работеше-като за скрап.
              Иначе-движеше се по състезанията, даже имаше и някакви класирания, Демек-не ще да е била толкова лоша.
              Ама говоря за експлоатация на супер гаден терен, който знае какво е траял-разбира какво говоря.

              Това творение(наистина е творение, без грам ирония) успява да се движи по равното, и с един пръст сняг.
              Когато го видя да драпа из сериозен терен, и да излезе, при това без да се счупи-ще отида лично да стисна ръката на конструктора.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Да кажа-то и аз направих една машина с части от срапа( и оригиналната витара си беше за скрап като я купих), та толкова и си работеше-като за скрап.
                Иначе-движеше се по състезанията, даже имаше и някакви класирания, Демек-не ще да е била толкова лоша.
                Ама говоря за експлоатация на супер гаден терен, който знае какво е траял-разбира какво говоря.

                Това творение(наистина е творение, без грам ирония) успява да се движи по равното, и с един пръст сняг.
                Когато го видя да драпа из сериозен терен, и да излезе, при това без да се счупи-ще отида лично да стисна ръката на конструктора.


                Зависи какви са целите на конструкцията. Може да са и точно „да се движи“
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Ми то и трабанта в оригинал 'се движи", и си е доста сериозна офроуд машинка.

                  Целите на проекта са "да се опитам да повиша проходимостта на трабанта, като за това изхарча минимум пари".

                  Това както казах съм го играл, и макар да скачах като ми казваха, че не става-накрая всичко отиде за скрап.
                  Та и тази конструкция.
                  Явно Щраката има мерак да се занимава, ама само с ядене не става.
                  Но това май вече го писах накъде назад в темата.

                  Да поясня-аз също съм самоук, нищо, че познатите ми викат "инжинер Колев", съзнавам, че ми липсват много знания за да доведа една конструкция "до ума".

                  Това което Щрака ни показва е вид "текезянско"(според други било текезесарско) изпълнение, и почива на почина "С каквото имаме-с това работим".
                  Което е плод на мисълта на обикновения човек, който се опитва да постигне нещо с наличните железа, малко купени, малко модифицирани, но всичко с много компромиси.
                  А конструирането на машина която да е издържана в инжинерно качество си е друга работа.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Да бе, спор няма, но пали и вирви. Начи сичко е 6.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Всъщност, с подобни вложения на труд, ентусиазъм и материали, масата в хола ми би могла да се задвижи не по- лошо. Имаше си термин за това, ама пуста склероза... демек, независимо от изходната суровина, влагаш едни ресурси и резултатът е един и същ.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Ако влагаш ресурс в мечта - всичко е правилно.
                        Ако след влагането - и няма резултат , почвате всичко наново .
                        И това докато сват светува .
                        Ясна е темата - човека си начеса крастата и НАДЯВАМ се - сега вече има ПРОЕКТ за нещо друго , не играчка-трансформер .

                        Никой не е почнал да прави коли или самолети без прототип .

                        То и на братя Райт да бяха им казали :"Безмислено е . Няма да стане ..." , пак щяха да си направят опита .

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Е това е да биде или не.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Е това е да биде или не.
                            Честно казано - очаквам ревю на следващия проект .
                            Този така или иначе се доказа че :
                            -1. Става защотото - целите са изпълнени - Движи се . Каквото и беше заданието!
                            -2. Не СТАВА защото с яденето идва апетита . Сега трябва да се представи нещо по-оригинално от ЪПгрейдната версия на соц недоразумение.

                            За предпочитане е да бъде нещо с визия (да не е СССР ско) .

                            Само
                            за проба - примерно едно ПОЛОверче -4х4 си е добра занимавка и с най-малкия мАтор .

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Чета отдавна, но за първи път ще изкажа мнение след 60 страници. Поздравявам Шрака за последователността на преследване на идеята.Всички критики до тук са обусловени от професионалното виждане на нещата на хората, които коментират, въз основа на собствен, или чужд опит. Да, от "това джип" няма да стане, но ако има обратна връзка, при следващ проект може да се постигнат доста високи резултати. Не се сещам за друга тема, където да се посочват така пряко грешките при изпълнението на някакви постъпки. Вярвам, че в близко бъдеще Щрака ще намери спонсор и ще ни зарадва с някоя нова идея за някакъв виикъл и тогава ще се радваме всички! Успех, Щрака!

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Щтрака си има идеи .
                                Кривата на средствата и желанията и пресичането им са друг нюанс на сивото.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X