Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Така де добре,колкото знам в общи линии имам някво понятие от металите.Не съм на изпит,а и тези съдържания не ме вълнуват.Пресметнал съм това което трябва за проекта,както казах и преди той се развива идеално.Има и хора дето знаят повече,това което знам аз ми стига.Не съм учител ,че да уча някого,това че не се изразявам точно не е предпоставка да сам разбиран погрешно.Сори за което,ама не се занимавяам за първи път с такива неща.

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Послушай съвета на Колето с търкалянето по таван и му направи една клетка на тоя трабанта !Там също ще е интересно за хората посещаващи тази темата,къде ще я хванеш при тая цялата мукава!
      Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 13-06-13, 12:05.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
        Така де добре,колкото знам в общи линии имам някво понятие от металите.Не съм на изпит,а и тези съдържания не ме вълнуват.Пресметнал съм това което трябва за проекта,както казах и преди той се развива идеално.Има и хора дето знаят повече,това което знам аз ми стига.Не съм учител ,че да уча някого,това че не се изразявам точно не е предпоставка да сам разбиран погрешно.Сори за което,ама не се занимавяам за първи път с такива неща.
        -и ся незнам, що изобщо пишеш в тоя форум. Съвети НЕ приемаш, насоки също, а всички предопрежденя ти се струват шега. Само си губиш времето в писане. Отивай да "твориш", пък като си готов с "проекта" снимай, направи видео клип, пък пусни го тук да докажеш, че си направил нещо. Поне аз така бих направил ако съм в на твое място.
        Щом си толко уверен действай, пък времето ще покаже. Не се ли усещаш, че всички те подиграват и унижават.
        - силно се надявам да се окаже,че имаш подготовката и знанията, че защо не и нюх за нещата, ама ...

        Поздрави и УМНАТА

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
          ...направи една клетка...
          Тя и клетката ако е от стомана с "хиксово" съдържание, определено с флекса - все тая. Нищо чудно купето да се окаже по-здраво.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            -и ся незнам, що изобщо пишеш в тоя форум. Съвети НЕ приемаш, насоки също, а всички предопрежденя ти се струват шега. Само си губиш времето в писане. Отивай да "твориш", пък като си готов с "проекта" снимай, направи видео клип, пък пусни го тук да докажеш, че си направил нещо. Поне аз така бих направил ако съм в на твое място.
            Щом си толко уверен действай, пък времето ще покаже. Не се ли усещаш, че всички те подиграват и унижават.
            - силно се надявам да се окаже,че имаш подготовката и знанията, че защо не и нюх за нещата, ама .
            Поздрави и УМНАТА
            Смислените съвети им обръщам внимание,ама то само упреци.Точно както казваш ще направя и ще докажа,пък който се подиграва, си чувал израза-да пътуват силно в мрака

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Тя и клетката ако е от стомана с "хиксово" съдържание, определено с флекса - все тая. Нищо чудно купето да се окаже по-здраво.
              .Клетката ще извикам лично да ми я направиш,че да излезе по здрава от купето
              Последно редактирано от 6traka; 13-06-13, 13:21. Причина: пшп

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                Еееий ама началНик ти излезе голяма драка бре.Клетката ще извикам лично да ми я направиш,че да излезе по здрава от купето
                Ето такова отношение в този форум НЕ се и няма да се толерира! Спарки, както и почти всички писали в темата са участници, които са се доказалу във времето със знания, възможностти отдаеност към форума. А ти (без да се обиждаш) си вчерашен горски решил да открива топлата вода.
                Пак ти казвам, никой не ти се заяжда, а ти дава съвети, от които зависи животът ти и този на околните.

                Поздрави!

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  Ето такова отношение в този форум НЕ се и няма да се толерира! Спарки, както и почти всички писали в темата са участници, които са се доказалу във времето със знания, възможностти отдаеност към форума. А ти (без да се обиждаш) си вчерашен горски решил да открива топлата вода.
                  Пак ти казвам, никой не ти се заяжда, а ти дава съвети, от които зависи животът ти и този на околните.

                  Поздрави!
                  Спирам тогава да пиша,щом не се приема такъв почерк..Нов ,стар във форума имам уважения към всички.Пък тя амбицията и възможностите ми ще покажат резултата.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                    Спирам тогава да пиша,щом не се приема такъв почерк..Нов ,стар във форума имам уважения към всички.Пък тя амбицията и възможностите ми ще покажат резултата.
                    Чакам с нетърпение

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                      .Клетката ще извикам лично да ми я направиш,че да излезе по здрава от купето
                      Имам далеч по-смислени занимания от това да правя клетка на трабантче с елементи на свободни съчинения.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Имам далеч по-смислени занимания от това да правя клетка на трабантче с елементи на свободни съчинения.
                        E баш с такива елементи...предлагам тръби 1 цол,може и по дебели ама да не натоварваме конструкцията.Това одобрява ли се

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Определено не вярвам в това, че сме интелигентна нация.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Ето такова отношение в този форум НЕ се и няма да се толерира! Спарки, както и почти всички писали в темата са участници, които са се доказалу във времето със знания, възможностти отдаеност към форума. А ти (без да се обиждаш) си вчерашен горски решил да открива топлата вода.
                            Пак ти казвам, никой не ти се заяжда, а ти дава съвети, от които зависи животът ти и този на околните.

                            Поздрави!
                            Ами да го баннем тогава, поради некадърност. Ама тогава на кой ще се подигравате? Скъсахте го момчето.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                              E баш с такива елементи...предлагам тръби 1 цол,може и по дебели ама да не натоварваме конструкцията.Това одобрява ли се
                              Те и тръбите като останалото - технология за производство, материал, дебелина на стената, термична обработка.... И не на последно място - самата конструкция на клетката. Даже по състезания има тотални недоразумения.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Те и тръбите като останалото - технология за производство, материал, дебелина на стената, термична обработка.... И не на последно място - самата конструкция на клетката. Даже по състезания има тотални недоразумения.
                                Напълно съгласен,аз доста си мисля между другото за някав обшев,че то фазера не е като ламарината.Само после може за печката да стане.Ако имаш нещо на ум за вида и начина на направата,сподели ще е от полза.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X