Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    Аре бе мързел! Може горе долу така да се преведе:
    Еми мързи ма ся
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Еразъм Дарвин смятал, че от време на време трябва да се произвеждат особено диви експерименти. От тях почти нищо не излиза, но ако успеят, резултатът е потресаващ.
      Дарвин свирел на тромпет пред своите лалета. Никакви резултати.
      Ами така е , като се свири на глухи лалета ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Да разбирам,че ще "вземеш" движение за задния мост от една от предните полуоски?
        Не само от едната,и от двете.Ако е от едната няма задно.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          ... и като се натовари тази полуоска как ще издържи вътрешното каре , особено като го гледам под какъв ъгъл работи . Освен това при постоянно променящ се ъгъл на полуоската зъбаците няма как да са в една равина и веригата ще падне или някой от зъбаците ще се счупи ...
          Погледни моля отново първата схема и снимка,виждаш ли лагера от дясно на зъбака поставен на поуоската,също и рамото дето дъжи долния зъбак,оставям те да помислиш.

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Аз се чудя, какво ли би станало с веригите на предните колела при евентуален опит за рязко спиране?

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Днес съм стигнал до стругарската работа. Утре заварки.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от 6traka; 22-01-14, 17:53. Причина: п-п

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Струга къде е?

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Струга къде е?
                  Е жалко но не е във вкъщи,не съм аз стругаря.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                    ,не съм аз стругаря.
                    Това е повече от ясно, ама нищо стругарско не се вижда от снимките.

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Струга къде е?
                      Говоря за леглата на лагерите и дистанционните втулки.Под тези правоъгълни капачки са.
                      Последно редактирано от 6traka; 22-01-14, 18:07.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Чука от снимката кърти мифки!Ша взема да си направя няколко,дан ми се лъзгат от ръцете...
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                          Чука от снимката кърти мифки!Ша взема да си направя няколко,дан ми се лъзгат от ръцете...
                          Aре,аре.Ами така става като малкия ми помагач потиря инстромента ми на някъде.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                            Погледни моля отново първата схема и снимка,виждаш ли лагера от дясно на зъбака поставен на поуоската,също и рамото дето дъжи долния зъбак,оставям те да помислиш.
                            ... глухи лалета ... дори и нарисувано на трудно разбираемата схема няма да работи оставям те да помислиш защо ... а и как ще предадеш движение назад при постоянно променящ се ъгъл на предното предаване , пък като сложиш по една верига на всяка полуоска да предава движение ще те питам как ще завиваш ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              ... глухи лалета ... дори и нарисувано на трудно разбираемата схема няма да работи оставям те да помислиш защо ... а и как ще предадеш движение назад при постоянно променящ се ъгъл на предното предаване , пък като сложиш по една верига на всяка полуоска да предава движение ще те питам как ще завиваш ...
                              Работата ще свършат кардани,не съм казал ,че ще блокирам предните две полуоски че да не мога да завивам.ясно ми напълно че на пълен волан от заде ще има малко несходство в оборотите ,но в кал или сняг няма да се усеща нищо.П-п Зацепването на задния мост няма да е постоянно ,само в случай на постъпване на терен с кал или сняг.

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                                Днес съм стигнал до стругарската работа. Утре заварки.
                                Кат' гледам тез зелените винкели от фотосите, галеба си зачесал асмалъка.
                                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X