Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Най правилното решение да го резнеш зад предните седалки и да монтираш една предница от мотор ИЖ слагаш задната капла с венеца а между седалките двуцелиндровия двигател на ижака съответно монтираш и веригата.Така както се казва получаваш и възможноста на една рака растояние да сменяваш скоростите а и още повече избора дакараш само на предно или задно задвижване според желанието ти.Лошото и най голям недостатък е че няма да се виждаш от дим и пушаци а и между времено получаваш до себеси голямо парно може и по време на движение да притопляш сандвичите на главите на ижака.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Най правилното решение да го резнеш зад предните седалки и да монтираш една предница от мотор ИЖ слагаш задната капла с венеца а между седалките двуцелиндровия двигател на ижака съответно монтираш и веригата.Така както се казва получаваш и възможноста на една рака растояние да сменяваш скоростите а и още повече избора дакараш само на предно или задно задвижване според желанието ти.Лошото и най голям недостатък е че няма да се виждаш от дим и пушаци а и между времено получаваш до себеси голямо парно може и по време на движение да притопляш сандвичите на главите на ижака.
      6+++++++Най големия бисер в тази тема.Майтапа на страни но и този вариянт го обмислях,с втори двигател за одзаде.

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
        6+++++++Най големия бисер в тази тема.Майтапа на страни но и този вариянт го обмислях,с втори двигател за одзаде.
        Какъв майтап бре ? Имам още идеи ама както се каза всеки ден по капка.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Купи втори трабант (ще е най- лесно за изработка)и ползвай предницата заедно с двигателя и скоростната кутия като заден мост за проекта.
          Трагичното не е смъртта, а животът, който
          хората живеят или не изживяват до смъртта си.
          Чарлз Буковски

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            Какъв майтап бре ? Имам още идеи ама както се каза всеки ден по капка.
            Не бре,говорех за себе си ,че без майтап съм мислил подобно нещо.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
              Купи втори трабант (ще е най- лесно за изработка)и ползвай предницата заедно с двигателя и скоростната кутия като заден мост за проекта.
              Става,но да се застопорят колелата да не завиват за одзаде.Ще присадя едно управление за двата двигателя.
              Последно редактирано от 6traka; 20-12-13, 09:18.

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                Става,но да се застопорят колелата да не завиват за одзаде.Ще присадя едно управление за двата двигателя.
                Напротив така ще има и възможнос и навигатора да кара.
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Ами ти си готов бре. И отзаде го правиш като отпреде с втория трабант. Само задното кормилно управление го правиш хидро или чрез механична система от ролки, кардани, вериги и опори я правиш да се управлява от предното кормило.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                    Напротив така ще има и възможнос и навигатора да кара.
                    Ма да не вземе да си прави квот иска ,че да не го удрям зад врата.

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      А бе тя от къде тръгна тема та до къде стигна.Доста интересни идеи се дадоха напоследък и ако се реализират машинката ще изглежда доста чудновата почти извънземна.
                      И още една идея в този дух предлагам.Да се направи крачеща - нали ще става ТРАНФОРМЕР. Само не знам тогава дали ще бяга с 40км./ч.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                        А бе тя от къде тръгна тема та до къде стигна.Доста интересни идеи се дадоха напоследък и ако се реализират машинката ще изглежда доста чудновата почти извънземна.
                        И още една идея в този дух предлагам.Да се направи крачеща - нали ще става ТРАНФОРМЕР. Само не знам тогава дали ще бяга с 40км./ч.
                        Само в случай, че я "спънеш"
                        Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
                          А бе тя от къде тръгна тема та до къде стигна.Доста интересни идеи се дадоха напоследък и ако се реализират машинката ще изглежда доста чудновата почти извънземна.
                          И още една идея в този дух предлагам.Да се направи крачеща - нали ще става ТРАНФОРМЕР. Само не знам тогава дали ще бяга с 40км./ч.
                          Няма ,няма ,ще се придържаме към земните творения.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                            Какъв майтап бре ? Имам още идеи ама както се каза всеки ден по капка.
                            Здравей.Днес нямаш ли идеи,кажи някоя ама да се връзва по вече към моя замисъл.П-п .Ето нещо от мене.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр117.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5547349Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр118.jpg
Прегледи:1
Размер:98.1 КБ
ID:5547350Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр119.jpg
Прегледи:1
Размер:82.6 КБ
ID:5547351
                            Последно редактирано от 6traka; 23-12-13, 10:03.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              След последната картинка нямам какво повече да добавя. Изчерпах се.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                След последната картинка нямам какво повече да добавя. Изчерпах се.
                                Това е закон от физиката ,гравитацията и земното привличане.Не съм го измислил аз,само показвам какви са отклоненията спрямо автомобила по наклон.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X