Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    НЕ бе брат ми! Знам, че ме разбираш. Хора дето разбират разликата (ТУК) поощряват подобна ОЛИГОФРЕНИЯ. Е това не е нормално.
    Нали уж форум дето пишат технически грамотни де!
    Ма сигурно не съм в час баси.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      НЕ бе брат ми! Знам, че ме разбираш. Хора дето разбират разликата (ТУК) поощряват подобна ОЛИГОФРЕНИЯ. Е това не е нормално.
      Нали уж форум дето пишат технически грамотни де!
      Ма сигурно не съм в час баси.
      Е що олигофрения - върви ли - ми върви. Че ако го подкарам аз ще се разпадне е ясно, ама то и примерно някоя фруктиера пак ще ѝ разкажа играта (по-бавно разбира се) но гледам карат ги

      ПС Виж си вайберот
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Би ли минало това през главата на якой завършил от старите механотехникуми? Ма ако може без за татово златно време. Виждал съм работили 70те г вършачка и сеялка произведени в сел работилница през1922г от 2ма занаятчии (бъчвар и ковач на по 23г) с 4то отделение. Кое тук да приветствам или насърчавам, даже и министърката в оставка да му е дала стипендия.
        А за мъките при узаконяване на истинското е друго, мисля и по- важно, но там не е до мозък.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
          НЕ бе брат ми! Знам, че ме разбираш. Хора дето разбират разликата (ТУК) поощряват подобна ОЛИГОФРЕНИЯ. Е това не е нормално.
          Нали уж форум дето пишат технически грамотни де!
          Ма сигурно не съм в час баси.
          Естествено, че не си прав!!!

          Чел си бил ти, учил си 5 години, изчертал си два декара паус, и няколко литра туш, и си изсмятал всички сметки на тоя свят..

          И за какво?

          Дори не си се научил да пишеш грамотно - визирам "поощряват"... Не се пише така, бе, майна - поо6тряват се пише....

          Разбра ли, гн .Инжиниерр, че това, за което си си прахосал 5 години от живота си - 24/7, два семестъра годишно, в продължение на 5 години, може да бъде задраскано ей-така - от въздуха - с едно телоподаващо, един флекс, и един ентусиазъм..

          В цялото МПС - това е моторизирано преместваемо съоръжение, няма и наченки от това, което се учи в първи и втори курс на един средноуважаващ се механотехникум.

          На който му харесва - да си преоцени собствените критерии.

          Аз отивам да си проверя дипломата - дали съм инженер, или специалист по ветеринарна лингвистика...

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Е що олигофрения - върви ли - ми върви. Че ако го подкарам аз ще се разпадне е ясно,
            То ще се разпадне който и са го кара, ако само мръдне от равен път. Независимо кой го кара. Това е идеален модел за движение по абсолютно гладка повърхност.
            Последно редактирано от Skorpion_BG; 18-01-17, 20:42.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Ми аз съм завършил ОТЕ "Вилхелм Пик" 1987г.
              Брои ли се или НЕ? Експлоатация и ремонт на автомобили и кари, ако има значение. Започнах във ВМЕИ "Ленин" и завърших в ТУ "София". Специалност "Транспортна Техника и Технологии" специализация "Двигатели с Вътрешно Горене".
              Съвсем нарочно ги пиша по този начин!!
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Пише се ДвИгАтеЛИ с вЪтРеШНо гОРеНЕ, колко пъти да те уча
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Пише се ДвИгАтеЛИ с вЪтРеШНо гОРеНЕ, колко пъти да те уча
                  ГоренИе е правилно!
                  Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Естествено, че не си прав!!!

                    Чел си бил ти, учил си 5 години, изчертал си два декара паус, и няколко литра туш, и си изсмятал всички сметки на тоя свят..

                    И за какво?

                    Дори не си се научил да пишеш грамотно - визирам "поощряват"... Не се пише така, бе, майна - поо6тряват се пише....

                    Разбра ли, гн .Инжиниерр, че това, за което си си прахосал 5 години от живота си - 24/7, два семестъра годишно, в продължение на 5 години, може да бъде задраскано ей-така - от въздуха - с едно телоподаващо, един флекс, и един ентусиазъм..

                    В цялото МПС - това е моторизирано преместваемо съоръжение, няма и наченки от това, което се учи в първи и втори курс на един средноуважаващ се механотехникум.

                    На който му харесва - да си преоцени собствените критерии.

                    Аз отивам да си проверя дипломата - дали съм инженер, или специалист по ветеринарна лингвистика...
                    Пропускаш водката бирата....
                    Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Не ги пропускам, а просто не ги споменавам в светлината на тоя разговор.

                      5 години непрекъснат стрес.. ама бяхме на други години тогава.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Що се бъзикате, бре?! Целта е да се сътвори безсмислица с тесла, пирон и тел. И без горе посочените дипломи.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Що се бъзикате, бре?! Целта е да се сътвори безсмислица с тесла, пирон и тел. И без горе посочените дипломи.
                          Е че то не е ли вече направено?
                          Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
                            ГоренИе е правилно!
                            По това време двигателите можеха да бъдат само и единствено с СГОРАНИЕ
                            Последно редактирано от Scrapheap; 18-01-17, 22:03.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Ба мааму и съвецки не ста научили, кво остава за двигателите
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                                [/QUOTE Има и друг проект, подобен на този на щраката, ама със зъбчатки, и за мостове от УАЗ.
                                А има и проект с вериги-по-близо до щраката, ама изпълнено доста по-професионално.
                                Има и куп други идеи, ама няма финансиране. /QUOTE]

                                Проекти има ама клуб за подпомагане и насърчаване няма , а като гледам и доста скептично се приема тази идея.

                                А членския внос в рамките литър два нафта месечно си мисля че , не е пречката а може би нещо друго е май.

                                Какво ще кажете а ?

                                А аз не казвам че,Штрака е едва ли не гений и не визирам само неговата "разработка".

                                Из форума има доста проекти на който си струва да се обърне внимание.


                                п.с. Нещо тоя номер с цитатите не го уцелвам как ставаше.
                                Сговорна дружина планина повдига ! Ама ние Ганьовците си се знаем колко сме задружни та......
                                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X