Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Ще стане колега,давай смело,разбий митовете на скептиците,после пускай клипове да се радваме,колкото устиска - толкова .
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #92
      От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Здравей Колега , щях да те питам 20-30 нещица който не са ми ясни ама в послетствие всичко ми се проясни като видях рисунките. Един съвет от мен като дойде времето да поткараш това чудо обезателно застраховка живот и няколко медецински екипа просто ей така за всеки случай.
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • #93
        От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Това няма да се движи бързо нито ще катери ,ако въобще тръгне!Така ,че и да крашне някое търкало сигурно е ,може и да не е веднага,то поне ще е на ниска скорост и няма да има жертви!Приятелче голям ти е ентусиазма ,но го насочвай смислено и в правилна посока ,не се подигравай с автомеханиката и въобще ,щото може ш да си навлечеш беля в последствие!Успех все пак в начинанието,ма по-добре си направи бъги и преди това ти казах,използвай базата и си направи нещо смислено и яко !Един приятел от Вартбург какво бъги спретна, нема стигане по гората!Помисли!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #94
          От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Не съм казал, че няма да тръгне. Просто е малоумно и като замисъл и като реализация. Безопасността в случая е сетна грижа, освен ако не падне от крика
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #95
            От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Искам да дам заявка за зрител на първата проба. Чесно 0886 21 03 28 звънкай идвам веднага!

            Коментар


            • #96
              От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
              .Варианта със помпите сащо го мислих,само че с вериги от транспортни ленти,като верижен трактор..
              Като изкристализира идеята за вериги от транспортна лента , имаш подарък !
              Даже има приличен "грайфер"
              Ей , подърък само за Щръка (щото ме кефи), за другите с пари.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0159.jpg
Прегледи:1
Размер:199.4 КБ
ID:5489712
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #97
                От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Проекта ще се получи,даже давам потвърждение че направеното от мен ще стане по здраво от оргиналното окачване.Наистина скороста няма да е голяма,по груби изчисления макс до 45км.Но вижте катеренето давам гарнция че ще е два пъти по мощно от един оригинален Трабант.Мощноста за този проект даже е много добра,а скороста е достатъчна ,де ще карам в калта с 45км.

                Коментар


                • #98
                  От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                  Проекта ще се получи,даже давам потвърждение че направеното от мен ще стане по здраво от оргиналното окачване.Наистина скороста няма да е голяма,по груби изчисления макс до 45км.Но вижте катеренето давам гарнция че ще е два пъти по мощно от един оригинален Трабант.Мощноста за този проект даже е много добра,а скороста е достатъчна ,де ще карам в калта с 45км.
                  Братле , направо си готов за декар . п.п. искам да те помоля разбира се с тяхно съгласие тел. на Стругара ти ,Личния Доктор и Кварталния Крачмара и Попа мога и да ги заместя.
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #99
                    От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Ще стане колега,давай смело,разбий митовете на скептиците,после пускай клипове да се радваме,колкото устиска - толкова .
                    Девиза е-няма начин да няма начин,ще стане .Никой няма да се притрепе,разглоби,начупи итн.В най лошия случай да се скаса верига и губя задвижване и спирачки.Да бе и четирите се късат в един момент.За това за целта съм избрал вериги с голяма стъпка по точно от комбайна ,това няма късане(поне не съм виждал)стъпка 19,05

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                      Братле , направо си готов за декар . п.п. искам да те помоля разбира се с тяхно съгласие тел. на Стругара ти ,Личния Доктор и Кварталния Крачмара и Попа мога и да ги заместя.
                      Аааа колега те са си само за мене,пък и няма да имат желание някой да ги замести

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                        Девиза е-няма начин да няма начин,ще стане .Никой няма да се притрепе,разглоби,начупи итн.В най лошия случай да се скаса верига и губя задвижване и спирачки.Да бе и четирите се късат в един момент.За това за целта съм избрал вериги с голяма стъпка по точно от комбайна ,това няма късане(поне не съм виждал)стъпка 19,05
                        Мога да ти помогна с спирачките . Ще ти подаря една кислородна бутилка и един парашут че с тия 45 километра парашута не може да се отвори , ама виж като пуснеш кислорода може и да полетиш . п.п само да допълня не само веригите са от комбаин като гледам , звездочките също
                        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 05-06-13, 20:00.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от rado_b Преглед на мнение
                          Искам да дам заявка за зрител на първата проба. Чесно 0886 21 03 28 звънкай идвам веднага!
                          Радвам се приятел.от каде си?Терена на теста който ще проведа отвежда до една виличка дето се пие доста гроздов сок-ферментирал.Няма никакви проблеми другите от групата са МНОГО добре ваоражени с техника стигаща до всякъде.Удоволствието ще е двойно,ако закъсам ще ме влачат,ама сока от грозде е за всичкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:razni 150.jpg
Прегледи:1
Размер:153.8 КБ
ID:5490355Натиснете снимката за да я уголемите

Име:razni 151.jpg
Прегледи:1
Размер:151.5 КБ
ID:5490356

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                            Мога да ти помогна с спирачките . Ще ти подаря една кислородна бутилка и един парашут че с тия 45 километра парашута не може да се отвори , ама виж като пуснеш кислорода може и да полетиш . п.п само да допълня не само веригите са от комбаин като гледам , звездочките също
                            Ок продалжавай да живееш с тези си твои мечти,моите са реални

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                              ....ще карам в калта с 45км....
                              Това с тракторки ли?
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                Това с тракторки ли?
                                С гъсеници
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X