Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
    Ок сега да не спорим ,така няма да се разберем,или аз не обяснявам добре или вие не ме разбирате.Хайде весела коледа,и наздраве.
    Еми аз от кога ти казвам Наздраве ама ти не и не ще дърпаме това ще исправяме онова и........... прочие хаНаздраве и Весела КОЛЕДА
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Леле бе хора! Повече глупости на едно място не бях чел. Е нема такава малоумщина. Всъщност не съм прав. Явно е, че има.
      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Уфф...обещах да не пиша,ама...Я я дай тая суперсекретна схема,че ми е интересно...За нея нищо не си споменал.Ако беше ,щеше да ми спестиш амортизацията на клавиатурата...
      Работи схемата бе Брат! Или с блокировка на диференциали или с четири независими спирачки. Със заварени диференциали ... ми ще ги счупи.
      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
      Здравейте.Дайте сега да видим хората който казват ,че разбират да отговорят на един въпрос.Кое е от значение за сцеплението на една гума на автомобил с терена по който се движи.Изключваме вида и шарката на протектора на гумата,също и самия терен (кал,сняг ,лед).
      Ма нЕмаш Абсолютно никакъв проблем. Заповядай: http://phys.tu-sofia.bg/ef/EMF/Phys%...6%20vupros.pdf. Само на пръв поглед е неразбираемо.

      п.п.Сори, ама аз стигнах "само" до края на 31-ва стр. Повече не ми е възможно да поема. Сори!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Продължавай с четенето. Това от линка по горе е обяснено в схемата на цитата по долу. Тия от ТУ к'во разбират...

        Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
        Здравей.Днес нямаш ли идеи,кажи някоя ама да се връзва по вече към моя замисъл.П-п .Ето нещо от мене.[ATTACH=CONFIG]662890[/ATTACH]
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Продължавай с четенето. Това от линка по горе е обяснено в схемата на цитата по долу. Тия от ТУ к'во разбират...
          "Тъй рече Заратустра" на Ницше ми беше по-лесна за четене навремето!! А схемата хич даже няма да коментирам, че се чувствам доста глупаво, даже само като я гледам.
          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
          Не е точно така,тука говорим за мощност на цялата секция + стартера ,редукцията.А ако увеличаваме оборотите със зъбаци намаляме силата не ел мотора.Затова търсим по оборотен стартер и като намалим с редукция да се получат обороти близки до тези на предното,а те са колебливи,за тва трябва да имаме в резерв.Ако има съществуващ стартер към 3500 об мин. е добре.Обороти се обозначават на празен ход ,3500об натоварен пада на 2000-2500,така ,стартер венец 1/10=250об после венец главина с долна удължена главина 1/3 редикция =82 об. 82 об/мин. или 1,5 об /сек. това е приемливо,защото средно предния мост има тези обороти на 1с газ на педала и средна газ на 2-ра скорост.
          Човече! Имаш ли идея защо на едно возило се слагат диференциали с определено предавателно число? Или да си чул нещо за "паразитна мощност"? Или питам глупости?
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            Човече! Имаш ли идея защо на едно возило се слагат диференциали с определено предавателно число?
            Съдейки по гейките - квито имали на рафта - такива сложили
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Аз от гейки не разбирам! За тях само знам, че много копчета за блокажите им слагат. Ама що?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Аз от гейки не разбирам! За тях само знам, че много копчета за блокажите им слагат. Ама що?
                Ааа, копчета имат тия модерните
                старите са си с ръчка

                Ама я кажи на моя чеп що е 6.17? ))
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Това с какви мостове бе?

                  п.п.Ти си бил гоУем охлюв!
                  Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 08-01-14, 14:47.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Е с кви, със стандартните дето идва с тях от нагазина - ти шо мислиш го зимаф а
                    Е, освен дека е турбояка гъзария.

                    КАжи ся що с таково число и за паразитната мощност, че като сменя моторетката да не литне у космоса
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Понеже ич не ме е срам да кажа, че не знам, обещавам да почета за твоя диф! За паразитната мощност малко по-късно (ако не съм зян де), че едно приятелче има рожден ден.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Или да си чул нещо за "паразитна мощност"? Или питам глупости?
                        Ko?НЕ!
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Темата влиза в ритъм Само дето колегата не е влизал от 29.12 миналата година ,или твори и ще ни изненада или е приключил с форума .
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            В НАСА имат проблем и сигурно са го викнали да помага...

                            Майтапа настрана, дано да е добре и да не е пострадал нещо.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              Леле бе хора! Повече глупости на едно място не бях чел. Е нема такава малоумщина. Всъщност не съм прав. Явно е, че има.
                              Щот не си чел темата МУ за Фрилендъра
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                ЛЛЛАма я кажи на моя чеп що е 6.17? ))
                                Ти с'я май се дуеш...хи-хи...Аз ,тогава,с'я с мойте 6,79:1 смятам да се пръсна напра'о...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X