Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

    Ааа Б-семнайсееее Ййй блазе ти!
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

    Коментар


    • #17
      От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

      Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
      Ааа Б-семнайсееее Ййй блазе ти!
      Живот и здраве, другата събота и неделя ако мине пак - ще ти го снимам пак Дано само няма такава отвратна мараня като миналата година.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

        Ей, добре че ви ядосаха, за да публикувате някоя и друга интересна снимка.
        Табличка за волан е съвсем уместна, защото вече дори и в малка София престояваме на светофари по-дълго, отколкото се движим.
        Глобално в целия свят, горивото изхабено при престой на автомобила, приближава количеството гориво изразходено при движение.
        Според мен са 30:70%.
        Което е само едно от безумията на 21 век.
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #19
          От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          От снимките си затвърждавам мнението, че почти няма американка която да не със сравнително мускулести и леко трътлести крака. Не казвам, че са дебели просто това ми направило впечатлени като структура на тялото.
          Потвърждавам ! Трътлести са като малки пухкави прасенца

          Ей на, точно ден преди да го напишеш това, събрах и поддържащ фотоматериал на път за в къщи. Какъв късмет






































































          PS: А повечето типични нюйоркчанки ако са местни наистина имат по-здрави прасци от нормалното. Ген, плюс ежедневно ходене до метрото, в метрото от метрото, и солидно количество неработещи ескалатори и стълби, стълбища и стълбищенца. Отделно - повечето фитнес машини симулират стълби и се ползват доста усилено от същите тези типични нюйоркчанки.
          Последно редактирано от Goblin; 23-05-12, 17:34.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

            Оспамихте темата, ставаше дума за масичка за волана. Дали има модел и със стойка за квадратни и триъгълни бутилки?
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #21
              От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

              Гоблине, снимай ги в лице бе, да мое си подберем некоя трътла
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                Аз друго си мисля ...
                С малък ремък през врата, мога да обръщам масичката с чорбата за човека отзад. След като се нахраня аз разбира се
                Може би биха добавили, като опция - стойка за рамене, щото този ремък все пак ... през врата, вероятно ще оскъпи продукта много.
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #23
                  От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                  Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                  Аз друго си мисля ...
                  С малък ремък през врата, мога да обръщам масичката с чорбата за човека отзад. След като се нахраня аз разбира се
                  Може би биха добавили, като опция - стойка за рамене, щото този ремък все пак ... през врата, вероятно ще оскъпи продукта много.
                  Плагиат !!! Хванах те !!!

                  Някой е гледал оная новогодишна програма в края на 70те, в която се рекламираше преносима табличка за белот. С четири ремъка, по един от всяка страна, за през врата на всеки белотчия. С миньорски каски с фенерчета за тунелите. Рекламата беше "...Лека, преносима, практична ! А 60 килограмовата и тежест я прави стабилна при употреба !"

                  Пак в тая програма имаше и кромидобелачка "Реме". Мечтата на домакинята.

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Гоблине, снимай ги в лице бе, да мое си подберем некоя трътла
                  Ако не слушаш ще ти пратя снимка и на лицето на тая със скъсаните дънки. Ще виеш дълго и протяжно. Не искам да развалям илюзията
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #24
                    От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Потвърждавам ! Трътлести са като малки пухкави прасенца

                    Ей на, точно ден преди да го напишеш това, събрах и поддържащ фотоматериал на път за в къщи. Какъв късмет
                    PS: А повечето типични нюйоркчанки ако са местни наистина имат по-здрави прасци от нормалното. Ген, плюс ежедневно ходене до метрото, в метрото от метрото, и солидно количество неработещи ескалатори и стълби, стълбища и стълбищенца. Отделно - повечето фитнес машини симулират стълби и се ползват доста усилено от същите тези типични нюйоркчанки.
                    От всички на тези снимки над 30 жени забелязвам едва 5-6 които са с наистина хубави слаби крака. Пак си затвърждавам мнението. А реално няма една дебела.
                    Последно редактирано от Goblin; 23-05-12, 18:17.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                      Търтея не слуша, дай да я видим
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                        Искам такова! Някой поръчвал ли е от този сайт? За колко време пристигат нещата, че ще пътувам до морето и много ще ми е необходимо, ако не решавам кръстословиците в Труд и 24 часа, пътуването ме затормозява
                        Еиии най после на море
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • #27
                          От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                          Е тук стьлби нямаме и краката им не са като дирециа и цици носят щото не се друсат по стьлбите / снимки нямам/.По тия снимки нали е ясно,че стройна няма да се види,те стройните не се трьткат по поляните,няма защо.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                            Не слушам
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              Плагиат !!! Хванах те !!!

                              Някой е гледал оная новогодишна програма в края на 70те, в която се рекламираше преносима табличка за белот. С четири ремъка, по един от всяка страна, за през врата на всеки белотчия. С миньорски каски с фенерчета за тунелите. Рекламата беше "...Лека, преносима, практична ! А 60 килограмовата и тежест я прави стабилна при употреба !
                              Признавам. В края на 70те съм гледал всички новогодишни програми на БНТ. Вероятно и рекламата, и подсъзнателно съм копнял за продукта до ден днешен

                              Но сега е друго. Вече МОГА да си го поръчам и детската ми мечта да се превърне в реалност.
                              И все пак тези 60кг... Може би кевлар?

                              Малко се притеснявам, че каките с крака към небето са несъвършени. И това клинчета ли са или от обектива... дифузия на окосмяването
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Култов продукт: табличка за волана (и коментари от потребителите)

                                Що ми се върти нещо в главата че българин е измислил тази масичка за волан.Може и да бъркам!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X