Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Понеделник - почивен ден?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Понеделник - почивен ден?

    Стига с тая сряда,в нащо село и викаме "малката събота"

    Коментар


    • #17
      От: Понеделник - почивен ден?

      Абе няма майтап, ама темата си е много сериозна..
      Колкото повече се почива, толкова по-зле стават нещата..

      Коментар


      • #18
        От: Понеделник - почивен ден?

        НЕкои хора ходят на работа да си починат. Кой, как си ги разбира тия неща.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #19
          От: Понеделник - почивен ден?

          В сръбско едно момче почва работа и пита вуйчо си:
          Уjка, како су радно време?
          - Радимо у Среду, Четвртак – одмор од посла, Петак – припрема за викенд, Субота и Недельа– викенд, понедельак – одмор од викенда, Уторак – гласиме да раде, а у среду –радимо.
          Уjаче, сваке среде hу сте радили?
          - Па,како то све, кроз среду!


          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #20
            От: Понеделник - почивен ден?

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Още от дете ме тормози това, че понеделник е работен ден, защото (хронологично):
            - С родителите ми почти всяка неделя ходехме на Витоша или за риба, прибирахме се уморени, и в понеделник, вместо да си почиваме, ставах рано за училище;
            - Като студенти, в неделя купонясвахме до зазоряване и вместо да се легнем,трябваше да ходим на лекции;
            - Сега, като улегнал мъж, не се занимавам с глупости, а ходя на лов. Но понякога, за късмет след успешен лов, се случи да ме покани някоя самотна мома да й нацепя ... дървата, после (то се знае) хапване, пийване -тия 4 неща (последно 2 пъти ) и накрая трябва да си ходя, че утре е понеделник. Ами, не е правилно, даже е възмутително!
            Какво мислите вие по този въпрос?
            Две блондинки стоят на перона и чакат влака. Едната се сеща7 "Муцка ти знаеш ли, че при жп катастрофа най-много пострадват първия и последния вагон ?" А другата отговоря: "Ма много са прости тия от ЖП-то. Що не вземат да ги откачат тези вагони?"
            Та и аз като се замисля - почиваме в понеделник, ма нали във вторник пак трябва да ходим на работа, все едно, че е понеделник?
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • #21
              От: Понеделник - почивен ден?

              А ще може ли да няма почивни дни? Миналото лято работих 4 месеца без почивен ден. Голям кеф! Тази година като тръгнах Февруари и се прибрах Юли. Еххх! Е сега съм си в нас, всички са по моловете или на работа и на мене ми е скучно. На работа съм чак на 4ти Януари. Защо въобще трябва да има почивни дни?
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: Понеделник - почивен ден?

                Сряда до Сряда и след нея пак Сряда и никой не сяда.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Понеделник - почивен ден?

                  В България никой не работи през седмицата, докато е на работа, а уикенда си почива

                  Коментар


                  • #24
                    От: Понеделник - почивен ден?

                    Тука все си мрънкаме, че не е края на седмицата та да починеме. Кат' дойде края на седмицата пък и сме в кръчмата (примерно) си говориме за работата. По български р'зираш ли.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Понеделник - почивен ден?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:306086_535597566453389_1187627760_n.jpg
Прегледи:1
Размер:30.0 КБ
ID:5448804
                      Първи ден в детската градина
                      Първи учебен ден
                      ПОНЕДЕЛНИК
                      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X